Grono Warhammera Historical

Zablokowany
Awatar użytkownika
Moskit
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa, Ursynow

Grono Warhammera Historical

Post autor: Moskit »

Niedawno zostalo zalozone grono Warhammera Historical. Mam nadzieje, ze bedzie pomocne i zblizy wszystkich fanow gier bitewnych realiow historycznych :D ...

http://grono.net/forum/425419/0/

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

No ok, ale czemu na jakimś gronie, gdzie trzeba się rejestrować i w ogóle... o co chodzi? Bo ja tam takie strony jak fotka, grono i inne podobne syfy w których zryte nastolatki zamieszczają zdjęcia swoich szpetnych mord i szukają przyjaciół raczej omijam, więc jakby mi ktoś przyblizył zasady działania tejże strony to byłbym wdzęczny :)

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Lunn pisze:No ok, ale czemu na jakimś gronie, gdzie trzeba się rejestrować i w ogóle... o co chodzi? Bo ja tam takie strony jak fotka, grono i inne podobne syfy w których zryte nastolatki zamieszczają zdjęcia swoich szpetnych mord i szukają przyjaciół raczej omijam, więc jakby mi ktoś przyblizył zasady działania tejże strony to byłbym wdzęczny :)
Dołączyłem wczoraj do grona Warhammer Historical, na dniach kupię podręczniki zarówno do WAB jak i WA, poczytam i zdecyduję się na któryś system (albo zaszaleję i na oba :) ). Na szczęście jestem z Warszawy i powininem znaleźć kogoś, kto gra w te niszowe systemy, ale ludzie z małych miast muszą mieć pod tym wzgledem ciężko.

Co do Grona w ogóle to polecam - najfajniejsze jest to, że można odnaleźć znajomych z dawnych lat i zorganizować np. spotkanie klasowe z podstawówki. Fajna sprawa tak spotkać ludzi po kilku-kilkunastu latach i pogadać o dawnych czasach i o tym co u kogo słychać.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Moskit
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa, Ursynow

Post autor: Moskit »

Lunn, wyslalem ci zaproszenie do grono.net.

Sprawa jest prosta. Otwierasz link z zaproszenia i rejestrujesz sie tam. Dolaczasz znajomych (jak wspomniano mozesz szukac dawnych, ale i nowych poznawac) do swojej listy znajomych, a grona poszczegolnych tematow to po prostu fora, na ktorych sie wypowiadasz. Z nastolatkami sie nie musisz stykac.

I zapraszam do naszego! :)

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Dobra, jestem, ale strasznie maleńkie to narazie ;).

Awatar użytkownika
Moskit
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa, Ursynow

Post autor: Moskit »

Powstalo w sobote :D ...

Awatar użytkownika
Impaler
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: Impaler »

Rozumiem że dyskusja zamknięta.

p.s. Czołem waszmościom :wink:

Zablokowany