Forge World Open Day

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Forge World Open Day

Post autor: Barth »

Zdjęcia K'daii :mrgreen:
wieczorem ma być więcej i lepszej jakości.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vogon na CDO pisze: I've just had a chat with Steve Whitehead who is in the process of sculpting a K'Daai Destroyer.

He is doing this in his free time as a Freelance piece he expects to finish it in a couple of months but doesn't think we'll see it for sale for at least 6 months.

He seems to be extremely enthusiastic about the project and was genuinely pleased to talk about it. He did say that there are no Hobgoblins in the pipeline as things stand right now but did talk about a conversion he's seen with a skaven stormvermin on the back of the new wolves and suggested that would be a great place to start from. Now I wonder where he got that idea

Edgar has finished the Fireborn and is working on the Bull Centaurs which are a lot bulkier and more "bull like" than the current incarnation also about 6 months away.

Once these three releases are complete this will be it for Chaos Dwarfs for quite a while as the staff move on to other projects

I can't remember who asked but I also had a chat with Tamila Fox about the unused CD background. She said she doesn't have it as she is currently working on the next book The Battle of Black Fire Pass (Orcs, Dwarfs and Empire)
Obrazek

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Hmmm ciekaw jestem waszych opinii w sumie bo dla mnie te figurki są bardzo neutralne, dałbym 6/10 - ale poczekam jeszcze na lepsze fotki do wieczora :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Sam sobie lepsze zrobię... Mój kadaj to choć jak demon ognia wygląda a nie jak psiknięty żrącym sprajem styropian...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Przykro mi ale wyglądają dość słabo jako model dają jednak niesamowite pole manweru jeśli chodzi o samo malowanie i to jest jedeyny plus w moim odczuciu. Z pewnością ich nie zakupię ale jestem ciekaw jak będzie wyglądało malowanie całe w płomieniach
Obrazek

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

modele same w sobie średnie ale jak cena będzie znośna to napewno 6 zakupie bo po pomalowaniu bosko będą wyglądać

a lubię bardzo ogień malwoać bo fajne efekty wychodza i ozywi to moją bordowo, ciemno-niebieską armie
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

jednym słowem - udziwnione, wolę nie wiedziec, jak zrobią destroyera :) A może to fake z okazji 1 kwietnia :D
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

(komentować figurki lubię ;P więc tutaj tez spamnę od czasu do czasu)

Ogólnie to te modele przypominają mi Fire Elementale z DD Miniatures :/ bida straszna :/
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ładnie pomalowane gniotą jajca!

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Pomalowane na zielono będą wyglądać jak treekiny :D
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
Balseraph
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Księstwo Słupskie
Kontakt:

Post autor: Balseraph »

Po obejrzeniu figurek-dział do CHD z tej wytwórni spodziewałbym się, że wysilą sie bardziej... Zawód na całej linii.
Faktycznie pomalowac na brązowo/zielono, zmienić lekko główki i treeman gotowy..
Tragedia.

ODPOWIEDZ