Musztardowa Galeria [Ebay]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Re: Musztardowa Galeria [UP 11.05, Szczur dla Kurosa]

Post autor: Majones »

3 post pod rząd, hat-trick :D.
Obrazek
Na konkurs dla Kurosa.

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Bardzo fajny dzwon. Jednak szaremu prorokowi czegoś brakuje. Jest taki ... płaski? Jakby się "zlewał".
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajna praca =D> . Jedynie jakoś do mnie nie trafia ten głaz aż tak wysunięty poza podstawkę. Coś mi w tym nie pasuje #-o ...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Miodny, super klimatyczna podstawka.

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Fajny dzwon, świetne malowanie ogra =D> . Fajnie dobrałeś kolory, genialne kamienie (poproszę przepis :D ) i bardzo dobre metaliki. Jedyne do czego bym się dopieprzył to płomienie- jak dla mnie za mało wyciągnięte kolory. No i co do podstawki- trochę IMO pomyślana słabo. Bo ani do przodu, ani do tyłu tym ruszyć, ani szczególniej funkcjonalności to w klocku mieć nie będzie :/ Nie mniej jednak wykonanie i malowanie świetnie- pomyślałbym tylko o jakichś tuftach AP/GW, urozmaiciłyby ją bardziej. Z czego robiłeś szlam?
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Miałem napisać to samo. Malowanie - genialne. Podstawka - genialna. Funkcjonalność na stole - już trochę gorzej.
Ale sam bym tego lepiej na pewno nie zrobił.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

dzięki za komenty :)
@ Smiejagreg jeśli chodzi o podstawkę to taki wysunięty głaz jest jedyną opcją ażeby cokolwiek ją urozmaicić ponieważ sam dzwonek zajmuje ją praktycznie całą, w oddziale może faktycznie być trochę ciężko ale coś za coś.
@Andrut przepis na kamienie,
-na szarym podkładzie od vallejo
-zaczynamy od ciemnego szarego (a37 od pactry)
-potem w zagłębieniach przyciemniamy ciemnym szarym dosyć obficie, właściwie to można by zwashować całość (a108Ral-pactra),
-potem idzie ciężki drybrush z a38,
-ponownie przyciemnienie w zagłębieniach a108
-poprawka a37 tam gdzie za dużo suchego pedzla poszło
-lekki brusch a38+biały
-teraz w najciemniejszych zagłębieniach mieszanka vallejo-red z scorched brownem, z duzą przewagą brązu, i tutaj dosyć dużo cieniutkich warstw
-w najciemniejszych już szczelinach sam scorched brown
-teraz lecimy po krawędziach a38+więcej białego
-sam biały na kątach
To jeśli chodzi o te duże kanciaste kamienie, a te murowane to prawie tak samo z tym, że bez brązu na płaskich powierzchniach (tylko mieszanka z czerwienią i tu muszą być cieniutkie warstewki) i po tej mieszance warto jeszcze raz ujednolicić powierzchnie przejerzdżając po całości kamienia bardzo rozwodnionym szarym, plus gdzieniegdzie jeszcze zielone odbarwienia (jakiś zgniłozielony6 od model mastera- niestety nazwa się wytarła na słoiczku) tą samą metodą co powyżej.
huh, długi przepis :D, mam nadzieje, że o te kamienie chodziło :)
Teraz jeśli chodzi o płomienie, to długo się zastanawiałem nad tym elementem, i przeglądałem prace na coolmini i doszedłem do wniosku, że to nie są płomieie tylko dym, i podpierając się owymi pracami chciałem właśnie zrobić cieniowanie nie takie jak zawsze ze głęboko ciemno, wypukło jasno, tylko, żeby zielony płomień stopniowo przechodził w żółty dym, którego nie chciałem już zaburzać zieleniami.
Tuftów niestety żadnych nie mam a szkoda bo masz rację, aż się prosi o kilka dłuższych szczecin przy tym szlamie.
Szlam to bardzo syto nałożony klej magiczny, chyba bez wody z tego co pamiętam, po wyschnięciu pomalowany, (po lekkim zaschnięciu można formować niewielkie zagłębienia tworząc kręgi w wodzie np.) a "wodospad" to glut z Gs'u, całość pomalowana i sowicie oblana błyszczącym lakierem.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Praca jak dla mnie bardzo bardzo ładna :) Bardzo fajnie pomalowany ogr i sam dzwon :) Zapowiada się ciekawy konkurs :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Majones pisze: @ Smiejagreg jeśli chodzi o podstawkę to taki wysunięty głaz jest jedyną opcją ażeby cokolwiek ją urozmaicić ponieważ sam dzwonek zajmuje ją praktycznie całą, w oddziale może faktycznie być trochę ciężko ale coś za coś.
To ja wiem, widzę wszystko i ogarniam mniej więcej. Ale dzwonek NIE JEST centralnie posadowiony, tylko mocno przesunięty w jedną stronę - stoi na połowie podstawki tylko. I to nie pasuje mi najbardziej. samo powiększenie podstawki jest ok, jedynie posadowienie figsa trochę mi nie leży...

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Dzięki wielkie za przepis, może coś poprawię na swoim dzwonku :)
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Fajnie pomalowane, tylko ja jednak machnęłabym jej tęczówki - z tym bielmem na oczach wygląda, jak zombie z "Walking dead" ;) Zacny biust ma ta niewiasta ^^

Dzwon jest mega ^^
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

jeśli to miała być wampirzyca to skóra trochę zbyt podobna do takiej u żywego człowieka. Z kolei jesli to miała być normalna paniusia na koniu to te usta i oczy zdecydowanie nie pasują.

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

miała być normalną laską z masą pudru na ryju, całość inspirowana harley quinn z batmana

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Teraz rozumiem pomysł, ale o ile się nie mylę, ona nie była tak pucołowata ^^

Generalnie kobiety z GW są upierdliwe w malowaniu - wyglądają jak transwestyci w najlepszym wypadku ;) Ryjek panny wyszedł dobrze, tylko te oczy mi nie pasują zupełnie ;)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Elo, dawno nic nie wrzucałem, ale ostatnio bawię się w ebaya i takie coś zmalowałem ostatnimi czasy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
p0zdr0

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Bardzo fajne modele :) Goblin ma fatalne zdjęcia ale Khornita jest świetny :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

goblinowi płaszcz byś jakoś lepiej pomalował bo odstaje od świetnej reszty :)
u khornika złoto rewelka

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Bardzo fajny champ Chaosu :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

dzieki za komenty, ze zdjęciami walczę całe życie :P szata goblina... no cóż faktycznie jak teraz spojrzałem na model, na którym się wzorowałem to wygląda zupełnie inaczej niż w mojej głowie podczas malowania :), W każdym razie zmalowałem jeszcze 2 zielonych magików:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

niedługo cała czwórka poleci na ebaya, komenty mile widziane, dzięki i p0zdr0 :)

ODPOWIEDZ