Legion of Azgorh

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Re: Legion of Azgorh

Post autor: Raamiel »

Nie bardzo rozumiem następujące zapisy:
"Max 3 out of lore of Hashut, s5 war machine templates, destroyer, iron daemons."
- czy chodzi o rodzaj czy ilość ?

Chalice or Sorcerer Prophet
- jak weźmiemy chalice to nie możemy posiadac Lorda do armii ?

Flask counts as 3 war machines"
- tzn ?

Nie chce siać defetyzmu ale czy nie jest tak że naprawdę tych Chaos Dwarfów nikt nie lubi nawet gracze.... ?

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Max 3 out of lore of Hashut, s5 war machine templates, destroyer, iron daemons.
Chalice or Sorcerer Prophet
Mi sie wydaje ze chodzi o max 3 z tej listy a flask liczy sie sie do tej liczby.

Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Caman »

Zastanawiam się co oni uważają za "lore of Hashut". I nie rozumiem tego zdania: "Flask counts as 3 war machines"

Mały offtopic:
Własne modele zasłaniają LoSa? Taka sama wysokość.

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

Entombet pisze:Chaos Dwarfs
Hellcannon 0-1
Iron daemon, kdai destroyer and every model with hashut lore count as war machines
chalice of darkness counts as 2 pd
Max 3 out of lore of Hashut, s5 war machine templates, destroyer, iron daemons.
Chalice or Sorcerer Prophet
Flask counts as 3 war machines
Jak sie wam podobaja ograniczenia z ETC?
To na next turnieju będę przerzucał skaterkę na flames off azgarot z inżyniera :lol2: ;)
Ja nie ogarniam czemu oni tak się boją flaska gdybyśmy mieli jakiegoś eko lorda za 80 punktów z bazy albo lorda bull centaura to może by to miało sens ale nasz lord kosztuje w cholerę punktów

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

nie zrozumiesz eurowców, możesz z nimi jedynie walczyć^^;).

Jak CHD są na ofensywie, to z tych ograniczeń Euro możemy się śmiać w twarz. 4 maszynki bolą tylko armie defensywne i to jest najgorsze, co nas ogranicza. Jednak wróg, też będzie miał ich mniej, więc teraz K'daii będzie bardziej opłacalny;).
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

ja jebie nie zauważałem tego no to teraz chd na deffensie złożyć to masakra nie dość że 4 maszyny to jeszcze all liczy się jako maszyny. Mogli by przynajmniej dać więcej punktów na jednostki 

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Wystarczyło nie wliczać destroyera jako maszyny i byłaby optymalna ilość... Ale i tak chętnie wymieniam jedną rakietkę za pieprzone imperialne działo... :twisted:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Entombet pisze:Chaos Dwarfs
Hellcannon 0-1
Iron daemon, kdai destroyer and every model with hashut lore count as war machines[/color]
chalice of darkness counts as 2 pd
Max 3 out of lore of Hashut, s5 war machine templates, destroyer, iron daemons.
Chalice or Sorcerer Prophet
Flask counts as 3 war machines
Jak sie wam podobaja ograniczenia z ETC?
Czy to tej grupy maszyn łapie się również Mortar ?

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Raamiel pisze:
Entombet pisze:Chaos Dwarfs
Hellcannon 0-1
Iron daemon, kdai destroyer and every model with hashut lore count as war machines[/color]
chalice of darkness counts as 2 pd
Max 3 out of lore of Hashut, s5 war machine templates, destroyer, iron daemons.
Chalice or Sorcerer Prophet
Flask counts as 3 war machines
Jak sie wam podobaja ograniczenia z ETC?
Czy to tej grupy maszyn łapie się również Mortar ?
Mortar to pikuś... Podobno helka się łapie #-o
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

ciekawi mnie czy jak weźmiesz lorda maga bez hasut lore, to sie liczy do limitu ?:P
hmm 4 machiny...jeśli weźmiemy pod uwagę lorda maga to wychodzi 3.
Iron wydaje sie w takim wypadku mało przydatny? Część graczy już wie jak go zatrzymać (tzn walczącego), w opcji strzelającej - przy slosie? Hmm jeszcze nie wiem. Dawno nie grałem. W miarę wydaje sie interesujące używać: 2xdestroyer + 1magma albo 1iron (nawet walczący).
Budujemy armie ofensywną, gdzie iron musi być ładnie wpuszczony na piechotkę Jest to jednak sporo punktów niewiadomych :d

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Niejasno jest tu pare rzeczy napisane. Z tego co tu rozumiem mozemy wystawic hellcannona, lorda maga i 2 maszyny z listy do wyboru? + ewentualny deathshrieker liczacy sie do max 4 maszyn. Nie wiem co ich tak przeraza w kraskowym magu ze go dodaja do tych ograniczen, albo we flasku.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

tak... o ile jasne jest, że rakietnica czy mortar to maszyna i do slotu obowiązuje, o tyle juz dorzucenie tam irona,k'daia,helena i maga to tak nie bałdzo :d
Teoretycznie budowa rozpiski: 2xmortar i np. magmowe działo wspierane przez maga lorda/małego kowala to ciekawa koncepcja? Tyle że nie juz tak silna mam wrażenie. Brakuje dej drugiej armaty...

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Co to jest flask?
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Demon flask of Ashak za 100pkt, chyba o to chodzi.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Do limitu warmachines liczy się duży kowal z naszym lorem. Z innymi się nie liczy. Można wystawić magmę, irona, destroyera i mortar na przykład. A na euro 2400 to destroyer akurat jest 0-1...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Grolshek pisze:Do limitu warmachines liczy się duży kowal z naszym lorem. Z innymi się nie liczy. Można wystawić magmę, irona, destroyera i mortar na przykład. A na euro 2400 to destroyer akurat jest 0-1...
Wiarygodne te info z tym magiem?

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Entombet pisze:
Grolshek pisze:Do limitu warmachines liczy się duży kowal z naszym lorem. Z innymi się nie liczy. Można wystawić magmę, irona, destroyera i mortar na przykład. A na euro 2400 to destroyer akurat jest 0-1...
Wiarygodne te info z tym magiem?
A jak według ciebie można zinterpretować ten zapis: "every model with hashut lore count as war machines" ???????????
http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 18&t=99850
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Max 3 out of lore of Hashut, s5 war machine templates, destroyer, iron daemons.
Chalice or Sorcerer Prophet
Teraz pytanie jak ten akapit interpretowac, bo jest tu mowa i o lore of hashut i o prophecie.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Jak dla mnie nie ma tu wcale pola do interpretacji.
edit. czekaj czekaj bo my chyba o czymś innym mówimy. Jak masz kielich to nie masz lorda. Tam są kropki. O to chodziło ? Nie używam kielicha i dlatego po prostu pominąłem ten akapit...
Co nie zmienia faktu że ar pokazał: " Chcieliście chd na euro to macie. Ale o taki chuj se złożycie na niej cokolwiek". Dzieci w piaskownicy. Ale ja akurat zacisnę zęby i poradzę sobie nawet na tych cięciach.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Orcus
Chuck Norris
Posty: 386
Lokalizacja: Wrocław / The Gamblers

Post autor: Orcus »

no cóż mało kochane lecz twarde byczki wrócą do gry ;) Maga trzeba wrzucić na bydle do tego k'dai i jazda do przodu :)
Strategikon 2010:
Gasior pisze: najlepszy tekst opisujacy rowniez bardzo przyjemna bitwe z Dimitrim i Tomkiem powiedział fisch - "czułem się jakbym grał w warhammera a oni w 40k. Ja na nich z łukiem i mieczem a oni z bolterów i jakiś dział"

:D

ODPOWIEDZ