tlusta galeria

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Re: tlusta galeria

Post autor: Smh »

Kruszyna pisze:ta figurka ma opcję sklejenia bez brody
Tak, zgadza się... niestety FainCast pokazał swoje możliwości i broda była konieczna by zakryć "bąble na ryju"... pewnie bawiła się bez zobowiązań z kilkoma ogrami za dużo... :lol2: :lol2:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

może to był krater po wielkim pryszczu
(zawsze taki ubytek można zakleić np. greenstufem , betonem ,tynkiem do wyboru do koloru :))
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Kruszyna pisze:może to był krater po wielkim pryszczu
(zawsze taki ubytek można zakleić np. greenstufem , betonem ,tynkiem do wyboru do koloru :))
Myślałem o tym... jednak broda wydawała mi się bardziej odpowiednia :P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

było z nią aż tak strasznie że tylko broda ratowała (to znaczy czy było to na np . policzku czy na wargach )
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Kruszyna pisze:było z nią aż tak strasznie że tylko broda ratowała (to znaczy czy było to na np . policzku czy na wargach )
1/3 górnej wargi - tam gdzie powinien być kieł/kolczyk czy co GW tam wymyśliło... to było niedolane :/
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

szkoda mam nadzieje że jak ja ja kupie to nie będę miał takiej sytuacji
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

Jak zrobić ładny śnieg na podstawkach ?
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Mieszam sodę oczyszczoną, z wikolem. Wg uznania warto dodać trochę wody i ewentualnie troszkę białej farby. Tak powstałe... coś... wykładam na podstawki, po czym jeszcze posypuję samą wodą, żeby uzyskać efekt skrzących się płatków.
Jak na razie wszystko się elegancko trzyma i jest sto procent pozytywnych recenzji, wśród tych co widzieli.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Bartoslavski pisze:po czym jeszcze posypuję samą wodą, żeby uzyskać efekt skrzących się płatków
a jednak to prawda :D
Obrazek
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Sorry, piszę z telefonu i autokorekta wkroczyła do akcji :P

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Ciąg dalszy Ogrzej armii z pustyni :)

Tym razem Yeti i Koteczki... zdjęcia niestety kalkulatorem... na żywo można zobaczyć już jutro w na masterze w Krk.

Jak całość będzie gotowa będą foty zbiorczo rodzinne :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

z tygrysów zrobiłeś jaguary, z yeti goryle. Nie wiem czy robisz armie w klimacie africa corps ale dla klasycznych zimowych ogrów to imo słabe. Technicznie not bad :)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Bo czytanie boli :P
Ciąg dalszy Ogrzej armii z pustyni
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Smh pisze:Bo czytanie boli :P
Ciąg dalszy Ogrzej armii z pustyni
it's hurting as f*ck :D

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

:D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
dziczek
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dziczek »

Africa corps na to nie wpadłem ;-)) Miały być w klimacie pustynnej burzy :P
Ogólnie po przejrzeniu setek stron z galeriami ogrów stwierdziłem że nie ma sensu powielać schematu a zagłębiając się w podręcznik, doszukałem się że z Gór Żałoby podążając na wschód Szlakiem Kości Słoniowej dostajemy się na Wyjące Pustkowia gdzie ściąga myta plemię Oczożerców. Więc jest spójność z bookiem bo brzydale nie tylko bytują w zasypanych śniegiem górach ale i na pustyni a idąc tym tropem to i zaciężnemu Yeti miało prawo się futro piachem przypruszyć :mrgreen:
Tak czy inaczej chłopaki cieszą moje oko na półeczce a jeszcze bardziej na stole. Dzięki Rafał i czekam na resztę ;-)
Nie jestem leszczem, jestem sandaczem :P

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dziczek pisze:Tak czy inaczej chłopaki cieszą moje oko na półeczce a jeszcze bardziej na stole. Dzięki Rafał i czekam na resztę ;-)
Się robi, się robi :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Chemol
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: Ełk\Białystok

Post autor: Chemol »

kubencjusz pisze:Nie wiem czy robisz armie w klimacie africa corps ale dla klasycznych zimowych ogrów to imo słabe. Technicznie not bad :)
Każdy maluje w takim klimacie jak mu się podoba. Nigdzie nie jest powiedziane, że mamy się trzymać barw z podręcznika. Stary świat jest długi i szeroki; kto powiedział, że jakieś ogrze plemię nie powędrowało w stronę pustyni w poszukiwaniu jedzenia. Trzymając się fluufu rzeźnicy podróżują po odległych krainach. Armia ogrów mogła iść za nimi.
DIVE OR DIE

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Chemol pisze:
kubencjusz pisze:Nie wiem czy robisz armie w klimacie africa corps ale dla klasycznych zimowych ogrów to imo słabe. Technicznie not bad :)
Każdy maluje w takim klimacie jak mu się podoba. Nigdzie nie jest powiedziane, że mamy się trzymać barw z podręcznika. Stary świat jest długi i szeroki; kto powiedział, że jakieś ogrze plemię nie powędrowało w stronę pustyni w poszukiwaniu jedzenia. Trzymając się fluufu rzeźnicy podróżują po odległych krainach. Armia ogrów mogła iść za nimi.
Ależ doskonale wiem, że z fluffem to się zgadza, nie musisz mnie pouczać ;P
-primo ogry żyły na granicy cathayu przed upatkiem komety
- secondo są plemiona mieszkające przy pustyni na skraju gór lamentu
- tertio ogry regularnie pielgrzymują do miejsca upadku meteorytu
- i jakby chciał to mógłby zrobić plemie kubusiów puchatków i wszytskich malować na zółto z czerwonymi kamizelkami :D
Mnie jest wsio, jaki jest zamysł autora, pytałem się by ocenić wykonanie :)

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

Można było by do tego zrobić czarne ogry ( kradnące wszystko co popadnie i jedzące arbuzy :) )
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

ODPOWIEDZ