Smh's Barak Varr Dwarfs - 04.07 Dwarf Juggernaut – TA2!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: Smh's Barak Varr Dwarfs - 6.11 SubTorpedoMarine

Post autor: dzikki »

Uhhhh to jest dopiero coś. Świetny pomysł, dobrze wcielony w życie, bardzo dobrze pomalowany i na dodatek pasujący do twojej armii jak ulał. Bardzo dobrze wyszły zużycia całej maszynerii i jeśli miałbym się do czegokolwiek przyczepić, to do faktu, iż sama jednostka jest nieco za czysta. Jestem pod tak głębokim wrażeniem, że czuje jak rdzeń naszej planety ogrzewa mi moje mniej lub bardziej intymne części.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ZAJEBIFAJNE!
Przemyślane, dobrze wykonane, klimatyczne. Cacy =D> =D> =D>
Obrazek


Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Guddżob! =D>
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

O kurde :shock: masz mój głos
Jedyny minus to chyba transport :wink:

Awatar użytkownika
hellsing
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Toruń

Post autor: hellsing »

Ale pojechałeś =D> =D> =D>
Klub Gier Bitewnych Toruń https://www.facebook.com/Triclinum/
Blog https://miniaturepaintingstudio.blogspot.com/
Każdą moją prace publikuje na YouTubie https://youtube.com/channel/UC6DW9zlhA9 ... zFQ/videos
Facebook https://www.facebook.com/miniatureps/
Instagram https://www.instagram.com/miniaturepaintingstudio/
Szukam kogoś do współpracy przy malowaniu modeli Toruń i okolice

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Genialne =D> =D> =D> To co? Znowu trafisz na Bolsa? :D
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Dzięki za komenty! Teraz wiem, że się opłacało tak cisnąć z malowaniem! To cholernie motywuje, że to co robię się Wam podoba :)

Więcej fotek wrzucę pewnie jutro jak odeśpię ;)
Kacpi 1998 pisze:O kurde :shock: masz mój głos
Jedyny minus to chyba transport :wink:
Dzięki! Gyro jest zaczepiany na haku więc jest demontowalny... muszę obczaić patent by wzmocnić połączenie rampy z dołem, bo jest jednak za słabe.
dzikki pisze:Bardzo dobrze wyszły zużycia całej maszynerii i jeśli miałbym się do czegokolwiek przyczepić, to do faktu, iż sama jednostka jest nieco za czysta.
Nie bardzo umiem jeszcze robić zniszczenia pojazdów. Tzn teorię znam, ale nie czuję tego jakoś by dodać na model odpowiednio dlatego zrezygnowałem z tego. Zawsze można powiedzieć, że rampa jest używana, a okręt właśnie wrócił z malowania :P
Święty pisze:Genialne =D> =D> =D> To co? Znowu trafisz na Bolsa? :D
Już mnie wrzucili z okazji "przygód" z modeliną... teraz pewnie też trafię :P To tylko nakręca do kolejnego malowania... i jak mnie znajomy namówił to także do założenia bloga o projekcie Barak Varr :3
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

A kiedy statek bedzie gotowy ja sie pytam bo zamieściłes kiedyś szkic koncepcyjny i dalej cisza :( a Gyros jest genialny wszystko mi sie podoba zwłaszcza megahitami i ta żółto-pomarańczowa barwa. =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Pomysł i wykonanie mega:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Deus pisze:A kiedy statek bedzie gotowy ja sie pytam bo zamieściłes kiedyś szkic koncepcyjny i dalej cisza :( a Gyros jest genialny wszystko mi sie podoba zwłaszcza megahitami i ta żółto-pomarańczowa barwa. =D>
To spokojnie projekt na 2016. W 2015 chcę się skupić na jednostkach by w końcu grać pomalowanymi. Okręt ma być docelowo "podstawką" by to ładnie wyglądało w domu :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Przejrzałem sobie całą galerię i muszę przyznać, że armia zapowiada się świetnie (a już jest bardzo ładna!). Na razie dla mnie najlepszy Lord i Wheelbearerzy =D>

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Grudzień to okres wzmożonej pracy dla mnie, więc czasu bardzo mało. Podrzucam obiecane zaległe fotki całości tylko, że w częściach :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Hyh mówiłem! Ludzie z Bolsa uwielbiają Twoje prace :D =D> Oczywiście w pełni zasłużenie ^^
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Święty pisze:Hyh mówiłem! Ludzie z Bolsa uwielbiają Twoje prace :D =D> Oczywiście w pełni zasłużenie ^^
:oops: :oops: :oops: 8)

By nie było, ze się obijam w święta... wypucowani, wyszlifowane linie podziału wypraski oraz ponaprawiane uszkodzenia... czekają na podkład :twisted:

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Gdzie tarcze? Metalowe, ofc? i co to za giguś w górnym rzędzie?

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

smiejagreg pisze:Gdzie tarcze? Metalowe, ofc? i co to za giguś w górnym rzędzie?
No a jacy mieliby być jeśli nie metalowi? Toć w nazwie "iron" :P

Tarcze? No właśnie gdzie tarcze... na pewno NIE będą oryginalne ;) Tarcze są tam gdzie i podstawki... ;)

Co do 3 kolesi w górnym rzędzie to naprawa uszkodzeń, dostali młoty od nowych Ironów - wyglądają całkiem zacnie w tym wydaniu... bliższe foty przy okazji wpisu na blogu, który pewnie niedługo :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

WOW 50 starych ionbreakers :shock:
skad je masz. to chyba majatek kosztowalo :shock:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Kolas111 pisze:WOW 50 starych ionbreakers :shock:
skad je masz. to chyba majatek kosztowalo :shock:
Dużo cierpliwości i polowania na okazje ;)

W kolejce na malowanie czeka jeszcze sporo metalowych 50tek ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

A ja się pytam co z barką!! Czekam na nią już mega długo, wrzuciłbyś coś, a nie każesz czekać bez żadnych oznak postępu :( :P tak się nie robi [-X ale za to 50 genialnie wygląda, też mam sentyment do starych modeli ale do skavenów. :twisted:
Obrazek

ODPOWIEDZ