Infinity, Tohaa: Kiel-Saan oraz Igao 03.08.2021

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Re: Azhag & Skullmuncha 31.12.2014

Post autor: Lechu »

Dzięki Panowie :) niestety jeżeli plotka o wydaniu codexu do harlequines z Wh40k okaże się prawdziwą to orki i gobliny pójdą pod młotek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

No niezły, niezły! Zdecydowanie powyżej przeciętnej. :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Dzięki Nawiedzony :)

a teraz skończona uber-ekonomiczna masówka lizaków. Zdecydowanie więcej zdjęć na blogu bo photobucket dziś powyżej 4 zdjęć nie chciał współpracować. Nie wiem tylko czemu... ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Według mnie świetne!

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Biorąc pod uwagę, że to ekonomiczna masówka, to w miarę podoba mi się saurusowa część armii oraz rippery.

Natomiast na minus są piesze skinki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Super! Kolorowe, żywe i aż chce sie nimi grać! Więcej takich prac please!
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Dzięki :) Okoń, skinki (ich skóra i łuski) były robione dokładnie w tym samym schemacie co saurusy. Co więcej na zdjęciach u obydwu unitów wszystko się zlało w jeden kolor. W rzeczywistości skóra jednych jak i drugich jest bardziej turkusowa, a łuski ciemno niebieskie.

Btw modele imperium, które już ode mnie wyszły do klienta i te modele lizaków będzie chyba można regularnie spotykać w pruszkowskiej Galaktyce Gier podczas ich ligi.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

U skinków pieszych o ile w pełni rozumiem małą dbałość o detale spowodowaną wersją ekonomiczną, to jednak nie spodobał mi się stan części niebieskich jaszczurek z czerwonymi grzebieniami, tj. u paru modeli wypatrzyłem połamane oszczepy, poza tym bardzo nieliczni posiadają tarcze (bodajże 1? :P), a podstawowe uzbrojenie skinków to blowpipe albo zestaw javelin&shield :wink:.

Naturalnie zdaję sobie także z tego sprawę, że po prostu takie modele dostałeś od klienta. Tak samo jak u ripperdactylów brakuje obroży za które powinni trzymać się jeźdźcy. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

No ta armia nie miała obfitować w detale tylko być tanio pomalowana i schludnie prezentować się na stole.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Następna porcja imperium dla imperialnego klienta ;) Malowanie na 1-szy poziom (bazowe kolory, washe, drybrush, trochę krawędziowania) Jeżeli plany nie uległy zmianie to będzie można je zobaczyć na sobotnim turnieju w Galaktyce Gier w Pruszkowie.
Oczywiście więcej zdjęć na blogu. Zdjęcia nadal robione smartfonem ;(

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Strasznie słaby ten Karol. Może to kwestia oświetlenia. Może to kwestia lvl1. Ale taki model się zdecydowanie wyróżnia w armii i powinien być na wypasie. Shame on you imperialny generale który oszczędza na malowaniu imperatora.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Ale coś konkretnego masz na myśli? Klientowi się podoba. Mi zresztą też. Biorąc pod uwagę założenia poziomu malowania jestem z niego zadowolony. :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Tym razem malowanie, które miało być dla mnie ale już widzę, że będę sprzedawał cały zestaw startowy Sonni. Inna banda do mnie bardziej trafia.
Generalnie Pierwszy raz malowałem płomienie. Zdjęcia nadal robione telefonem, ale już szukam jakiegoś aparatu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

co ten pierwszy gostek ma między nogami?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

żebym to ja wiedział. pewnie jakiś totem anty-zła magia czy coś w ten deseń. a może po prostu nosi w nim naboje na hordy konstruktów-nieumarłych. Wygląda to specyficznie co najmniej ;) ale modele mi się podobają :) dla kogoś kto malował tylko warhammerowe ciosanie w kamieniu taka rzeźba to miła odskocznia

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kacpi 1998 pisze:co ten pierwszy gostek ma między nogami?
Jak to co? Męski zwis ozdobny :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Mam wrażenie, że laska jest dużo bardziej efekciarska. :) Fajne malowanie w ogóle.

artrata
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: artrata »

Naviedzony pisze:Mam wrażenie, że laska jest dużo bardziej efekciarska.
Może dlatego, że to laska jest Szefem a gość przydupasem ;)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nosi to pozory sensu.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Jeszcze mnie czeka płonący szkielet do pomalowania i banda będzie gotowa :)

ODPOWIEDZ