Filmy Fantasy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Filmy Fantasy

Post autor: Sławol »

Ja także mogę się do przecinka doczepić i wiercić komuś w mózgu, a jakże :mrgreen:

Mogę nawet napisać dłuższą wypowiedź nt. tego, co miałem dokładnie na myśli, mówiąc "pierwszy seans", chcecie? :lol:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ja bym z chęcią przeczytał :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

ja też :mrgreen:

ale czuje że jak dalej będzie trollować to zamkną zacny temat :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

O Wy podżegacze... :D

Trollowanie jest dobre, bo zwoje skręca i mózgi trenuje!

A z filmów mam jeszcze tytuły "Source Code" (w sumie obejrzeć można, nie był taki zły, muzyka dobra), "Efekt motyla" (ale tutaj podobała mi się tylko I część), no i na przykład stary filmik "Vincent" Burtona. Ten ostatni to dopiero super historyjka :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

bartona z filmów prawie fantasy bardzo podobała mi się gnijąca panna młoda :)

polecam

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Klimatyczne jest także "Miasteczko Halloween" i oczywiście Jack Skellington :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Burton to dosyć specyficzny koleś.
Nie jestem mega fanem ale widziałem jego wszystkie filmy ;) moje top 5 to:
- Batman
- Batman 2
- Sok z żuka
- Eduardo Nożycoręki
- Legenda Sleepy Hollow.

Obejrzałem ostatnio na HBZero wariację na temat czerwonego kapturka. Film po polsku Dziewczę w czerwonej pelerynie (ang. Red Riding Hood) i muszę powiedzieć że mi się podobał. Klimatem podobne do braci grimm. Wiadomo że film lekki mało krwi się lało ale tak do piwka szło obejrzeć.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

W większości wymianialiście tytuły filmów amerykańskich a nasze wschodnie kino miało tu paru przedstawicieli.
W tym temacie nie padł tytuł "Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów" ani "Nocna Straż" i "Dzienna Straż" a to Rosyjskie filmy dosyć głośne i były nawet w polskich kinach.
O ile Volkodav jest na poziomie na którym powinien a nie był nasz "Wiedźmin", tak "Noćnoj Dazor" jest już w 100% na poziome bardzo światowym :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=7b0lPj6JsBg

http://www.youtube.com/watch?v=yMHQsjgQDrA !!!!!
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Dibo, o ruskim kinie pisałem posty wcześniej. Polecam Przenicowany świat.
http://www.youtube.com/watch?v=XfsjsvLU7j0
Jest kanał TV Wojna i pokój.... tam dużo dobrych ruskich produkcji leci.

Nocna straż to nawet gry się na pc doczekała :) Zajebiste kino... tak lekkim offtopem to chciałbym aby zrobili film na podstawie Nekroskopa. Briana L. Wypas byłby...

Polski wiedźmin jaki był każdy wie, mnie rozwalił smok - autystyczny drake :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

MomoTheKiller pisze:tak lekkim offtopem to chciałbym aby zrobili film na podstawie Nekroskopa. Briana L. Wypas byłby...
Wódki mu dać!

"Straż nocną" widziałem, faktycznie film mi się także podobał.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

No, wódki bym się napił ale nie mam z kim ;) a okazje się mnożą.

Kolejny specyficzny film tym razem francuski:
http://www.filmweb.pl/film/Miasto+zagin ... i-1994-674
ogólnie polecam Jean-Pierre Jeunet'a i jego Delikatesy ;) z panią można obejrzeć Amelie (to taki pin code -wtajemniczeni zrozumieją).
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

odnośnie Prometeusza- podpisuję sę w pełni pod tym co napisał Kervyn.
a od siebie mogę dodać jedynie tyle, że po oberzeniu filmu pojawia się jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi. dla miłośników serii pewnie lektura obowiązkowa dla reszty niekoniecznie. z tego co wiem, być może pojawi się druga część Prometeusza- która ma wyjaśnić wszystko i powiązać historię Prometeusza z wydarzeniami z Obcego I części (no chyba, że Ridley Scott zrazi sie krytyką ze strony fanów serii i sobie odpuści).

btw.wkrótce mają pojawić się w kinach dwa remake'i znanych tytułów: nowy "sędzia dredd" i nowy "total recall". ja przyznam sie szczerze, że od Moon'a nie widziałem dobrego filmu science - fiction.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

a potem trzecia, czwarta i piątka... a potem alien anime, bolywood i wersja dla niewidomych.
Dla mnie to profanacja... niech mi tylko ruszą blade runnera albo johnego mnemonica.... albo wejscie smoka to pojade i wysadze się pod tym całym amerykańskim burdelem ;) hehehe
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Nie dadzą ci wizy do USA jak usłyszą taki cel podróży :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Hurtmaker pisze:btw.wkrótce mają pojawić się w kinach dwa remake'i znanych tytułów: nowy "sędzia dredd" i nowy "total recall".
malo mnie obchodzi sedzia dredd ale mam nadzieje, ze total recall nie zwala.
widzialem zwiastuny i musze powiedziec, ze zapowiada sie calkiem fajnie :D
ja przyznam sie szczerze, że od Moon'a nie widziałem dobrego filmu science - fiction.
prosze cie: avengers, iron man czy batman :D
polecam rowniez: 20 paro minutowy - ghost recon: alpha czy Halo: Helljumper - nieoficjalny, niskobudzetowy serial zrobiony przez fanow (chyba nie musze dodawac na podstawie czego ;) ). oba mozna obejrzec na youtubie

do tego w 2012 maja pojawic sie: mad cows czy infected.
na razie jeszcze malo jest tez informacji o gemini rising. czy warto czekac? pewnie bedzie wiadomo wkrotce.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Mortal Kombat też miał taki mini serial.... i wypadł na prawde fajnie
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Zapomniałem dodać, że jest taki mały, 20-30 minutowy filmik zrobiony na podstawie Assassin's Creeda, który ma nas jakoby wpleść w drugą część tej gry.

Bardzo przyjemnie zrobiony, szkoda, że tak krótki. Aż chciałoby się, żeby Hollywóod wzięło się za to, jak za księcia Persji.

Aaa, ostatnio słyszałem, że biorą się podobno za Witchera (pod wpływem gry CD-Projektu właśnie). Jak dla mnie - bomba, szkoda tylko, ze jak na razie w rolę Geralta ma się wcielić Nicolas Cage. :roll:
I ten film po angielsku nie odda całego piękna języka zawartego zarówno w grze jak i w książkach. :evil:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

LooL to był żart na primaaprilis :P Filmweb wkręcał ludzi tylko.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Matis pisze:LooL to był żart na primaaprilis :P Filmweb wkręcał ludzi tylko.
Lool, to mnie nabrali. A już się bałem, że jego wszędobylska twarz ludzi będzie nawet w Wiedźminie straszyć. #-o
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Co o tym sądzicie?

Obrazek
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

ODPOWIEDZ