Warsztat MiniMonsters

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Re: Burned House

Post autor: MlSlEK »

vocal pisze:dajesz chyba najgorszą możliwą figurke jesli chodzi o bezsens twórczy która ma bronić sensu zrobienia czegoś nielogicznego w fantasy 'bo to jest fantasy i wszystko ma sens co się wymyśli' :roll: ja wolę twórcę fajnego domku przestrzec przed takimi wybrykami jakie próbujesz lobbować podpierajac się porażkami gw...
Steam tank powinien się zakopać, Doom Diver nawet metra nie przeleci, orkowy rydwan nie skręci, fanatyk nie rozbuja kuli. Ten domek to makieta, a nie realistyczna symulacja pożaru.
Obrazek

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

MomoTheKiller pisze:Kupiłbym....
czy trafi do Twojej oferty na allegro?
(przepraszam jak już gdzieś tą informację przeoczyłem).
W tej postaci na allegro nie bedzie, jest w postaci całej a pokruszyc pare scian i elementów zawsze można samemu i nie jest to szczególnie trudne. Tak więc zaprasza do eksperymentowania.
vocal pisze:dajesz chyba najgorszą możliwą figurke jesli chodzi o bezsens twórczy która ma bronić sensu zrobienia czegoś nielogicznego w fantasy 'bo to jest fantasy i wszystko ma sens co się wymyśli' :roll: ja wolę twórcę fajnego domku przestrzec przed takimi wybrykami jakie próbujesz lobbować podpierajac się porażkami gw...
Ja się nie podpieram żadnymi porażkami GW, nie wiem czy konstukacja w tej postaci by runeła czy też nie, ale chyba nie o to chodzi. Jak już ktos napisał jest to tylko makieta i jako taka ma wyglądać malowniczo i ciekawie, a niekoniecznie w pełni odwzorowywać rzeczywistość.

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

co do statyki to wierzchołki obu części powinny nieco nachylać się do siebie (plus pęknięcia na elewacji od zewnątrz)- wtedy wyglądałby jakby rzeczywiście miał zaraz się zawalić- było by i realistycznie i fantastycznie
Jednak makieta jest tak ZAJEBISTA, że można w pełni olać MAŁE niedociągnięcia bo nie każdy musi znać się na obliczeniach statycznych więźby drewnianej (podejrzewam więźbę jętkową) a przy okazji może robić świetne makiety

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Chciałem pokazać mój nowy produkt, większa wersja beczek. Zrobiłem je otwierane, dużo bardziej szczegółowe itd. zobaczcie i oceńcie jak Wam się podobają. Zabrało to naprawde sporo godzin pracy, ale ja z efektu jestem zadowolony. Teraz czas na zrobienie formy, jak już odleje pierwsze sztuki to wkleje zdjęcia. Może mi jeszcze ktoś napisać jak się zmienia tytuł wątku, bo chciałem to zmienić, anie wiem jak?
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Beczki są super, bardzo mi się podobają. Dobrze byłoby zobaczyć skalę tych beczek, no i pomaluj ze dwie :wink: .
Tytuł wątku zmieniasz w pierwszej wiadomości w topicu. Edytujesz pierwszego posta i tam możesz zmienić tytuł.

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Dzięki, teraz się udało zmienić tytuł. Co do skalii to faktycznie bede musiał zrobić jeszcze fotke z ludkiem. Teraz moge napisać że wysykośc to 23mm. Oczywiście jak odleje pare sztuk to i pomaluje kilka.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, o 20:02 przez dargo000, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Są super. Co to za materiał?

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

ekstra wyglądają:)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Bardzo fajne no i kolejny plus, że otwarte niestety na kieliszki to skala za mała :D

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Naviedzony pisze:Są super. Co to za materiał?
Drewno jest zrobione ze spienionego PCV, a obręcze z ołowianych zwitków można takie kupić w sklepie wędkarskim. I do tego troche green stuffu :)

Wklejam zdjęcia pierwszych odlanych beczek, dostawiłem pare elfów żeby było widać skale. Teraz czas na malowanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Całkiem duże te beczki... Na duże dioramy jak znalazł =D> .

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Fajowe. [-o<
Moje Mordheim na pewno z radościa powita możliwość ich zakupu

Tylko alledrogo, czy tu też można się jakoś z Tobą umówić> :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Super! Dobra skala i ładne te elfy. ;)

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

JochnyWalker pisze:Fajowe. [-o<
Moje Mordheim na pewno z radościa powita możliwość ich zakupu

Tylko alledrogo, czy tu też można się jakoś z Tobą umówić> :wink:
Na allegro bedą za pare dni jak pomaluje komplet i doprodukuje ich wiecej bo na razie zrobiłem tylko3 komplety. Ale jak chcesz już teraz to oczywiście nie ma problemu pisz na priva. Cena bedzie 9zł za 5szt. beczek z pokrywkami odlew oczywiście z żywicy.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

az tak bardzo mi nie spieszno, po prostu z allegro korzystam okazjonalnie. Odezwe sie, juz nie spamuje Ci galerii :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Beczki pomalowane wklejam zdjęcie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Bardzo udane beczuszki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Rzeczywiście, muchos fajnos :)
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

świetne beczki, znacznie lepsze niż ten wyrób z gipsu w ofercie chociaż tamte również bardzo fajne. Kiedy będzie można spodziewać się ich w ofercie na allegro? ;]
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

crovaxus pisze:świetne beczki, znacznie lepsze niż ten wyrób z gipsu w ofercie chociaż tamte również bardzo fajne. Kiedy będzie można spodziewać się ich w ofercie na allegro? ;]
Beczki już są dostępne w ofercie, więc zapraszam :) Te beczki są faktycznie dużo fajniejsze ale jak się postawi jedne obok drugich to wyglądają fajnie i te stare też dają rade. Ucze się cały czas i staram się robić coraz ładniejsze rzeczy, mam nadzieje że to się udaje :wink:

ODPOWIEDZ