Poszukiwany, poszukiwana

ODPOWIEDZ
Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Skavenblight coś sie nie zjawia a tu banda rośnie w siłę i na dodatek z Rzeszowa skaveny przyjechały :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:Skavenblight coś sie nie zjawia a tu banda rośnie w siłę i na dodatek z Rzeszowa skaveny przyjechały :P
Skavenblight zjawi się w przyszłym tygodniu na bank, prawdopodobnie w piątek. Band do wyboru - Karnawał, trupy, niepomalowani Possessed [ale za to jak skonwertowani!] oraz niepomalowany Kislev.
Ale pewnie pobawię się jak zwykle Karnawałkiem :twisted:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Skavenblight pisze:
Sykstus pisze:Skavenblight coś sie nie zjawia a tu banda rośnie w siłę i na dodatek z Rzeszowa skaveny przyjechały :P
Skavenblight zjawi się w przyszłym tygodniu na bank, prawdopodobnie w piątek. Band do wyboru - Karnawał, trupy, niepomalowani Possessed [ale za to jak skonwertowani!] oraz niepomalowany Kislev.
Ale pewnie pobawię się jak zwykle Karnawałkiem :twisted:
Weź wszystko :twisted: Wole pomęczyć Karnawał w końcu to heretycy do spalenia :twisted:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ok, ale rozpiskę Misia na 6 Possessed też chcę kiedyś wypróbować :P a to też heretycy :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Skavenblight pisze:Ok, ale rozpiskę Misia na 6 Possessed też chcę kiedyś wypróbować :P a to też heretycy :)
Jeśli przybędziesz w piątek o 11stej to mamy czas na próby do 17stej, więc wypróbujesz co tam chcesz :P A w sobotę też otwarte tyle że do 15stej...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dzięki wielkie za grę, było bardzo miło.
Poza tym, że w ten upał i przy tej ilości powietrza w Hobbicie niespecjalnie da się wytrzymać :x

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

Siema szukam kogoś z białołęki(dzielnica warszawy;]) lub okolic kto mnie nauczy w to grać...
najlepiej w wilczej jamie na tarchominie...
Ostatnio zmieniony 23 lip 2007, o 23:29 przez Baton, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Baton pisze:Siema szukam kogoś z białołęki(dzielnica warszawy;]) lub okolic kto mnie nauczy w to grać...
najlepiej w wilczej jamie na tarhominie...
Jak żyję, nie byłam w Wilczej Jamie :oops:
Są tam makiety do Mordheim? Da się tam dojechać 152?
Ja z Białołęki jestem :)

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

ja tez jade 152;]
od pkp płudy...
pod gminą trzeba sie przesiąść... jedziesz potem do lidera czy tam tesko i to jest w pasarzu koło banków... ulica Światowida 49 paw.35
makiety do mordheima to rozumiem że domki....jest wielkie miasto imperialne do 40k chyba sie nada...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Baton pisze:ja tez jade 152;]
od pkp płudy...
pod gminą trzeba sie przesiąść... jedziesz potem do lidera czy tam tesko i to jest w pasarzu koło banków... ulica Światowida 49 paw.35
makiety do mordheima to rozumiem że domki....jest wielkie miasto imperialne do 40k chyba sie nada...
Baton, gdzie Ty mieszkasz? W sensie na jakiej ulicy?

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

kiedys to czołowa ale teraz mnie odcieli z tamtąd i mam Lucyny Messal ale kolo czołowej

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Baton pisze:kiedys to czołowa ale teraz mnie odcieli z tamtąd i mam Lucyny Messal ale kolo czołowej
:o :D
Haha, ja na Czołowej mieszkam! Na osiedlu :)

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

napisz do mniena gg 4273276;] fajnie sie dowiedzieć że niedaleko jest ktoś grający;]

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Baton pisze:napisz do mniena gg 4273276;] fajnie sie dowiedzieć że niedaleko jest ktoś grający;]
Kurczę, nie mam gg... nawet sobie nie zainstaluję, bo ciągle nie mam żadnego systemu na dysku, cały czas chodzi ten Linux z płyty.
W każdym razie zagramy! Co prawda domki z 40k są średnio grywalne, ale na naukę gry wystarczą.

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

to fajnie... a kiedy masz czas??
bo ja to od jutra do końca wakacji z przerwami na jakieś wyjazdowe turnieje w weekendy...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Baton pisze:to fajnie... a kiedy masz czas??
bo ja to od jutra do końca wakacji z przerwami na jakieś wyjazdowe turnieje w weekendy...
Teraz do 6 sierpnia, potem od 19 do Polconu może być krucho, bo turniej Mordheim szykujemy, we wrześniu jeszcze jadę ale nie wiem na ile, na pewno nie przed 10. W każdym razie czas się znajdzie.

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

Skavenblight pisze:
Baton pisze:to fajnie... a kiedy masz czas??
bo ja to od jutra do końca wakacji z przerwami na jakieś wyjazdowe turnieje w weekendy...
Teraz do 6 sierpnia, potem od 19 do Polconu może być krucho, bo turniej Mordheim szykujemy, we wrześniu jeszcze jadę ale nie wiem na ile, na pewno nie przed 10. W każdym razie czas się znajdzie.
troche nie łapie masz czas do 6 i potem od 10.09 czy tylko od 10??

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Teraz mam czas do 6.08.
Potem od 19.08. jestem w Warszawie, ale nie wiem jak z czasem. Na pewno jednak przed 10.09 nigdzie nie wyjadę.

A jaką bandą chcesz grać?

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

mam figórki do batla do imperium lizaków HE bretki i wampirów i najchętniej coś z tego bym pokonwertował ale chyba imperium... ale widziałem jak pisałaś ze masz 2 gotowe bandy to najlepiej jak byś zrobiła rozpy do nich i narazie nauka na nich bo nie wiem któte figórki sie nadają...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Baton pisze:mam figórki do batla do imperium lizaków HE bretki i wampirów i najchętniej coś z tego bym pokonwertował ale chyba imperium... ale widziałem jak pisałaś ze masz 2 gotowe bandy to najlepiej jak byś zrobiła rozpy do nich i narazie nauka na nich bo nie wiem któte figórki sie nadają...
Dobra, zrobię.
Przeczytaj może podręcznik, co? I spis band. Będzie lżej potem decydować ;)

ODPOWIEDZ