Doomtrooper

ODPOWIEDZ
mort97
Plankton
Posty: 3

Doomtrooper

Post autor: mort97 »

Witam wszystkich Graczy WH40K.

Przywiało mnie do was ponieważ dowiedziałem się że można spotkać tutaj wytrawnych graczy i kolekcjonerów różnych gier nie tylko bitewnych ale też karcianych. Otóż jestem graczem i kolekcjonerem Doomtroopera który to był bardzo popularną grą karcianą w latach 90-tych i jeszcze na samym początku nowego Milenium. Teraz już jego świetność minęła ale wciąż można spotkać zapaleńców którzy lubią od czasu do czasu poprowadzić hordy Legionu Ciemności do walki przeciwko uświęconym wojownikom Bractwa lub potężnym Megakorporacjom. :)
No dobra trochę się rozpisałem toteż wrócę do sedna, przybyłem na te forum w poszukiwaniu ludzi którzy są w posiadaniu kart do Doomtroopera i chcieliby się ich pozbyć w związku z tym jestem chętny aby je odkupić. Interesują mnie głównie karty w języku angielskim i polskim, mógłbym też rozważyć odkupienie kart w innych językach. Jeśli ktoś byłby zainteresowany moją propozycją proszę o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości. Dodam, że w tym samym świecie jest gra Dark Eden i jeśli ktoś miałby karty też do tej gry to proszę pisać.

Pozdrawiam
mort97

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Mam tego kilkaset sztuk, niestety już trochę przebrane.
Chętnie się pozbędę, bo karcianki kolekcjonerskie już mnie nie kręcą. Jak znajdę mój zestawik to się odezwę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

gdzieś sie walały jak znajdę to się odezwę...
Obrazek

Targowo.Istore
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Targowo.Istore »

Prowadzę sklep z grami planszowymi oraz karcianymi,wiec myślę że coś sie znajdzie. Daj znać na PW i coś poradzimy.

mort97
Plankton
Posty: 3

Post autor: mort97 »

Czekam na kontakt od osób zainteresowanych.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

spokojnie, na razie to nie mogę tej talii znaleźć :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

to tak jak ja:/
Obrazek

mort97
Plankton
Posty: 3

Post autor: mort97 »

Up wątku. Jeśli ktoś wykopał w ciągu roku jakieś karty niech się do mnie odezwie. :)

Awatar użytkownika
Blackmoon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Blackmoon »

Właśnie zrobiłem remanent i znalazło się mnóstwo. Mogę puścić jako całość lub na sztuki. Wszystkie karty w języku polskim lub angielskim (większość polska). Dużo ciekawych rare'ów, zwłaszcza z podstawy. Jakościowo - różnie, ale generalnie ok. Myślę, że to grubo ponad 1000 kart. Nie będę zdzierał, ale też zdaję sobie sprawę z wartości kolekcjonerskiej.

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Kumpel też ma na sprzedaż troszkę kart - chyba coś z tych mrocznych klimatów, nie pamiętam nazwy ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

ODPOWIEDZ