Mass Effect 3

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Mass Effect 3

Post autor: Szwentas »

Gra już ktoś? u mnie dawnloding:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

a co była już premiera?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

no na świat dzisiaj na polske 9.03. Ja jak zwykle kupiłem sam kod za 108zl:D
No i uj kupiłem specjalnie nie pl a dostałem pl i muszę czekać do 9.03 by pograć co za lipa:(
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ja poczekam na pudełkową. Lubie mieć płytę a nie ssać z neta w mozole.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ja grałem w demo... na ps3 i mnie odrzuciło... skończe KoA i kupię na PC :)

Szwentas pisz jak wrażenia.... [spoiler]początek trochę za bardzo wojna światów co?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Ledwie skończyłem Skyrima i znów tydzień-dwa z życia :(. Mam nadzieję że w Mass Effect nie będzie tyle questów pobocznych.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

@szwentas.
ameryka ma dzisiaj premiere.
euroazja ma premiere 9.

momo bo strzelanki na konsole to jakas porazka.
ja na bank sobie kupie me (szkoda, ze nie ma juz kolekcjonerek nigdzie :( ) nawet mimo tego co EA zrobilo. mowie oczywiscie o DLC. ale fabula zapowiada sie fantastyczna i mam wrazenie, ze gierka bedzie miodna :D

majestic
tak jeszcze tylko przypomne o tytulach ktore wyszly w poprzednim miesiacu: deus ex oraz syndicate (z opcja co-opa i granie misji ze starego syndicatea tego z '93 roku )
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

No właśnie to jest ten problem jak te gre traktować.

ME1 zrobiłem żołnierzem - jedynie co używałem to rodzaj amunicji. ME2 to samo... grając na normal czułem się jakbym grał w COD'a z dobrym VA + jakieś questy.

Dlatego ME dla mnie to fajna gra ale nie ma dużo wspólnego z RPG - to samo DAge.... o ile 1 częśc wymagająca to druga czysty H&S.

Odnośnie EK - też chciałem kupić ale to bardziej na zasadzie by mieć... na półkę.

Ja utknełem w 3 grach :P i nie chcę się już kolejkować bo moje szczury to podkładu się nigdy nie doczekaja... a mapa gier na najbliższe półrocze wypada ostro...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Gra już jest na dysku mojego braciaka wracam do domu przegrywam do siebie i odpalam :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Już kupiłeś czy kluczyk z sieci?

W empiku nie mieli jeszcze... info że dopiero będzie 9tego a chciałem kupić.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Od kiedy mam kompa a zaczeło się od Atari 130XE rok 89 to na palcach jednej ręki można policzyć gry, które "kupiłem" :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie masz się czym chwalić, tak swoją drogą.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Rasti pisze:Nie masz się czym chwalić, tak swoją drogą.
+1.

Dokładnie... przyznawanie się do kradziejstwa nie jest mile widziane :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Szczególnie, że większość gier po pół roku tanieje, a po roku wychodzi w różnych seriach klasyki. :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Hmmmm pobieranie z netu nie jest karalne... a do gier orginalnych mam awersje po 2ch akcjach
- Dystrybutor zapomniał napisać na pudełku, że gra nie obsługuje pewnego rodzaju kart graficznych (pech chciał, że akurat miałem taką) i potem było 3 miechy użerania się żeby oddali kase.
- Ponad 2 miesiące wymieniali mi zwaloną płytkę w grze, którą kupiłem... po prostu żenada.

Ehhhh kiedyś to były czasy pamiętam jak jeszcze miałem atarynkę chodziło się normalnie do sklepu i kupowało nagrywane przy tobie gierki albo giełda ma grzybowskiej choć tam było drogo CD sprzedawali po 120 zł mniej więcej:mrgreen: A już nie wspomne o customerservice na wolumenie jak coś nie działało dostawałeś od ręki nowe CD.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Przemcio pisze:Hmmmm pobieranie z netu nie jest karalne...
nie jest karalne ale jest przestepstwem.
jazda bez biletu tez nie jest karalna... do czasu az cie zlapia.
Przemcio pisze:Gra już jest na dysku mojego braciaka wracam do domu przegrywam do siebie i odpalam :mrgreen:
jeszcze dzisiaj sobie nie pograsz bo od jutra bedzie mozna grac w euroazji.
wczoraj byl start w US. pojutrze jest start wersji polskiej.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ciekawe już gram:) całkiem syta gierka...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

ja da2 kupiłem przed premierą i grałem z crakiem ale teraz mi sie jakoś nie chce:) a co do gier 100 zl miesięcznie to nie jakiś wielki wydatek wiec kupuje tyko oryginały nie ładnie Przemcio :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Prawda jest taka że jest to kradzież. Jakby Ci w takiej Jordanii palucha za coś takiego upierd***li to byś się nauczył :P (mam znajomych z tego pięknego kraju i tam się tak kara kradzież, nawet piractwo)

Nie ma czym się chełpić, że już masz :) Ja wolę poczekać 2-3 dni i mieć legalne, dać przykład swojemu dziecku i kolegom :), a tak panie na forum już nie zabłyśniesz boś kradziej.

Odnośnie tego co pisałeś:
Ad1 - musiało to być dawno - obecnie 90-120 dni wcześniej wiadomo jaką gra ma specyfikację
Ad2 - zdarza się.

Mam obecnie ponad 90 gier na PS3. I drugie tyle na PC i miałem 1 problem -> źle nadrukowany serial do The Sims 2 (mojej żony) -> U się zlało z V.
Znajdź lepsze wytłumaczenie.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

tia , thiefem mogę być co najwyżej w Thief 1,2 lub 3 a niedługo może i 4. I warto kupić oryginał mieć gwarancje, pomoc techniczną itp. Może się wstrzymam do wydania jakiegoś DLC jak wytrzymam tym bardziej że kilka gier jest zakolejkowanych już , malowanie a czasu malutko na rozrywki.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

ODPOWIEDZ