Guild Wars 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Re: Guild Wars 2

Post autor: Soulferin »

Wiesz jak nie mniej niż 500.000 tysięcy ludzi atakuje na raz to nie dziwne :) Czekamy...Na którym serwerze jestes?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Anet ogłosiła date premiery ! 28.08 ! http://www.guildwars2.com/en/
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Zordon
Plewa
Posty: 5

Post autor: Zordon »

Siemnko! Generalnie jest sprawa.
Jak wiadomo wszystkim zainteresowanym 28.08.2012r jest premiera Guild Wars 2. Sprawa wygląda następująco. Chcemy zrobić gildię zrzeszającą graczy w różne rodzaje bitewniaki. Info zamieszczone też na battlearena.pl, warmachina.pl i Gloria Victis (wh40k). chodzi o stworzenie gildii zrzeszakacej wszystkie systemy. Nie blokuje to oczywiście wstępu ludzi "spoza" kręgu zainteresowań. Jak nikt sie nie zgłosi to olejemy temat.

Tak btw to w GW2 każda postać z konta moze być w innej gildii więc to nie jest jakoś strasznie zobowiązujące.

Chcemy stworzyć dobrze prosperującą gilidę z porządnym forum i stroną internetową (WiP).

Chętni?

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

No ja byłbym chętny ale jak widzę od dłuższego czasu na Borderze GW2 nie cieszy sie duzą popularnością...
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Bo imho każdy podchodzi do każdego nowego MMO z rezerwą :)
A akcje typu zróbmy gildie bo mamy ten sam mail czy coś to też jak szybko się pojawiają tak umierają :P
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Jak jest trzech ludzi na krzyż to na pewno :) Co do gry wystarczy poczytać i pooglądać w necie: interesuję sie tą grą bardzo, przegladam najróżniejsze źródła i nie widziałem jak dotąd żadnych negatywnych komentarzy a raczej same plusy.
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ja mam 1 minus :P za ładne animacje na ciągły spam tych samych klawiszy
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

Ja tam rozmyślam nad GW tyle,że jest jeden problem.Zbieram kaskę na wfb.No i bym wolał żeby ten CDP ruszył się i chociaż dał by wersję kinową(nie przeszkadza mi dubbing w grach ale żeby chociaż te napisy były).To bym nawet był zdolny kupić w czasie premiery jak bym wiedział,że np.będzie za pół roku po polsku(same napisy).O tyle lubię wiedzieć o co chodzi ,a nie czytam i jedyne co wiem,że coś się stało i coś mam unicestwić.
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

To masz problem bo tłumaczenia w grach MMO są ciężkie do zrealizowania. Po kilka miesięcy to się robi:)
Jeśli się takie tłumaczenie pojawi to za kilka miesięcy.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

Właśnie jak bym wiedział że za te kilka miesięcy by zrobili to bym mógłbym się przemęczyć,a CDP powiedział że myśli i podejmą kroki jak będzie odzew community.Czyli trzeba zrobić akcje na facebooku itp. i napisać jeden tekst wrzucić na takiego facebooka i niech każdy wysyła CDP e-maile z tą treścią,aż będą mieli dość:)
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

OFC :) i wydadzą grube miliony by przetłumaczyć gre na polski :P
Tam jest tylko kwestii, pisanych, mówionych, nazw, komend itp... to na prawde duża kasa. Polskie Community Blizza od dawna walczy o tłumaczenie WoW'a. Pomijam fakt że idiotycznie brzmiało by jakieś 90% gry :D ale taki jest request.

Z drugiej strony gra w 100% po angielsku pomoże Ci się lepiej nauczyć języka. Dawno temu wszystkie rpg były in english - za co pewnie nie jedna osoba 30+ dziękuje :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

O tle WoW jest już bardzo stary i traci popularność.Jest jeszcze ten ich projekt TITAN czy coś takiego co ma być MMO to chyba to już będzie po polsku:).O tyle grube miliony to wielka przesada.Tak dubbing jest drogi i pozostawia wiele do życzenia.To same napisy po polsku bardzo pomogą w sprzedaży GW,a za to tłumaczenie odpowiada CDP.Przecież my nie prosimy area tylko CDP.W WoWie prosi się Blizzarda bo oni mają specjalny odział Przecież nie tłumaczył np.SC2 czy D3 polski dystrybutor tylko Blizzard.do tłumaczenia swoich gier.Przecież zostaje francuski no i niemiecki.O tyle co po niemiecku więcej zrozumie to anielski może się przydać.Ta niby po polsku głupio brzmi taki Helion to przecież piekielnik albo Battlefield to pole bitwy.Jak oni mają się czuć:)jak kolega się pyta czy nie zagram w pole bitwy.Dlatego nazw własnych przeważnie się nie powinno tłumaczyć,ale nie mam nic przeciwko.Pomogło by to zrozumieć opisy które są 90% gry:) a nie są to przecież nazwy własne.W Skyrimie idiotycznie brzmią teksty w książkach?Chyba nie:),a dużo można tam poczytać.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2012, o 13:38 przez terorystaxxl, łącznie zmieniany 1 raz.
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

WoW nie traci - imho nawet w Q2 zyskał. TITAN jest w powijakach, jak będzie wyjdzie. Do TITAN'a dużo czasu.
A proces tworzenia gier ma swoje standarty a jednym z nich jest multi 5, gdzie polski sie nie pojawia.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Prędzej czy później GW2 i tak będzie przetłumaczone na polski bo bedzie zbyt popularne w Polsce.Z drugiej strony mozna spokojnie grac po angielsku, to nie Planescape :)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Jesli ktos ma problem z angielskim w MMO, to juz naprawde jest zle... 95% da sie zrobic czytajac ze zrozumieniem jedno zdanie. Poza tym juz same angielskie nazwy brzmia idiotycznie, po co uwypuklac to przez tlumaczenie?

Zordon
Plewa
Posty: 5

Post autor: Zordon »

Wracając do pomysłu gildii. Na chwile obecną zadeklarowało się +/- 10 osób i sporo z nich chce wpaść z znajomymi czyli de facto ok 20 osób. Za tydzień lub 2 jak będę miał czas wrzuce jakieś linki do stworzonych stron/forum. Jak wszystko na gotowo będzie spodziewam się zwiększonej liczby chętnych.

Zordon
Plewa
Posty: 5

Post autor: Zordon »

Stronka WiP więc na razie chętnych do dołączania do gildii zapraszam do grupy na facebooku

http://www.facebook.com/groups/215377485257388/

Zaczęliśmy już głosowanie i zgłaszania propozycji nazwy gildii. Trwa ono do 28.08

Zordon
Plewa
Posty: 5

Post autor: Zordon »

I ruszyli!!! Oto jak na razie stronka do GUILD WARS 2 & LOL GUILD - PERFECT EXECUTION! Nadal spodziewamy się updeatów ale te w swoim czasie :)
Serdecznie zapraszamy!

http://pegaming.enjin.com/

Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Ninos »

Jak GW2 wygląda pod kątem wymagań sprzętowych?

Może i bym pograł, ale nie planuję w najbliższym czasie kupować nowego kompa więc nie wiem czy jest sens zaczynać.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

System operacyjny: Windows® XP Service Pack 2 lub wyższy,
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon™ 64 X2 lub lepszy
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® 7800, ATI Radeon™ X1800, Intel HD 3000 lub lepsza (256MB video RAM oraz shader model 3.0 lub lepszy),
25 GB wolnej przestrzeni na dysku.

To są wymagania minimalne.
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

ODPOWIEDZ