Filmy Fantasy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Re: Filmy Fantasy

Post autor: Morsereg »

te plakaty to chyba jeden typ w godzine, ostatniego dnia terminu robil.
wszystkie dokladnie takie same :/
Ostatnio zmieniony 4 sie 2012, o 11:44 przez Morsereg, łącznie zmieniany 2 razy.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Szkoda że zrobią film Red Dead Redemption, bo nie będzie już tak fajny jak stare westerny. Jak np. Truposz czy Wyat Erp. Z gier które bym chciał zobaczyć na dużym ekranie i wiem że nie będzie to sh!t pokroju Uwe Boll'a to mogli by zrobić Bio-Shocka lub porządnego Stalkera.... bo te tematy aż proszą się o ekranizację.

Widział ktoś już kroniki z Czarnobyla czy jak to tam...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Podobno film kijowy.

A co do fantasy to Blizzard pracuje nad ekranizacją Warcrafta. Dzisiaj wyszedł news, że przejął go nowy scenarzysta . ja trzymamkciuki za tę produkcję, bo jeśli Blizz się za coś bierze to na 100%. =D

http://wowcenter.pl/Aktualne-Wiesci/866 ... cenarzyste
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

cahir pisze:Podobno film kijowy.

A co do fantasy to Blizzard pracuje nad ekranizacją Warcrafta. Dzisiaj wyszedł news, że przejął go nowy scenarzysta . ja trzymamkciuki za tę produkcję, bo jeśli Blizz się za coś bierze to na 100%. =D

http://wowcenter.pl/Aktualne-Wiesci/866 ... cenarzyste
Z wnukami obejrzę ten film :P bo plany od 10 lat są od czasu Warcrafta :d
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Poszedłem do tego kina jednak. Wróciłem niedawno.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

A co do fantasy to Blizzard pracuje nad ekranizacją Warcrafta. Dzisiaj wyszedł news, że przejął go nowy scenarzysta . ja trzymamkciuki za tę produkcję, bo jeśli Blizz się za coś bierze to na 100%. =D

Jak blizz się za coś bierze to nie znaczy że to będzie hit chociażby np. D3. A ciekawi mnie ten film, bo jeśli będzie miał taką oprawę, jak filmiki z Warcrafta to będzie mega dobrze wyglądać,
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Chodzi mi właśnie o poziom cut-scenek w ich grach. To jest najwyższa półka jeśli chodzi o takie rzeczy, więc moim zdaniem jeśli coś zleca zewnętrznie to również będzie wymagał. W końcu to Blizz.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Obyś miał rację, i oby film był genialny, bo mają niby w nim wyjaśnić skąd wziął się konflikt miedzy Przymierzem, a Hordą po trzeciej częsci Warcraft, a przed WoWem, przynajmniej tak słyszałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Arthas. :twisted:
Mam nadzieję, że będzie go jak najwięcej. IMHO najbardziej nośna postać w uniwersum Warcrafta.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ja kiedyś oglądałem fajne SF tylko za chiny ludowe tytułu nie pamiętam a chodziło mniej więcej o to, że jacyś złomiarze wybrali się na wyspę pobojowisko po jakiejś wojnie i tam się okazało, że jakiś wielki robot strażniczy zaczoł ich ganiać i próbował ukatrupić... oni wyremontowali jakiś taki czołg i się z nim naparzali...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Przemcio pisze:Ja kiedyś oglądałem fajne SF tylko za chiny ludowe tytułu nie pamiętam a chodziło mniej więcej o to, że jacyś złomiarze wybrali się na wyspę pobojowisko po jakiejś wojnie i tam się okazało, że jakiś wielki robot strażniczy zaczoł ich ganiać i próbował ukatrupić... oni wyremontowali jakiś taki czołg i się z nim naparzali...
:shock: :shock:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Musisz koniecznie przypomnieć sobie ten tytuł. Jak tylko to zrobisz, napisz, natychmiast przystąpię do oglądania. :shock:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

To napewno "Druzyna A w kosmosie" :P
Oni tez zawsze trafiali na jakies zlomowisko i budowali tam czolg zeby sie naparzac ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Przemcio: Coś mi świata chyba, ale to staaare było, tak coś kojarzę.

A właśnie ! Tak w temacie S-F:
"Mój własny wróg" (enemy mine) z Denisem Quidem. Nie jest to najwyższa półka ale całkiem fajne. Taki troszkę Robinson Crusoe w kosmosie.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Dokładnie jeszcze na VHS to oglądałem jak byłem na początku podstawówki...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

McGyver pewnie :D
A propo to mi się od razu przypomniały perełki Gyver, Kosmiczny duch ale to kreskówka
Obrazek

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

Dibo pisze:A właśnie ! Tak w temacie S-F:
"Mój własny wróg" (enemy mine) z Denisem Quidem. Nie jest to najwyższa półka ale całkiem fajne. Taki troszkę Robinson Crusoe w kosmosie.
pamiętam- dobry film, ale oglądałem go laaaata temu.
Ze starszych filmów sci-fi polecam "Tajemnicę Syriusza" - pokolenie Transformersów pewnie nie przebrnie przez ten film, reszcie może się spodoba.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

pokolenie Transformersów
Wypraszam sobie. [-X
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Transformersów z 1987 czy 2012? 8)

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Wszystkie z lat 90., które leciały w polskiej tv. 8)
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

ODPOWIEDZ