Guild Wars 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Guild Wars 2

Post autor: Soulferin »

Ktoś już się nie może doczekać tak jak ja :)? Co myślicie, przebije WoWa? Ktoś grał w GW1 ? Ciekawi mnie odejście od mechaniki Holy Trinity i zastąpienie jej control/support/dps. Jak dla mnie gra zapowiada się genialnie.
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

A będzie można skakać? Jeśli tak, to R-E-W-O-U-C-J-A. Zwycięstwo nad wowem ma w kieszeni.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Bedzie mozna skakać. Mało tego, będzie można robić fikołki...
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Wątpię w to, żeby GW2 miało pobić WoWa, w końcu tylko jego reklamuje Chuck: http://www.youtube.com/watch?v=QsbHU-1L0Eo
Obrazek

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

WoW upada. Po wejściu Pandarii w cholerę graczy im odpadnie bo się rzucają wszyscy na prawo i lewo. Sporo ludzi grających casualowo przerzuci się na warhammera a inni na diablo 3 nie mówię, że nie zostanie kilkumilionowe grono fanów, ale już gra zdecydowanie mniej ludzi niż chociażby rok temu.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

WoW upada. Po wejściu Pandarii w cholerę graczy im odpadnie bo się rzucają wszyscy na prawo i lewo. Sporo ludzi grających casualowo przerzuci się na warhammera a inni na diablo 3 nie mówię, że nie zostanie kilkumilionowe grono fanów, ale już gra zdecydowanie mniej ludzi niż chociażby rok temu.
A iluż to wieszczów było, przepowiadających upadek WoWa;p. I jakoś nie opadł i ma się dobrze. Ale to OT.

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Booxi pisze:WoW upada. Po wejściu Pandarii w cholerę graczy im odpadnie bo się rzucają wszyscy na prawo i lewo. Sporo ludzi grających casualowo przerzuci się na warhammera a inni na diablo 3 nie mówię, że nie zostanie kilkumilionowe grono fanów, ale już gra zdecydowanie mniej ludzi niż chociażby rok temu.
Warhammera? A ten tytuł nie umiera?
Woot?

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Ludzie z Warhamca przenoszą się na Star Wars: The Old Republic.
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

Ja już od dawna nie mogę się doczekać GW2, dlatego jeśli faktycznie zaczęli robić beta testy to wspaniale. Grałem w 1 i muszę przyznać, że klimat ma chyba najlepszy ze wszystkich mmo, mniej "skośny" niż powiedzmy aion czy l2, a także mniej bajkowy niż WoW (mi to osobiście jakoś bardzo nie przeszkadza, ale wiem, że wiele osób to odstrasza). Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale ja na pewno w dniu premiery kupuję i zakładam mesmera :D

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Ja jeszcze pykam w GW1 od czasu do czasu. WoW mnie nigdy nie kręcił poza tym placic za gre co miesiac to dla mnie przesada.Mesmer fajny ale najpierw Warrior :)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Dalv pisze: i zakładam mesmera :D
Będzie Mesmer jak w 1 ? :mrgreen:

To może trzeba będzie faktycznie starą ekipę skrzyknąć i znowu bić się o najwyższe podia :badgrin:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Jest, ujawnili go dopiero kilka dni temu jako ostatnią 8 postać.Bardzo fajnie się zapowiada.Zwołuj chłopaków, trzeba gildie założyć :D
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

Ja się tylko boję, że premiera przesunie się na... eee, powiedzmy przyszły rok, bo już od kilku lat mam nadzieję, że właśnie w danym roku wydadzą grę, a tu pstryk, dalej nic. Na szczęście ta beta chyba faktycznie ruszyła więc rok 2012 jest już raczej ostateczną datą wydania, ale co by nie mówić jeszcze dużo czekania :?

Malkaw
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: Malkaw »

Ja myślałem nad wyborem albo GW2 albo Swtor aż nie wyjdzie Warhammer 40k Dark Milenium :D i wybrałem Swotra jak się okaże że kupa całkowita idę w GW2 aż znajdę swojego mmo gdzie po 8 latach mi pand nie wprowadzą :D

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Dla wszystkich zainteresowanych: Arena Net udostępniła przedsprzedaż GW2 już od 10 kwietnia ! Jeśli ktoś kupi GW2 w przedsprzedaży dostanie dostęp do wszystkich weekendowych testów beta Guild Wars 2. Grę bedzie mozna kupic rowniez w złotówkach. http://guildwars2.com.pl/pre-ordery-10-kwietnia/
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Szkoda ze pudełkowa jest tylko kolekcjonerka. Bo kupiłbym a nie jestem fanem serii wiec nie potrzebuje tych wszystkich gadzetów - które i tak wyladowaly by u syna w koszu z zabawkami prędzej czy pozniej.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

A co ci szkodzi kupic wersje cyfrową?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

shaigan
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: shaigan »

Malkaw pisze:Ja myślałem nad wyborem albo GW2 albo Swtor aż nie wyjdzie Warhammer 40k Dark Milenium :D i wybrałem Swotra jak się okaże że kupa całkowita idę w GW2 aż znajdę swojego mmo gdzie po 8 latach mi pand nie wprowadzą :D
Pierwszy dodatek do GW1 śmierdział zupką chińska z kilometra, może i nie było tam pand, ale były skośne domki i ten niezrozumiały dla większości europejczyków klimat. Biorąc pod uwagę populacje graczy w takich krajach jak korea/chiny można się spodziewać, że i w GW2 się to pojawi. A tak btw, nie wiem czy śledzicie losy nieszczęsnego dodatku do wowa, ale teraz kiedy już wiadomo co i jak, gdy już nie ma NDA i jest beta, wygląda na to, że nowy dodatek pobije cataclysm na głowę (no dobra to nie takie trudne). Ja w każdym bądź razie czekam na GW2 jak na zbawienie, bo nie lubię Star warsów, a Dark Millenium nigdy nie wydadzą.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Niecałe 8h do rozpoczęcia bety :D Ktoś jeszcze może bedzie grać ?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Zalogowanie - tworzenie postaci - intro - black screen of death - restart - nie da się zalogować.... heh, uroki bety. :P

ODPOWIEDZ