Porady na armie

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Re: Porady na armie

Post autor: Raptor »

Nic nie zrozumiałem bo jesteś nielogiczny. To ty zacząłeś mnie obrażać więc teraz nie odwracaj kota ogonem. Inni nie mieli nic do rozumienia bo to nie im ktoś wbijał tylko mi.
Obrazek

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Nie ma to jak zdrowy flame.

Btw czy ja jestem pojebany ze twierdze ze terradony sa slabe na dwarfy? Mi zawsze jedne unieruchmiane sa z kowadla a drugie bezczelnie zabijane z czegokolwiek a nawet jak juz mi sie uda ladnie wleciec na czysto to i tak mnie utrzymuja na stubbornie a potem latacze zabija jakis runesmith z dwurakiem ktory tam sie paleta po tych maszynach :( Kamieni w maszyne nie rzuce bo na ogol nie mam jak zmiescic 4 modeli za nia bo nie ma miejsca :) Te maszyny sa pancerne nawet stare terradony czesto mi sie nie przebijaly...
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Bo terki nie sa do walki. Są po to by wkurzać przeciwnika i zrzucić kamyrdolce w kluczowym momencie :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

To co one takiego robia z dwarfami?
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

MeanGreen
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MeanGreen »

SauruS PoweR pisze:Nic nie zrozumiałem bo jesteś nielogiczny. To ty zacząłeś mnie obrażać więc teraz nie odwracaj kota ogonem. Inni nie mieli nic do rozumienia bo to nie im ktoś wbijał tylko mi.
Weź lepiej przestań już, bo może nie każdy wbija tutaj 1,5k postów ale całkiem sporo ludzi to czyta i twoje aroganckie, sarkastyczne i nic nie wnoszące komentarze są po prostu na maksa denerwujące.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Nieprawda, mnie to zawsze bawi ;)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Taaa, przynajmniej jest z czego się pośmiac.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

A ja i tak uwazam ze nooby maja sie lajtowo, bo Raptor musi uwazac, zeby bana nie dostac, wiec nie moze im powiedziec nic wprost :wink:
A terradony na dwarfy sa dobre, Slanesh nie mow mi ze nie widzisz tego, ze chociaz malo robia, to przeciwnik musi zuzyc na nie rune i troche ostzralu, wiec tracimy stosunkowo nieduze punkty, a przeciwnik nie dosc ze ma tega rozkmine to jeszcze nasze bitniejsze oddzialy maja latwiej dojsc :)
pzdr
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Przecież Raptor to też noob;)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

To co one takiego robia z dwarfami?
LATAJĄ :P skupiaja na sobie ogien itp. A nóż się dwarf źle wystawi to stawiasz mu cztery terki na krawędzi górki przed parkiem maszyn.
twoje aroganckie, sarkastyczne i nic nie wnoszące komentarze są po prostu na maksa denerwujące.
Dziękuje właśnie o to mi chodziło :D .
Nieprawda, mnie to zawsze bawi
Stary a myślisz ze ja się tu spinam przed monitorem i walczę o dominacje na jakimś forum o ludzikach? heheh.. tez mnie to cholernie bawi.
Taaa, przynajmniej jest z czego się pośmiac.
Ty usmarkany zdrajco idź sobie pograć dwarfami ze skullpasa.
A ja i tak uwazam ze nooby maja sie lajtowo,
Daj spokój mogą się mnożyć ile wlezie nie to co kiedyś :) . Nie no ogólnie to nooby potrafia byc słodkie ale nie z taka butą :wink:
a przeciwnik nie dosc ze ma tega rozkmine to jeszcze nasze bitniejsze oddzialy maja latwiej dojsc
to miałem na myśli mówiąc o wkurzaniu, jakby jakiś noob nie zrozumiał :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Spokoj bo temat zamkne i tak to sie skonczy. Zadnych pyskowek tolerowac nie bede.

Jesli chodzi o terki i krasie. Gorsze obecne sa od starszych jesli chodzi o walke wrecz , ale imho przebija sie przez maszyne i tak. Fajnym rozwiazaniem jest przelecenie nad kusznikami i thunderarami spuszczenie kamieni , a w nastepnej turze szarza na maszyne...

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Ziemko powiem ci ze bardzo słabo jest z tym przebijaniem sie przez maszyny :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja nie mowie w 1 turze walki :) Jesli jest 3 zalogantow to dostawiaja sie 3 terki. Statystycznie zabijamy 1 , przeciwnik zadaje nam 1 rane, wygrywamy o przewage. W momencie , gdy jest ich 4 to dostawiaja sie 4 terki co daje nam 2 statystyczne trupy. Jasne , ze chlopaki zdaja na stubbornie , ale czym pozniejsza tura tym zalogantow robi sie mniej.

Awatar użytkownika
Koorn
Wałkarz
Posty: 87
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Koorn »

Potrzebuje waszej pomocy w temacie egzorcyzmu wampirów. Walczyłem jakiś czas temu z wampirkami na 1500, szło wyśmienicie, wilki i ghule zatrute black knightci wystrzelani (od skinków zeszło 3 w 2 turze, dostali ode mnie medal). zostały tylko 2 niepełne klocki szkieletów i 3 wampiry z tym 2 z 1 życiem. zaszrżowałem stedziem w jeden i enginem w drugi i zaczęła się masakra. helm of Commandment gdzie stedzio trafia szkielety na 5+ wskrzeszanie i same wampiry w walce które doprowadzały mnie do wściekłosci.Mimo ładnego początku przegrałem w dodatku dobiłem sobie sam stedzia z gem of blood u generała.Prosze was o porady w walce z nimi. Z góry dzięki i pozdro :D

Drako
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Drako »

full antymagia + mocne pierdolniecię.
Bo jak w czymś utkwisz dłużej niż 2 combaty to pewnie będziesz tam już siedział do usranej śmierci.

Na 1500 grałbym- 2xengine jakaś 6 CO i za resztę skinki, kowboj czy jakieś terki

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Koorn pisze:Potrzebuje waszej pomocy w temacie egzorcyzmu wampirów. Walczyłem jakiś czas temu z wampirkami na 1500, szło wyśmienicie, wilki i ghule zatrute black knightci wystrzelani (od skinków zeszło 3 w 2 turze, dostali ode mnie medal). zostały tylko 2 niepełne klocki szkieletów i 3 wampiry z tym 2 z 1 życiem. zaszrżowałem stedziem w jeden i enginem w drugi i zaczęła się masakra. helm of Commandment gdzie stedzio trafia szkielety na 5+ wskrzeszanie i same wampiry w walce które doprowadzały mnie do wściekłosci.Mimo ładnego początku przegrałem w dodatku dobiłem sobie sam stedzia z gem of blood u generała.Prosze was o porady w walce z nimi. Z góry dzięki i pozdro :D

Stedzio nie ma WS 3, a wampir 6 ? w takim wypadku stedzio winien trafiac na 4 + po uzyciu helmu na szkielety. Siedze w pracy i nie mam AB wiec lece z pamieci.
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Dobrze pamiętasz :wink:

Awatar użytkownika
Koorn
Wałkarz
Posty: 87
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Koorn »

no to już wyczailiście 1 przekręt mojego kumpla (frajer) ale dobrze że napisaliście bo tak to mnie jechał do tej pory...

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Wystarczy mieć podręcznik i sprawdzić tabelę trafiania, to akurat nie wał, tylko podobnie jak ty - sam jej nie zna :).

Powiem wam szczerze że obawiam się terradonów. Jasne kamyki są świetne, ale kombat troszkę mnie przeraża... na krasie
Na resztę np. na bolce elfickie - gdzie w sumie raczej załogę zabijamy z biegu, ostatecznie ludzkie armatki - są spoko, jednak zawsze mam wrażenie, że ich wytrzymałość jest tak słaba, że będą ginąć od byle hita :)
W pewnym sensie skinkom zajmie jedną turę więcej podejście - do walnięcia z poisonów... potestuję jutro hehe

Aha no i skąd wziąć terki? To jednostka praktycznie niedostępna - szczególnie nowe modele.

Awatar użytkownika
Koorn
Wałkarz
Posty: 87
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Koorn »

Z tabelą akurat nie mam problemów(liczba postów nie oznacza jak gram!Od razu jak ktoś ma mało postów albo nie zna zasad każdej armii to musi byc gorszy? :) ) a kant był ze złym WW u wampirka (podawał że ma siedem).Terradony poprzedniej edycji jakoś nie sprawiły mi kłopotu dostałem w sklepie a jeszcze poprzednie kolega wypatrzył mi na allegro wiec trzeba co jakiś czas szukać na aukcjach.Nie wiem jak jest teraz bo dawno nic nie kupowałem. :)

ODPOWIEDZ