Re: KK Gaming - Nowy produkt - Video 2 zimowe podstawki

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Re: KK Gaming - Nowy produkt - Battle mat 2.0

Post autor: Kanadian »

White Lion pisze: wasze maszyny na zdjęciach wyglądają bardzo poważnie :)
Niektórej maszynerii się nie ominie o ile chcesz sam produkować, jak ma być profesjonalnie to niestety są tego konsekwencje :D.

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Jak gruba jest pianka w waszych matach? Czy wysokie figurki na małych podstawkach np sztandarowy, nie będzie się przewracał?

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Całość ma ok 5mm.

Całość jest na tyle sztywna że nie ugina się pod modelami, jak się model przewróci natomiast jest na tyle miękka by zamortyzować upadek.

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

A czy będzie można zamówić kilkanaście mniejszych, dociętych skrawków? Chodzi mi o wymiary 60x60, nie wiem, 10, 12 sztuk.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich


Awatar użytkownika
Guter
Mudżahedin
Posty: 246

Post autor: Guter »

i jak z matami sprawa wygląda?

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Mieliśmy opóźnienie jak okazało się że kleje nie spełniają naszych oczekiwań, i musieliśmy opracować własny. Maty są w wybranych klubach na testach, w zależności od tego jak się sprawują, zostanie wybrana najlepsza wersja.

Na początku Maja będę wysprzedawał maty z prób (Pewnie na allegro, lub jak się zgłoszą chętni), będą to maty które z różnych powodów nie nadają się do sprzedaży w sklepach. Np. Spód jest zalany farbą, nie równomiernie nałożony jest trawka, lub były próby aby robić wzorki, ale jest to zbyt czasochłonne i z pomysłu zrezygnowaliśmy.

Myślę o beta testach w Maju. Tylko wtedy strasznie późno trafia do sprzedaży. Zobaczymy.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Długo oczekiwane maty trafią do sprzedaży detalicznej 1 CZERWCA 2015

oto kilka zdjęć już produkcyjnych wersji. Na żywo będzie można je obejrzeć 30 maja na turnieju 4CT http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 8082%20%20 który naprawdę polecam.

Obrazek

Obrazek

Ps. Już można zamówienia składać :D.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2015, o 12:31 przez Kanadian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Jeszcze jakbyś napisał ostateczną cenę i to jak wpłacać pieniądze...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

W ostateczności wyjdzie 150 zł, w przedsprzedaży cena obejmuje wysyłkę kurierem.
Wpłatę należało by zrobić na konto firmowe, do czerwca zostanie uruchomiony paypal.

ING
94 1050 1793 1000 0092 0133 0041

KKCompany Artur Stasieńko
ul. M. Konopnicjiej 55d
26-660 Jedlińsk

Faktura na życzenie.

Oczywiście zamówienia najlepiej wysłać mailem na
Artur (@) kkgaming.eu

Maty też będą dostępne na allegro a w późniejszym terminie na Ebay

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Przyszły pudełka :D.

Obrazek

Co sądzicie?

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Są gdzieś może już pierwsze recenzje produktu? Albo moje search-fu jest słabe albo nikt jeszcze nie pokusił się o napisanie takowej.

Interesuje mnie przede wszystkim kwestia składowania - w pudełku mata jest złożona "w kostkę", pytanie czy nie wiąże się to z łysieniem trawki na zgięciach i/lub utrwalaniem się zgięć?

Na DMP można było takowe zobaczyć i pomacać (na żywo prezentują się znakomicie) no ale na powyższe pytania odpowiedzieć może raczej ktoś, kto użytkuje taką matę już jakiś czas.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Były nagrodami na DMP więc zanim je przekazałem to je obejrzałem. Powiem tak - są na prawdę dobrze zrobione - te zielone są lepsze od mat GW bo są podbite takim jak by filcem. Polecam - dobra cena i bardzo dobra jakość - po wyjęciu z pudełka ,nic się nie sypie i nic nie odpada. Na prawdę bardzo ok.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

W ogóle chciałem powiedzieć że KK Gaming to jest z mojej perspektywy super friendly firma - Artur jest osobą niezwykle otwartą i kontaktową - bardzo się cieszę ,że mogłem poznać - z takim podejściem wróżę sukces i tego szczerze życzę ! :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Pierwszy filmik poszedł :).

https://www.youtube.com/watch?v=5ZjWbD-nGMI

Piotrze, Dzięki, naprawdę fajnie że wysiłek włożony w ten projekt przekłada się na zadowolenie.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

I mamy drugi filmik, odnośnie robienia zimowych podstawek.

https://www.youtube.com/watch?v=UG3PMh57nmw

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Kanadian obejrzałem 5 minut poradnika i wymiękłem. Jest sporo rzeczy które musisz poprawić( uwaga będę się czepiać)
Masz źle ustawiony mikrofon, mówiąc krótko na dobrych słuchawkach słychać jakbyś sapał przy maratonie.
Momenty takie jak malowanie podstawki klejem możesz na filmiku puszczać szybciej, to nie jest clue programu.
Cisza za każdym razem kiedy coś robisz. Pokaż to w szybszym tempie i puść przyjemną melodyjkę w tle.
Wiem że zabrzmi to trywialnie ale przygotuj sobie co masz pi razy drzwi do powiedzenia kiedy. Mniej yyy i eee jest zawsze na probsie.
Zmień tło. Białe kamo, białe figurki, białe drewno, biała farba, biały klej i biały stół. Zlewa się. Ja wiem że 360p = internet na gazy łupkowe ale obstawiam że i w 4k to przeszkadza.
Krótszy filmik stary. Pół godziny poradnik do dwóch podstawek. 3 poradniki tyle trwać powinny. Filmik dłuższy niż naście minut = lol nie oglądam za długo.
Jeśli chodzi o filmowe poradniki to jednak jednymi z lepszych są te mortimera z cytadeli. Obczaj porównaj :)
Pozdro

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Zgadzam się z Kubencjuszem w 100% Ja wiem, że to ma być reklama produktu, ale na tym filmiku mało co widać figurkę bo cały czas jest produkt w kadrze. Zbliżenie na figurkę to podstawa powiem szczerze. Klepnij sobie logo w rogu tak, żeby nikomu nie przeszkadzało i bedzie gitara.
Finalny efekt to troche białego z niebieskimi kamyczkami. Nie widać faktury, nie widać tego produktu w fajnym oświetleniu. Jeżeli tego nie widać to po co poradnik? Bardzo fajnie, że Ci się chce i wspieram Cię w tym co robisz, ale niestety jeżeli chcesz coś zrobić zrób to dobrze, jeśli chcesz mieć dużo odsłon zrób to zajebiście.
Mortimer wyznaczył pewien standard. Nagraj sobie dźwięk w post produkcji. Dokręć sobie sceny z finalnym efektem w eleganckim oświetleniu. Ja uwielbiam oglądać takie filmiki, ale Twojego nie zdzierżyłem sorry :(

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Jako, że miałem okazję testować maty KK Gaming pozwolę sobie zamieścić swoją recenzję.
Maty otrzymałem złożone w pudłach. Pomimo leżenia przez tydzień na stole i to pod przykryciem przez drugi blat, mata nie do końca się wyprostowała i lekkie zagięcia wciąż były widoczne. Po drugie - przy oparciu się rękami na stole (co w czasie bitwy zdarza się przecież kilkadziesiąt razy) na macie pozostają brzydkie wgniecenia. Po pewnym czasie mata wraca do stanu pierwotnego, przy czym ten czas liczy się raczej w dniach. Jeśli chodzi o jakość wykonania to nie mam zastrzeżeń - nic się nie sypie, a mata wygląda fajnie.
Reasumując:
- maty powinny być sprzedawane w tubach. Pudełka nie dość, że raczej badziewne i łatwo je rozwalić, prowadzą do powstania brzydkich zagięć. Jeżeli ktoś chce, żeby mata leżała na stole cały czas to ok, ale przechowywania w pudle nie polecam.
- wgniecenia - tutaj mata GW była lepsza, bo nie miał się co wgniatać. Mata KK Gaming to jednak pianka.
- wygląd i komfort gry na macie - bez zastrzeżeń.

Ogólnie: 4-/5
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Panowie dzięki za konstruktywną krytykę, z taką można pracować, naprawdę jestem za nią wdzięczny :D.

Filmiki były kierowane dla początkujących, a jak się uczysz to potrzebujesz wolno i wiele razy powtarzać. Niemniej macie racje. I muszę format zmienić, pierwsze 5 min będzie dla wszystkich w skrócie, a później będzie leciała całość dla tych którzy potrzebują więcej.

Tak mikro jest mega czułe, na przyzwoitych głośnikach nie słyszałem, może to już przez wiek. Postaram się poprawić.


Dunderson, spróbuj delikatnie szczotką lub gąbką ją przetrzeć w miejscach gdzie widać zagięcia, powinny się zaczesać. Wdzięczny za feedback, dzięki temu produkt można usprawniać.

Odnośnie opakowań będziemy wprowadzać tuby jako opakowanie zastępcze. Jak tylko mieliśmy rozpocząć produkcje słyszałem od hurtowników, że w tubach oni nie kupią, ponieważ jest problem z transportem. I faktycznie jeśli rozmiar przekracza 120 cm, to niektóre firmy kurierskie odmawiają przyjęcia, a inne podwajają lub potrajają koszt transportu. To jest jedyny powód dla którego przełamałem się i wprowadziłem pudełko, a i tak mam telefony od sprzedawców czy nie dało by radę pudełka pomniejszyć ;\. Niemniej dla klientów indywidualnych będzie w przyszłości opcja tubo-podobna.


Ach i jak by był ktoś zainteresowany

https://www.facebook.com/kkgamingsolutions/

ODPOWIEDZ