RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Theo
Falubaz
Posty: 1155

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Theo »

mi tam tel element wygląda bardziej na lizaki albo tk, nie ma w nim nic dwarfickiego... no może poza klepsydrą leżącą

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ściągnięte z Lexicanum a'propos Belegara i Karak-Eight-Peaks
"The most recent attempt was made by Belegar who lead the descendants of the clans that once ruled the city. Belegar and his Dwarfs have gained a foothold in the city, the Dwarfs largely confined to the surface and upper levels of the city and grimly hold on, despite being under a near-continuous siege. Slowly they find and seal off the tunnels which the Goblins and Skaven used to breach the city, as well as walling off areas too poisoned by Chaos to be reclaimed. It was visited by the adventurers Gotrek & Felix, and it was in the tunnels beneath the hold that Felix came into possession of his magical sword Karaghul."
Runa to bardziej jest - może na jakimś sztandarze.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

Chester22 pisze:Ale emocje! :D Z tym Belgarem to tak sobie wymyśliłeś, czy gdzieś tam we fluffie przewijał się taki Władca Karaku Ośmiu Szczytów?
Poczułem się urażony... niewiedzą :?

http://valkiria.net/index.php?type=spec ... s&id=13092
...

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Patrząc po runach opisanych w armybooku wygląda na runę "L"
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

dzikki pisze: Runa to bardziej jest - może na jakimś sztandarze.
jak dla mnie to oparcie tronu/element kowadła.
co do runy, to fluffowo pasowałaby Master Rune of Kingship (która jednak wygląda inaczej). wyglądem (przynajmniej to co widać) przypomina Master Rune of Defence (co też miałoby sens).
...

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

wedle forum warseera, 3 osoby mówiły o Belegarze, w tym Harry i Darnok, więc szychy. w tej samej linijce był inny rumor

Let's just say this: a birdy told me that most of the Dwarf rumours so far are wrong. Expect Belegar and Hammerers as one of the first "weekly" releases. The double-kit of Ironbreakers/Hammerers is not happening though.

inny rumor z belegarem był wylistowany z duuuuużą ilością innych modeli i zasad, był w tym temacie, trzeba poszukać

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Belegar daje nadzieję ponieważ przewijał się w plotkach jako nowy imienny charakter do dwarfów. Panowie, jeżeli pierwszy wyjazd (czyli book) zapewne też) dwarfy robią w pierwszym numerze tygodnika to zostało nam mniej niż 2 tygodnie :D

A jeśli tak to przedsprzedaż powinna w sumie pojawić się już w tym tygodniu...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Z inforamcji jakie ja uzyskałem w sklepie, to przedsprzedaz ma ruszyc 1 lutego, a dostepne w sklepach od 8.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

a może uzyskałeś jeszcze informacje kiedy będzie lista rzeczy do przedsprzedaży? ;>

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Niestety nie, rozmawialem tylko czy na mastera beda juz dostepne box'y dwarfickie, o otrzymalem odpowiedz, ze 1-2 napewno nie bedzie jeszcze box'ow, tylko przedsprzedaz.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

a czy to oznacza, że mogę zamówić na presale coś tam ze sklepu z Krk i przywiozą mi to na mastera? ;>

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Niestety nie, to oznacza tyle, że od 1 Lutego będzie można zamawiać figsy, a dostępne będą tydzień później
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

skoro będę mógł zamówić od 1, to w ile do mnie dolecą, skoro 8 będą normalnie w sprzedaży?

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Kufa, nie dostaniesz ich wcześniej niż 8.. :)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Dydu pisze:Z inforamcji jakie ja uzyskałem w sklepie, to przedsprzedaz ma ruszyc 1 lutego, a dostepne w sklepach od 8.
Tak będzie.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

To nic tylko kufel w dłoń i cierpliwie czekać :D , mam nadzieję że nowy army book nie zepsuje klimatu krasnoludów

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Koz@a pisze:To nic tylko kufel w dłoń i cierpliwie czekać :D , mam nadzieję że nowy army book nie zepsuje klimatu krasnoludów
A ja mam nadzieje, że dopuszczą nowe krasie na pierwszym Masterze po Krakowie :)
I nie bedzie też cięć dla nich na nim.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

na bank coś potną. a kolejny master nie wiemy kiedy będzie miał miejsce :)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

A w Krakowie i tak sie pewnie napijemy :D

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Z ploteczek wynika, że następny master będzie u nas w Pyrlandii ;)

ODPOWIEDZ