Gadanki o konkursie Kurosa

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Re: Gadanki o konkursie Kurosa

Post autor: szczurek »

Teraz dobitnie widze ,ze ten konurs mial na celu zarobienie i tyle ... Nagrode otrzymalem (oczywiscie pomniejszona ,bo bylo tylko 8 prac :lol2: ) .
1.KAMYK-orion i drycha
2.MIRABELKA-lord na wivce
3.SEXROCKET-nie odpowiada
4. LENAR-steagadon
5._SIX_
6.BELISARIUSZ-treeman
7.CHAINSAW7-treeman
8.DAMIK-abomka
9 DREEF-abomination
10.HAWOK232-czarodziejka,drycha,balista
11.MICHNIK000-2 treekiny,2 weapo team
12 SZCZUREK-treeman
13-DAGREENBOY-treeman
Nawet liczac Sexrocketa i Sixa to nadal bylo 11 osob ... Moja wina ,ze ktos nie zdazyl/nie odeslal ?

Zaraz Kuros przytoczy ten punkt :
5.2. Wartość nagród uzależniona jest od liczby ukończonych prac, która wpłynie z powrotem do organizatora.
Czyli jakby odeslal w terminie sam to ile bym dostal ? 20 zł :D Dla mnie Zenada i tyle ,bo mimio lekkiego nawalu roboty w pracy zmalowalem przyzwoitego figsa ...i nie czepiam sie dlatego ,ze dostalem mniej ,ale ewidentnie widac iz konkurs mial na celu wyhaczenie kasy z odeslanych prac .Ciekawe o ile pomniejszona zostala nagroda Happy Loosera :lol2: :lol2: o 5 zł :?: :mrgreen:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Znałeś regulamin przed przystąpieniem do konkursu jak sądzę. Jest powszechnie dostępny.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Spoko ,niech i tak bedzie ... Gdyby byl jeszcze na tyle przejrzysty zeby bylo wiadomo o ile pomniejszone itp. Bo nagle oddadz 2 osoby i co ? :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Mam wrażenie, że wprost proporcjonalnie do ilości osób uczestniczących.
Bo nagle oddadz 2 osoby i co ? :wink:
To ryzyko zarówno po stronie organizatora (bo nie dostał z powrotem modeli), jak i uczestników, bo jeśli ktoś nie odda, to ktoś inny będzie miał z tego mniejszą nagrodę. Niestety, pewne rzeczy opierają się na zaufaniu i solidarności zarówno pomiędzy uczestnikami jak i pomiędzy uczestnikami i organizatorem. Dlatego każdy sam decyduje się na udział w tym konkursie, kontrowersje wokół zasad jego prowadzenia są tu udostępnione publicznie, zawsze można zapytać organizatora albo byłych uczestników o to jak to może wyglądać. Rozumiem, że niedosyt jest, ale cóż... jakby każdy z uczestników podszedł do tematu poważnie, nie byłoby powodów do narzekań.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

To nie chodzi o niedosyt/kase (bo tak samo czepialbym sie gdybym nie statowal ) ,tylko o regulamin stworzony tak ,ze mozliwe sa waly ...
Mam wrażenie, że wprost proporcjonalnie do ilości osób uczestniczących.
Ja tez moge miec takie wrazenie ,a organizator powie ... eee tam jest ponizej 10 (nawet o 1 osobe) to tne o 95% i nic mu nie zrobisz ,bo nie ma jasnych zapisow .To wlasnie chodzi o te zapisy i podejscie Kurosa ,a nie o te kilka zł wiecej ... Ja to pol bieda ,ciekawe czy naprawde przycial te doslownie kilka zl u happy loosera to byloby mega slabe :wink: Troche dziwne podejscie ...nie mam kasy na nagrody to nie robie konkursu .Ciekawe czy na turnieju organizator tez mysli ...ehhh nie przyszlo 5 osob wiecej ,nie zwroci sie ,pakuje boxy i inne nagrody do wora :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Taka jest formuła tego konkursu. ;)

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ja tez moge miec takie wrazenie ,a organizator powie ... eee tam jest ponizej 10 (nawet o 1 osobe) to tne o 95% i nic mu nie zrobisz ,bo nie ma jasnych zapisow .To wlasnie chodzi o te zapisy i podejscie Kurosa ,a nie o te kilka zł wiecej ... Ja to pol bieda ,ciekawe czy naprawde przycial te doslownie kilka zl u happy loosera to byloby mega slabe :wink: Troche dziwne podejscie ...nie mam kasy na nagrody to nie robie konkursu .Ciekawe czy na turnieju organizator tez mysli ...ehhh nie przyszlo 5 osob wiecej ,nie zwroci sie ,pakuje boxy i inne nagrody do wora :wink:
Pretensje byłby bardziej zasadne przed przystąpieniem do konkursu niż po :P Przystępując do niego(względnie jakiejkolwiek innej gry) człek się godzi na zasady jakiekolwiek by one nie były. Nawet rażąco dyskryminujące. Zgodnie z rzymską zasadą volenti non fit iniuria :wink:

Już w poprzedniej edycji były wałki(np. reaktywowane konta-widma sprzed stu lat), no ale taki konkrus. Na lepszego wałkarza :D

Głos oddał: Napisane: Pn 25 lis 2013, 20:47
Najlepszym przykładem wałka z poprzedniej edycji jest głos użytkownika o nicku: Gogol
Dołączył(a): Wt 12 gru 2006, 10:34
Ostatnia wizyta: Pn 25 lis 2013, 20:49

Uczestnicząc w tym konkursie każdy wie w czym bierze udział :P

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

@Naviedzony
Wiem ;) bardziej chodzilo mi o to ,ze organizator powinien pewne rzeczy przewidziec/uwzglednic w regulaminie ;)
Pretensje byłby bardziej zasadne przed przystąpieniem do konkursu niż po
Masz racje :) Po prostu chce pokazac z czym ewentualnie musza sie liczyc nastepni uczestnicy (jezeli bedzie kolejna edycja ;) ).
Uczestnicząc w tym konkursie każdy wie w czym bierze udział
Slyszalem ,ze byly jakies uchybienia przy poprzednich ,ale nie sledzilem tego ...Myslalem ,ze jestesmy dorosli ,a organizatorowi zalezy zeby z edycji na edycje bylo lepiej/przejrzysciej/profesjonalnie :wink: Mylilem sie .. chodzilo o czysty zysk ,bo patrzac czym zajmuje sie Kuros i jak maluje na zlecenie to nawet gdyby mu ktos koszmarnie pomalowal te figsy (albo wrecz oddal w podstawowych kolorach) jest in plus ;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Chyba przesadzacie....

Nie wiem jakie było nastawienie innych ale ja chciałam dostać model, którego jeszcze nie malowałam a gdybym coś jeszcze za to dostała to super. Jak nie to nie. Największym problemem była niekompletna figurka i weź coś zrób :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ja tez nie bylem nastawiony na wygrana (mialem strasznie malo czasu przez prace) ,ale jakims cudem sie udalo :wink:
Dobrze ,ze przypomnialas ... to tez mialo byc naprawione chyba tzn. jakosc modeli .Sam dostalem bez jednej galezi drzewca i pol rydwanowej podstawki zamiast 50x50 (i to tak chamsko skalpelem uciete :wink: ) . Z tego co wiem to osoba ktora malowala male drzewka i szczury dostala pomalowane figsy #-o Omylkowo paczka przyszla do mnie i jak tylko otworzylem od razu wspolczulem osobie ,ktora to dostanie :mrgreen:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

szczurek pisze:Teraz dobitnie widze ,ze ten konurs mial na celu zarobienie i tyle ... Nagrode otrzymalem (oczywiscie pomniejszona ,bo bylo tylko 8 prac :lol2: ) .

Czyli jakby odeslal w terminie sam to ile bym dostal ? 20 zł :D Dla mnie Zenada i tyle ,bo mimio lekkiego nawalu roboty w pracy zmalowalem przyzwoitego figsa ...i nie czepiam sie dlatego ,ze dostalem mniej ,ale ewidentnie widac iz konkurs mial na celu wyhaczenie kasy z odeslanych prac .Ciekawe o ile pomniejszona zostala nagroda Happy Loosera :lol2: :lol2: o 5 zł :?: :mrgreen:
Ale ten... Przypomniałeś sobie o tym po ośmiu miesiącach?

ODPOWIEDZ