Infinity, Tohaa: Kiel-Saan oraz Igao 03.08.2021

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: Averland Etap 1 Demisie

Post autor: PiotrB »

Averland jest dla słabych... przecież ich wojsko nigdy nie walczy! ... Jeszcze masz szansę wybrać jakąś inną prowincje prawdziwych żołnierzy! :twisted:
A podstawki fajnie zaczynają wyglądać :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Dlatego mój Averland będzie prekursorem wypraw wojennych tej prowincji. Ktoś musi wreszcie wykorzystać potencjał kapitału tej prowincji ;]
A co do mchu to może jeszcze obskubię ten co na głazie obfitością straszy :)

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Averland raczej gania po Imperium z rozkazu chorego na umyślę elektora... no i czasem walczą ,a raczej giną z jego rozkazu :wink: ale barwy mają spoko
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

A Marius przypadkiem to nie poległ w walce z jakimś wielkim zielonym ścierwojadem? :>

Awatar użytkownika
Geralt
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: Geralt »

Zginął ale na szczęście przeżył więc wciąż możesz go wystawiać :D
dzikki' pisze:Miękkie siusiaki padają pod krytyką a srogie penisy prą do przodu ;]
mistrz :D

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Dokładnie ,zmasakrowanie przez orka w 7ed to nic dla takiego psychopaty :mrgreen:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

W moich oczach jest martwy (jako szaleniec i jako przegrany w walce z orkiem) i jako takiego to mógłbym wystawiać grając Wampirami co najwyżej ;P
Nie podoba mi się model Mariusa, więc go nie będę wystawiał. ;) Znajdzie się jakiś bogacz w tej prowincji co swoje najemne oddziały przyodział w barwy Averlandu i zapisał je do ligi potyczek Ładu z Chaosem ;)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Jest jakiś progres w pracy. Mam jeszcze tydzień, a roboty jeszcze trochę. Choć zgodnie z zasadami konkursu można poprzestać na położeniu shade'a na bazowy kolor ;)
Jak zwykle uwagi mile widziane.

edit: brak zdjęć bo imageshack coś porypał

Zaznaczę, że przypadkowe maźnięcia farbą będą usuwane po nałożeniu wszystkich bazowych kolorów i szejdów.
Powiedzmy, że grzywa demisiów jest już skończona.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2015, o 20:18 przez Lechu, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Narazie czysto i schludnie. Like It =D>
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4458
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Malowanie zapowiada się całkiem fajnie. :) A i modele same w sobie podobają mi się. :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

quidamcorvus pisze:Malowanie zapowiada się całkiem fajnie. :) A i modele same w sobie podobają mi się. :mrgreen:
+1 to jedne z niewielu nowych modeli, które są fajne. Może dlatego, że nie są przeładowane różnymi pierdołami. Czekam na postęp prac...

Gunnila
Mudżahedin
Posty: 212

Post autor: Gunnila »

Zasady mówią tez, że malujesz dla siebie, więc maluj porządnie :)
Grzywy OK, fajna skóra, tylko kolor tego małego gryfiątka strasznie odbiega od pozostałych.

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Uwielbiam te modele :) , Fajne malowanie choć z ostatecznym zdaniem zaczekam aż wszystko skończysz. Tak czy siak gratuluje malowania bo stoi na wysokim poziomie (chciałbym tak malować :( ) Pozdrawiam
MMH
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Czysto ladnie. Tylko panie szpachla szpachle na lapach gryfow :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Dzięki za wszystkie komentarze :)
Karpiu o szpachli sobie za późno przypomniałem. Jakoś przeżyją.

Dziś nowa porcja zdjęć: http://wfbpainter.blogspot.com/

Demisie dostały więcej kolorów. Pancerz wierzchowców ma być czarny nie licząc złotych zdobień. Rycerze dostali warstwę rozjaśniającą na shade-a.
Na pierwszym zdjęciu widać tę stronę gryfa (gryf dowódcy) z której jest tylko bazowy kolor złota i shade. Na drugim zdjęciu (szczególnie tylna część pancerza gryfa) zacząłem się bawić w rozjaśnianie złota. Niestety nie potrafię jeszcze tak cieniować żeby pokazać cienie analogicznie do tych wyciągniętych/pogłębionych przez rzeczonego shade-a. Jednak musiałem położyć rozjaśnienia, żeby złoto bardziej przypominało złoto ;)
Miecz dowódcy do poprawki. Również wszelkie "spontaniczne" maźnięcia nie tam gdzie trzeba będą usuwane pod koniec prac.
W dalszym ciągu pozostało złoto do wyciągnięcia jak i elementy zielone. Biję się cały czas z myślami czy rozjaśniać skórę gryfów...
Jak zwykle, uwagi mile widziane :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 lip 2013, o 20:05 przez Lechu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Bardzo fajne =D>
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajnie po updacie =D> - skórę demigryfów bym jednak rozjaśniał. Najbardziej rażą niezaszpachlowane łapy...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

nie chciał bym się czepiać ale co one mają wspólnego z dumną nic od wieków nie robiącą armią Averlandu? Czarne panczerze? pshw! Toż to nie rycerze Morra! :)... Oczywiście malowanie fajne :)...jednak zero klimatu imperialnego :(
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

W końcu rycerze to raczej zakony niż regularna armia ,według mnie taki mały akcent Averlandu jest na miejscu :wink: bardziej wziąłbym pod uwagę ,że Averland słynie ze zdobności (pewnie dlatego ,że rzadko się niszczą w walce :D )
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Sam wash ;/

ODPOWIEDZ