co się dzieje gdy spotkamy lizaki

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

co się dzieje gdy spotkamy lizaki

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

najprawdopodobniej jutro czeka mnie bitwa ze skinkami

saurus scar-veteran great weapon light armour
enchanted shield charm of jaguar warrior
blessed spawning of: sotek, tepok 161
skink priest 2level dispel scroll dispel scroll 150
10 skink skirmishers scout blowpipe 70
10 skink skirmishers scout blowpipe 70
10 skink skirmishers scout blowpipe 70
10 skink skirmishers javelins and shields 60
12 skink skirmishers blowpipe 72
12 skink skirmishers blowpipe 72
10 skink skirmishers blowpipe 60
10 skink skirmishers blowpipe 60
10 skink skirmishers blowpipe 60
10 skink skirmishers blowpipe 60
10 skink skirmishers blowpipe 60
10 skink skirmishers blowpipe 60
10 skink skirmishers blowpipe 60
10 skink skirmishers blowpipe 60
3 salamander hunting packs 195


nigdy nie grałem We z czymś takim. DE też mało. co na to najlpepiej podziała. co sie opłaca co nie. czym warto szarżować w co. w co strzelać?

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Co Ty z Dzikiem grasz? :wink:. Ja gram lizakami i raczej sądzę, że WE mają dobrze z jaszczurkami, choć bardzo lubię grać z leśniakami. W sumie takie lizaki nie maja za bardzo czym zajebać w walce, za to są chodzącą artylerią :wink: . Mimo wszystko ze strzelania skinków ciężko mają ugryźć np. Dryady. GG wal do skinoli, rób panik ile wlezie no i tyle.
pozdr

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

ta z dzikiem :D

musze go zmasakrować:D

w sumie żeby panikować skinki ile wlezie to wiedziałem, ale dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Mi sie wydaje ze drzewa powinny dac rad i GG nie bedzie mial cie jak ugrysc, tylko wczesnie by sie przydalo salki zrypac rzeby cie nie przypalil. Skinki w walce nie pocisna tylko w strzelaniu troche, wiec jak najszyncij lec do walki ze skinkami wszystkim prawie co masz. A GG mozesz napedzic im taka panike ze wszyscy uciekna za mape :).
Niech moc bedzie z toba.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jeśli masz haila to odpalasz w salki - nie ma -1 do trafienia za skirmish, bo US większy, więc na dalekim 2+ jest. Popraw potem z GG. Jak spadną salki to tylko sie asekurujesz przed biegaczem, ew. dajesz mu coś na podpuchę by się zajął i potem rozjeżdżasz szarżami taktycznymi całe bataliony żabek. Resztę rozstrzeliwujesz - z S3 ranisz skiny na 3+, z S4 na 2+ :) miodzio!! Nie widać tam kroxów, czy terków a te są najgorsze i coś tam mogą zagrozić. Nie wiem co ty masz w rozpie ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Żeby panikować skinki musisz zabić generała bez tego przegięte kości Dzika i Ld 8 na 3 kościach nie przepędzi ich za nic, no i jak najszybciej musisz pozbyć się salek. A na szarże taktyczne bym nie liczył bo kto jak kto ale dzik będzie wiedział ze należy dać flee. Wildzie IMO się nie sprawdzą, za to driady i tancerze (mimo wszystko trzymani w jakiś lasach, ruinach, za płotami itp. żeby nie miał szans trafiać na 6) powinni dawać radę, treemanem też graj rozważnie nie może stracić kontaktu i asekuracji pozostałem armii bo 144 skinki bardzo szybko nabiją 6 ran.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Co się dzieje gdy spotkamy lizaki ?? DOSTAJEMY W DUPE :lol:

Sorry , ale jako jaszczur nie moglem niczego innego napisac :)

Przyznam szczerze , ze z WE rzadko kiedy mam problem , jest tego duzo , wiec nauczylem sie z tym grac :) ( najwiekszy problem to mam z Pasiakiem , ale to imho najlepszy WE w Polsce , choc i tak bilans ma nadal ze mna ujemny :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ale z tym flee to pewnie by kilka ich było pry nowych zasadach.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

jutro napiszę co zwaliłem. jakiego miałem pecha a dzik farta i wynik.

pozdro śmozdro

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

dzik wygrał 15-3

z haila nie było okazji do zestrzelenia salek a dzik rzucał w 1 turze 28 hitów, a w 2 20hitów:D

generalnie w najważniejszym momencie około 3 tury wyszedłem z lasu drzewem i daleko, asekuracyjnie w waredancerach schowałem się bsb.
hail poszedł w oddział skinków z saurusem generałem i rzuciłem 3x6 (w kolejnej bitwie przeciwko We też:))
to był koniec szczescia bo ledwo zabiłem wszystkie skinki. Treeman splunął szyszkami w saurusa z 6 hitów. zraniłem 4 a Dzik zasejwował 3 :(

gdyby nie było biegacza to przy rzucie terroru w kolejnej turze to wszystko by uciekło i sie nie zebrało :(

driady szarżujac w skinki po 2 turach odbiły się i zostały zgonione...

dzik klasowy gracz+mój pech = lepiej nie mogłem pocisnąć

P.s.
jeden fajny motyw: moja 5 tura a w lesie magiczka ze scrollem (trzymanym na kometę dzika na czarną godzinę) oblepiona przez skinki gotowe do strzału. zaszarżowałem w skinki i ustałem 2 tury zabijajac w każdej jednego. zescrollowałem kometę w ostatniej turze i zachowałem punkty, inaczej na luzie by zeszła :)

ODPOWIEDZ