Cyberpunk 2077 CD Projekt RED

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Cyberpunk 2077 CD Projekt RED

Post autor: swieta_barbara »


Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Widziałem, wygląda syto. Kiedy premiera?
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

mrrrrr :D
"coming: when it's ready" ;]

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

na razie to tylko filmik
nic nie mówi o grze
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

chyba, ze filmik jest na silniku z gry :)
a wyjsc ma w roku 2014
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

Morsereg pisze:chyba, ze filmik jest na silniku z gry :)
taaaa, noooo jaaaasne :lol2:
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

tak na marginesie jak sobie zatrzymacie filmik w 2:14 to można przeczytać ciekawą wiadomość ;)

Kod: Zaznacz cały

Do you like our latest creation? We certainly hope so! :) You may remember that we sometimes send you guys secret messages like this. It's a great way for us to speak right to you instead of burying ourselves in corporate mumbo-jumbo. So let's begin!

First of all -- have you noticed all the details in our teaser (yes, it's a teaser, we'll make a proper trailer in the future)? If you know the Cyberpunk setting, there are some things you can spot, like implants -- look for the weapon hands and the real skin -- corporate emblems that should look familiar, and more. Happy hunting!

You're probably curious about the release date. It's currently scheduled a way off in 2015 but the truth, the delivery date is more like, "When it's done". We will release Cyberpunk to you when we're convinced it is nothing but pure, refined, unadulterated awesome. We want it to be the most kick ass futuristic RPG ever -- ok, maybe this sounds pretty bully, but it is our actual goal! You judge if we deliver it!

Oh -- and you may wonder why we announced our game so early before the release. The reason is that we're still building our dev team, so if you are a talented due or dudette, willing to work in a really different company (gamer's rule & boring corporate stuff drools on a super ambitious project, send us your application right now careers@cdprojektred.com

So, you want to know what kind of game Cyberpunk 2077 will be? The short description is that it will be a story-heavy, nonlinear, open world RPG based on the well known Cyberpunk pen&paper system and setting. Building open world games is something we are mastering right now and we believe that properly joining non-linear gameplay with an excellent story telling will bring a totally new quality. Hmm... we'll tell some more about it soon!

And that's not all that's new! We are about the reveal our other project, which is much closer to being completed. And yes, it will also be a fully open-world game with an intense story. You can probably guess the game we're talking about: on the 5th of February, it will be all clear.
So stay tuned, as we will have a quite a lot to show and tell you soon!

We are waiting for you on our newly created forum called Afterlife -- what other name could we have chosen for it?

CD Projekt Red Team
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

OK....napaliłem się =D> =D> =D>
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

No, wygląda mega. Ale i tak Wiedźmin wyjdzie pierwszy, a "Cyberpunk" to już chyba na nową generację konsol.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

mam wlasnie nadzieje, ze nie bedzie to gierka na konsole :P
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja też nie mam konsoli, ale mówiąc szczerze to chyba najbardziej prawdopodobnym jest że wyjdzie na konsole.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

nie chodzi o to, ze nie mam konsoli.
po prostu nie podoba mi sie pozniej przerabianie gier z konsoli na pc (w druga strone nie wiem jak to wyglada). tym bardziej jak sie chce przyoszczedzic na kasie ;)

do tego w strzelankach maja ulatwiacze :P

i nie wiem czemu uwazasz, ze rynkiem docelowym sa wlasnie konsole. blaszaki maja wieksza moc obliczeniowa i dzieki temu gierki moga wygladac ladniej.
dodatkowo, bardzo mozliwe, ze dopiero pod koniec przyszlego miesiaca sony powie cos na temat PS4. watpie by cd projekt robilo gierke na konsole o ktorej jeszcze nic nie wiadomo (tam wspominales o konsolach nowej generacji) i nie wiadomo kiedy wyjdzie.
zas jesli chodzi o obecne konsole to juz sie na ten temat wypowiedzialem ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Skąd takie przypuszczenie, że ta gra miałaby być domyślnie na konsole? Dotychczas najważniejszą platformą dla CDPR były PC, konwersje wychodziły dopiero po jakimś czasie.
Co do samej gierki, to się zapowiada na coś ekstra :D , zwłaszcza, że dawno nie było żadnej ciekawej gry w cyberpunkowym świecie.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dlaczego wydaje mi się, że rynek konsolowy dominuje nad PCtowym? Widzę to na przykładzie tytułów, w które chciałbym zagrać, a nie mogę. W stareńkiego "Fahrenhheita" znanego także jako "Indigo Prophecy" zagrałem na kompie tylko dlatego, że cudem znalazłem konwersję na PC. "Heavy Rain" o ile mi wiadomo nigdy nie wyszedł na PC, czego ogromnie żałuję. Najnowsze "Silent Hille" (niezależnie od spadającej jakości całej serii) też już przestały wychodzić na kompy. Zagranie w "Shattered Memories" na kompie graniczy z cudem, choć znam osobę, która tego dokonała. Premiera "Assassin's Creed III" na konsole dokonała się z miesięcznym wyprzedzeniem w stosunku do wersji komputerowej. Stąd wnioskuję, że rynek komputerowy jest traktowany nieco po macoszemu przez twórców gier.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Nie dramatyzowałbym tak. Konsolowcy też nie mogą zagrać w wiele gier, które są dostępne tylko na PC. A wiele z tych, w które grają są jakby upośledzone przez sposób sterowania. Przecież nikt mi nie wmówi, że sterowanie padem jest bardziej naturalne od sterowania myszą. Jedyne gry, które wg mnie nadają się do grania na konsoli to jakieś wyścigi, platformówki i gry typu FIFA.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Lechu pisze:Przecież nikt mi nie wmówi, że sterowanie padem jest bardziej naturalne od sterowania myszą.
Hehe... Mój kuzyn nie rozumie jak można grać w strzelanki myszą. ;)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Heh, a teraz odpowiedz sobie na pytanie dlaczego w zawodach fpsowych nie startują w jednej kategorii pady i myszy? :]

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja wiem dlaczego. :) Odpowiadam tylko przykładem, że to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Też przyzwyczajenia. Nie tylko :) Gdyby to tylko o przyzwyczajenie chodziło nie byłoby oddzielenia na tych co grają na padach i na myszatych.
Przecież można się przyzwyczaić do jazdy Maluchem ;)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Pewnie masz rację. Nie grałem na padzie aż tak dużo, żeby poczuć różnicę. Dla mnie już zawsze będzie to niewygodne.

A wracając do tematu: uważam, że Cyberpunk to super pomysł, bo zapełnia niszę klimatyczną, która od dawna już była niezagospodarowana.

ODPOWIEDZ