World of Tanks - gra ktoś?

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Re: World of Tanks - gra ktoś?

Post autor: Byqu »

Za to stojąc strasznie wołowato się obracają. Plus by odblokować kolejny poziom (kw1, t-34-76), trzeba opracować 6 pojazdów z poprzedniego.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ogólnie Warthunder ma dobrą grafę.
Ale kwestia celowania z tym krzyzykiem, pomimo że lepsza niż w WoT sprawia wrażenie, że jakoś potwornie długo celuję :)Ja poczekam jak będzie więcej czołgów. Mozę nadal będę latał samolotem i spuszczał wam bombki :D
Jedyne co mnie ciekawi to kwestia działek plot :d Ależ bym trajkotał.........

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

BOGINS pisze:Ogólnie Warthunder ma dobrą grafę.
Ale kwestia celowania z tym krzyzykiem, pomimo że lepsza niż w WoT sprawia wrażenie, że jakoś potwornie długo celuję :)Ja poczekam jak będzie więcej czołgów. Mozę nadal będę latał samolotem i spuszczał wam bombki :D
Jedyne co mnie ciekawi to kwestia działek plot :d Ależ bym trajkotał.........
Jeżeli chodzi o Warthunder, to jest to całkiem niezła gra, z ładną grafiką. Ale jeżeli chodzi o sterowanie to jest proste jak cep. Czy w samolocie da się w ogóle ustawić np. iskrowniki, zmienić skład mieszanki paliwowej, czy FW ma możliwość przyciemnienia celownika, albo czy chociaż da się ustawić chłodnicę? Nawet nie widzę tam opcji do ustawienia skoku śmigła, czy sprężarki w samolotach z niej korzystających.

W IŁ 2 Szturmowik można było to wszystko robić. Nawet był moment obrotowy i efekt żyroskopowy, więc przez cały czas trzeba było trzymać stery, żeby samolot leciał prosto, a tutaj można puścić klawiaturę i maszyna sama leci. Tak więc, jeżeli komuś podoba się WT, ale chciałby coś bardziej złożonego, to polecam tamten symulator.

Swoją drogą, ciekawe, czy dadzą np. takie samoloty jak Shinden, Heinkel Lerche albo Lippisch P13a (czyli samolot napędzany koksem), a do włoskich MC 202, bo trochę mały wybór jest.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Byqu pisze:Próbował ktoś radzieckie TD ki, te su-101, su-122-54 i objekt 263? Jakie są?
Tak jak linia su152 jest rewelacyjna tak tier X rozczarowuje. podobno jest odwrotnie z linią su101, na razie zmęczyłem do 8 tieru, i musiałem sobie przerwę z tym zrobić, jak ktoś lubi styłu siedzieć w krzakach to łatwiej mu pójdzie.

Co do innych tego typu gier to nie zamierzam nawet instalować, mam dosyć złodziei czasu ;).



Jak coś to mój nick to KillerKumba (Prosił bym o wiadomość przed wysłaniem zapro do wspólnej gry, przyjmuje tylko od znajomych.)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

I jak tam kolegi, kto machnął Super Pershinga i jakie ma odczucia. Ja jestem wniebowzięty, nie miałem do czynienia do tej pory z premium tego tieru. 90k z bitwy na koncie premium, przy średniego poziomu grze z mojej strony. :)
Kanadian pisze:Co do innych tego typu gier to nie zamierzam nawet instalować, mam dosyć złodziei czasu ;).
Trafione. :)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ja po 18 miesiącach gry, w końcu kupiłem sobie konto premium :) Tak więc premium noooobek :)
Za 3400 golda wymieniłem doświadczenie... na tym japońskim czołgu TI miałem 26kafli :)
Tak wiec od razu ulepszenie do 8 poziomu WZ i dla czołgu 110 - najlepsza armata............ Tak więc ulepszonka poszły. Brytyjczyki zacząłem odkrywać... Jest różnica wam powiem jeśli chodzi o działa. Chińczyki mają do kitu depresje działa (tj obniżanie). POwiem tak - na tych mapach pustynnych... katastrofa. Tam jest wiele wydm, mini góreczek, jakiś urwisk i jak wjedziesz (nawet lekkim chińczykiem) to sobie można do ptaków postrzelać. Tu jest ogromny minus i zauważyłem to tak dosadnie jak zacząłem grać Brytyjczykami. Póki co 4poziom z lini średnich, także Alecto i Saxon III.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Wiecie może jak zmienić adres e-mail w koncie wota?
Bo chyba będę musiał poszukać kogoś kto by chciał odkupić.

Mam 3 X tiery (t110e5, is-7, m48 patton) z premek typa 59 dużo rozwinięte drzewka ale chyba czas powiedzieć koniec tej zabawie.

Jakbyście chcieli kogoś wkręcić w grę to dajcie znać, w zasadzie wszystkie drzewka są rozwinięte (najgorzej chińskie i japońskie, najlepiej amerykańskie) więc konto dobre dla każdego.
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

chce ktoś kupić konto? :) Raczej dla początkującego. Zakupione: jeden VIII tier (t32), cromwell (VI) i t49 (V) do trzepania kasy choć obydwa akurat przypadkowo do tego wykorzystuję. Wyexpione: T28 (VIII), IS (VII), Tiger I (VII), pzfl V (VII), T71 (VII) i parę VI-tek V-tek.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ja wczoraj dla zabawy kupiłem AT-2... z trollowym działkiem.
Pocisk leci z opóźnieniem - tak pomału jakby, ale póki co, żadnego dinga jeszcze nie zaliczyłem, a potrafiłem kv zawsze wbić dmg z przodu, co jak na 5 z takim celownikiem do strącania satelit, dobrze wygląda. Jeszcze nie udało mi się jednak wbić nikomu 300dmg :D, ale miałem kilka razy (na 12 gier) po 3-4medale.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »


Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Muahaha!
Wczoraj uwaliłem 9 tanków!!!! Weee At-2 - brytyjski niszczyciel. NIestety remis......... bo została Arta (prawdopodobnie afk), a mi siecoś policzyło że zdążę zająć bazę... gdybym wiedział że 2 min to za mało (kuźwa gram w tą grę 18miechów) to bym pojechał jej szukać na respie.........
Eh kurde. Ale łącznie coś koło 9 odznaczeń i Master!

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Lol :D gratulacje

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

BOGINS pisze:Muahaha!
Wczoraj uwaliłem 9 tanków!!!! Weee At-2 - brytyjski niszczyciel. NIestety remis......... bo została Arta (prawdopodobnie afk), a mi siecoś policzyło że zdążę zająć bazę... gdybym wiedział że 2 min to za mało (kuźwa gram w tą grę 18miechów) to bym pojechał jej szukać na respie.........
Eh kurde. Ale łącznie coś koło 9 odznaczeń i Master!
graty. ale zalezy jaka mapa, taki czas kapowania. na standardowej mapie to jest 1m40sek, musiales grac po prostu encounter...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

hmm wejdź na fejsa - Bogusław Gordzelewski. Powiem szczerze że nie pamiętam nazw map. Tzn kojarzę tylko Milanówka ehehhe. Ale szczerze mówia gracze byli lekko słabi. Naprawdę. Powinni raczej mnie rozbić, a cos dziko kombinowali.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Niestety, nie widac na ss jaki to byl tryb walki....
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

hmm ja gram zawsze randomki

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

ale sa 3 rodzaje randomow...

standard battle, assault, encounter
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »


Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ja wezmę udział w konkursie tym niepodległościowym. Byłem na bunkrach, w muzeum z czołgami (t-34), artyleria samobieżną itd. Tak więc moze cosik się uda wygrać :D Moze flagę? Dzisiaj obrabiam zdjęcia i dam znać za jakis czas jak poszło.
Wczoraj 5xPD... uh! Jakie to jest piękne... nic poważnego nie zrobiłem, ale wz111 (chinol ciężki 9tier) wbiłem 6060PD, aż mi się łezka zakręciła.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

To ładny wynik, zwłaszcza Wz111, to jeden z miększych ciężkich, podróbka is8.

Choć wczoraj pojechałem MT25 (tier 6), 4 fragi przeciwko VIII tier'om. Też ładnie gwiazdkę zbiłem :D.

ODPOWIEDZ