Galeria HElficka

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Lepiej by było, gdybyś najpierw na kilku elfiatkach poćwiczył, a potem wziął się za cały oddział. Na razie metal lepiej malować drybrushem. Ogólnie jak na razie jest słabo, ale to normalne na początku, bardzo niewiele osób potrafi od razu po rozpoczeciu malowania porządnie paćkać ;). Ćwiczyć, ćwiczyć, i nie spieszyć się.
Na początek radziłbym Ci zapoznać się z dryrbushem i washami - szybko i łatwo możesz uzyskać niezłe efekty.
joł

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

Lunn dobrze radzi. Ja swoje pierwsze elfy (battalion+magowie) całych po prostu popaćkałem i jakieś 3 miechy później byłem na tyle wyższym poziomie że musiałem wszytskich zmywać i malować od nowa. O wiele bardziej ci się opłaca na początku poćwiczyć na 2-3 i zmywac ich, niż malowac wszytskuch i potem wszystkich zmywać.
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Wakacje się zbliżają będę miał czas... :D

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Zdjęcia:
(kliknij, a się powiększy ;) )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Będe wrzócał zdjęcia jak coś więcej zrobię -stopniowo jak będe je malował!

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Podstawki bardzo super! Polecam uczynić coś z łączeniami szyj końskich zanim je pomalujesz. Szkoda byłoby zepsuć czymś takim ostateczny efekt
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

High Elfy, dobre stworzenia, żyły jak każde inne we wspaniałym mieśćie, aż nagle nadeszła inwazja chaosu, ich miasto zostało zdobyte i przejęte przez hordy zła. Elfy które przeżyły broniąc miasta musiały uciekać w góry, by ratować się od zguby, teraz wędrują po górach szukając sprzymieżeńców do walki z inwazją chaosu a tych którzy nie chcą się przyłączyć niszczą..
Wiecie.. takie złe HE ]:-> takie by były wypas, a nie jak zawsze he beztroskie na zielonej trawce jak muminki normalnie.
Tylko takie he pokrzywdzone przez siły zła, próbujące zemścić się na całym źle tego świata, szukając pomocy nawet w górach, nawet u krasnali (oczywiście jak ci sie nie zgodzą to he chętnie skopią im karłowate zady).
Takie he ubrały się w ciemne barwy by nie być zbyt widoczne w miejscach pełnych zwiadowców sił zła (w górach, lasach, ciemnych puszczach, bagnach itp) i niszczą wszystkich, są źli itp. ale nie czasem de. myśle że np. ciemny niebieski i również ciemny brązowy + tin binz powinny dać taki efekt :twisted:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Bywało lepiej ale i tak zerwała złoto na GD w Baltimore. Najbardziej podoba mi się pancerz i tarcza, mój na pewno nie będzie taki fajny :?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ale to przypadkiem nie jest LOTR?? ale tarcz rzeczyweiscie kosmos :), tylko pomarzyć, zajebiste! :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

a co z tego, że LOTR?! Mam regiment 35 z Elrondem, Celebornem i Gil-Galadem prezentują się nieźle nawet niedomalowane 8)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

mi nie przeszkadza że lotr jak jest takie wypas to może być nawet i lotr

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Zmieniasz podstawkę i masz przepięknego generała do battla ;)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Nilgar pisze:a co z tego, że LOTR?! Mam regiment 35 z Elrondem, Celebornem i Gil-Galadem prezentują się nieźle nawet niedomalowane 8)
Aha, byłem nieprecyzyjny: mam regiment SpearElfów do Battle'a złożony z tych kolesi. Naprawdę świetna jednostka, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd :wink:
Obrazek
Obrazek

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Niezły ten elf z LoTRa :o
Nilgar pisze: mam regiment SpearElfów do Battle'a złożony z tych kolesi
Można liczyć że wrzócisz tu zdjęcia tego oddziału?

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Można, jak tylko skończę go malować. Są poukładani na movement trayu i przejechani podkładem ale przerwałem na etapie zbroji i twarzy
Teraz póki co pracuję nad tym: Dragon do Warlorda i mam nadzieję, że przynajmniej tym razem skończę...
Obrazek
Obrazek

szeperd
Plankton
Posty: 2

Post autor: szeperd »

lotrowskie elfy pasują całkiem fajnie do wfb. sam sprawiłem sobie podobny oddział - gram nim jako lothern seaguard. można zobaczyć go tu:

http://www.zgielk.pl/index.php?option=c ... y=11&hit=1

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

mi się model nie podoba. szczególnie twarz, taki menel

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

o szperd do nas zawitał (miejmy nadzieję że na dłużej) Adrian w bielsku słynie z ciekawych rozpisek (nie oklepanych) przyczym armia bardzo ładnie pomalowana (ale jak sam dobrze wiesz tych tandetnych podstawek nigdy ci nie podaruje ;) )

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Prosta ale ciekawa konwersja, nieoklepane kolory (zdjęcie z CoolMini)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Ten elf ma facjatę jak weteranka showbiznesu z Poznańskiej pod hotelem Polonia. Okropność. :?

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

przyczym armia bardzo ładnie pomalowana
jak dla mnie jest conajwyżej prawie średni TT... a podstawki koszmarne
A ten elf na kuniu jakiś taki bez wyrazu - pysk ma straszny (nie malowanie, ale sama rzeźba), NMM niewyraźny i w sumie też taki sobie, do tego różowe kolorki, ble. Jedyne co mi się w niej podoba, to freehandy - tutaj szacunek. A tak poza tym to nic specjalnego.

ODPOWIEDZ