Black Brush Studio up 19.12.2014 - Protectorate of Menoth

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Re: Wariaxowe bazgrajła

Post autor: The WariaX »

Rhinoxy. Lepsze fotki zrobię, jak będzie słoneczny dzień.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Trochę małe te fotki, ale z tego, co widać - poza skórą ogrów podoba mi się wszystko =D> . Mam wrażenie, ze na wiekszych fotach odbiór figsów by zyskał...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jak klikniesz to przenosi na bloga, gdzie są większe ;)

A co do Rhinoxów - fajna sprawa. Maja taki klimacik ;) Chociaż podstawki takie niedopracowane :?

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Hyzio, Zyzio i Dyzio?
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Rasti pisze:Jak klikniesz to przenosi na bloga, gdzie są większe ;)

A co do Rhinoxów - fajna sprawa. Maja taki klimacik ;) Chociaż podstawki takie niedopracowane :?

Tzn, co byś poprawił z podstawkami? ja tam otwarty na sugestie :P

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ogólnie rzecz biorąc wyglądają nie nieskończone.
Kamienie są zbyt jednolite, mógłbyś bardziej je wyciągnąć, więcej skontrastować. Do tego czegoś tam brakuje - jednolita ziemia i skałki i biały śnieg to za mało. jakieś bitsy? uschnięte patyki? Jakaś krew, czy coś?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Faktycznie, są wieksze fotki, coś nie dopatrzyłem się :oops: :wink: .
Zatem tak - bardzo podobają mi się wierzchowce, wg mnie jedne z najlepiej pomalowanych na tym forum. Niby żadnych wygibasów nie ma, ale wyglądają świetnie =D> =D> =D> . Szmatka też ok, chociaż zwieńczenie wygląda na nieskończone.
Gacie ogrów też fajne, jedynie na focie strasznie płasko wyszła czerwień z przodu, ale to pewnie wina zdjęcia - czerwienie coś zawsze wychodzą inaczej niż w realu... Przez ten kolor skóry maczuga jednego z ogrów zlewa się mocno ze skórą, tzn. jest w tym samym odcieniu. Podobnie działa kolor kamieni na podstawkach. Tu w pełni zgadzam się z Rastim. Drewno na maczudze i sztandarze wygląda, jakby było pociągnięte jedną warstwą farby... Generalnie figsy są bardzo fajne , zwłaszcza wierzchowce...

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Podpinam się pod przedmówców - skóra i podstawki, reszta pierwsza klasa.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Hmmm może faktycznie ta podstawka nie jest wyciągnięta zbyt dobrze, chociaż na żywo, aż tak źle nie jest. W cudaczne podstawki się nie bawię, a na pewno nie na tym poziomie. Dlatego weźcie pod uwagę, że figsy miały być malowane na poziom 2,5 taki nie pełny 3 :P (specjalnie na początku nie pisałem jaki poziom, żeby nie sugerować czegoś :P )

Podstawka i maczuga jest malowana klasycznymi szarymi farbkami, a skóra ma odcienie z dheneb stone + filtr z ciemnego szarego. Jakaś minimalna różnica jest ;-)


Co do wierzchowców, przyznam, że te modele doskonale same się bronią ;) ich rzeźba jest po prostu genialna. Najlepsze wyrzeźbione futro ever. Starczyłoby walnąć jeden brąż i wash, a i tak wyglądało by to nieźle.



Skóra wam nie pasi, bo kolor, czy technicznie coś nie tak? Schemat miałem narzucony z góry.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mi skóra nie pasi głównie przez kolor i rzeźbę samych figsów. Sprawia ona (rzeźba), że nie może być zbyt dużej rozpiętości odcieni skóry. U Ciebie jest dość duża różnica w odcieniach i na plecach np. wyszło to dość kiepsko. Nie wiem jak to wyjaśnić lepiej, ale wydaje mi się, że tylko przez zmniejszenie różnicy w poszczególnych odcieniach szarości można by poprawić skórę #-o ... Poza tym przy tym kolorze skóry jest zbyt dużo ciemnej szarości na figsach - skóra, podstawki)...

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Takie tam, żeby było, że coś robię.
Prezent dla kumpla:

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

=D> =D> =D> . Fajne malowanie i kolorystyka. Bardzo klimatyczne oba...

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

bardzo fajni!
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

To Frodo i Sam? Fajnie pomalowani, podobają mi się =D>

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Dzięki, za komenty. ;-) Tak, to dzielny Sam i pierdółka Frodo :mrgreen:

Tym razem coś prostszego:

Poziom 1: kultyści

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nędza - bo mała fotka :mrgreen: . Dałbyś jakąś większą...

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Myślę, że za ileś minut, może godzin, znajdzie się jakiś użytkownik, który Ci powie jak dostać większe fotki ;-) :mrgreen:
Aczkolwiek wiem też jaka będzie Twoja odpowiedź :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

:D :D :D :mrgreen: .
Wiesz, że nie cierpię nigdzie łazić, ale tym razem zrobiłem wyjątek :wink: . Twój ostatni wyrób ma tylko jedną, za to poważną wadę - to 40K :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Coś takiego, level 2,5

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Tym razem jestem częściowo na nie. Zielone duże pióro wygląda na kompletnie jednokolorowe, ale najmniej czytelni są mali nosiciele. Szczególnie na focie z tyłu cały spód wygląda bardzo pstrokato - brakuje czegoś , co przyciągałoby uwagę, ale to już chyba wina modelu... Świetnie za to wyszło złoto - jak je robiłeś?

ODPOWIEDZ