podfora

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

podfora

Post autor: Murmandamus »

Proponuje dodać jeszcze podfora w kazdym podforum dotyczace pytan specjali corow i rarów a w tych dodatkowe podfora dotyczace kazdej jednostki potem mozejeszcze pofora kazdej specjalnej zasady jednostki. Za malo jeszcze ...


zupelnie nieczytelne sie zrobilo to z kwestii zasad
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Mnie się zdaje, że nie powinno być podfor armii poszczególnych, tylko do jednego. A podfora do poszczególnych rodzajów zasad typu ruchy, szarże, przedmioty są imho spoko.

Awatar użytkownika
cielo
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Middenheim

Post autor: cielo »

Z podforami dla każdej armi to przegięcie :|

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Faktycznie na pierwszy rzut oka jestnieczytelnie, ale pomysł wydaje mi się naprawdę dobry. Dajmy sobie troche czasu na przyzwyczajenie się do nowej jakości.

PS. Nie ma podforum O&G..

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

sie rozkreci i wszystko powinno byc dobrze..

najwzniejsza jest czytelnosc.. ale nie teraz, tylko za pol roku, rok.. gdy tematow bedzie strasznie duzo..

przyzwyczaicie sie do nowego, to nie bedziecie narzekali..a za meisiac nie bedziecie sobie mogli wyobrazic zeby bylo inaczej (prawdopodobny scenariusz)

albo bedzie tak ze pomysl nie wypali.wtedy sie to skasuje :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

A ja twierdze ze nikomu nie bedzie sie chcialo w tylu podforach udzielać.
chodzi o to iż normalny użytkownik przegląda fora w poszukiwaniu interesujących go tematów. Forum zasad też . O widzi coś ciekawego to odpowie czy coś. A tak myślicie ze bedzie mu się chciało akurat przeskakiwać z jednego do drugiergo forum by odnaleźć coś ciekawego by akurat odpowiedziec komus na pytanie? Wątpie.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Murmandamus pisze:Proponuje dodać jeszcze podfora w kazdym podforum dotyczace pytan specjali corow i rarów a w tych dodatkowe podfora dotyczace kazdej jednostki potem mozejeszcze pofora kazdej specjalnej zasady jednostki. Za malo jeszcze ...


zupelnie nieczytelne sie zrobilo to z kwestii zasad
Uważam, że wtedy będzie tego za dużo i będzie zbytnie przegięcie. Tak jak teraz jest zrobione jest ok.

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

Heinrich_von_Tod pisze:
Murmandamus pisze:Proponuje dodać jeszcze podfora w kazdym podforum dotyczace pytan specjali corow i rarów a w tych dodatkowe podfora dotyczace kazdej jednostki potem mozejeszcze pofora kazdej specjalnej zasady jednostki. Za malo jeszcze ...


zupelnie nieczytelne sie zrobilo to z kwestii zasad
Uważam, że wtedy będzie tego za dużo i będzie zbytnie przegięcie. Tak jak teraz jest zrobione jest ok.
yyy, to chyba była ironia Murmandamusa...
rzeczywiscie, nie wiem czy teraz wielu osobom będzie się chciało przegladac kazde forum osobno. choć dzięki takiemu podziałowi jest o wiele czytelniej i przejrzyściej.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

moim zdaniem jest genialny i doskonały.

za 3 tyogdnie byłoby tyle topików, że nic nie dałobysie znalezc.

A tak - dzieciak włączy forum, chcac spytac sie czy herdy maja szeregi. od rauz kliknia na chaos, na topik "bastherd" i ma gotowa odpowiedz.

poczekajcie az wszystko ladnie poprzenosze

WAZNE! PROSZE ZADAWAC PYTANIA W FORUM GLOWNYM! SAM BEDE PRZENOSIL q&a DO DANYCH PODFOROW!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

no i oto chodzi :)

w tych podforach beda tylko gotowce..

wiec Ci co beda chcieli sie wypowiedziec beda mogli zajrzec tylko na forum glowne zasad, gdzie beda prowadzone wszystkie dyskusje :)
[to chyba rozwiazuje te wasze problemy z przegladaniem wszystkiego itp] ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

szafa@poznan pisze:WAZNE! PROSZE ZADAWAC PYTANIA W FORUM GLOWNYM! SAM BEDE PRZENOSIL q&a DO DANYCH PODFOROW!
no jeżeli tak, to swietnie :) jestem jak najbardziej za

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Aha czyli w takim razie zmieniam zdanie i ostatecznie dobry pomysl to jest skoro w podforach bedzie kompilacja a odpowiedzi tutaj.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

exactly!

tutaj nic nie kasuje, jedynie zamykam. A wszelkie odpowiedzi w ladnej formie w podforach!

A ja powoli dodaje nowe wątki - dzisiaj doszło sporo krsi i troszke magii..

Jak nazywa sie szósty czar w metalu?

Fojtolator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 150

Post autor: Fojtolator »

spirit of the forge czyli duch kuzni o ile mnie pamiec nie myli

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Hmm a dałoby się zrobić podforum Orków i Goblinów też??

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

tomashu, do dzieła, potrzebne podfroum orasów :)

a ostatni czar metalu juz niepotrzebny - chcialem dopisac ze działa na 2k6 modeli a nie ze zadaje 2k6 hitów - ale debile z nottingam wiedza lepiej - jeszcze bardziej przegieli najbardziej gięty czar w grze...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie do konca go wygieli.. teraz hero w oddziale nie dostaja hitow bo masz shootingowego randomize'a :wink:

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

wtedy tez nie dostawal! bo rozdawales jak shooting, wiec hity sie czasami marnowały przy dobrych rzutach.

A teraz jest turbogięty...samotny heros mogl sie z tego smiec, teraz sie kryje :/

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

szafa@poznan pisze:wtedy tez nie dostawal! bo rozdawales jak shooting, wiec hity sie czasami marnowały przy dobrych rzutach.

A teraz jest turbogięty...samotny heros mogl sie z tego smiec, teraz sie kryje :/
i dobrze... nie bedzie mi nic bezczelnie po stole ganialo :D:D

ale sam przyznam ze czar stal sie bardzo mocny ale nie omieszkam sie go urzyc przy najblizszej nadazajacej sie okazji :)

drżyjcie treemany, smoki i bretonnio :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

drżyjcie treemany, smoki i bretonnio
Najbardziej przewalone mają treemany. Smok tio jeszcze przyjmie na klatę te 2d6 S5. Treemen dostaje 2d6 s5 flaming attack bez żadnych save'ów. Na WE metal będzie bardziej praktyczny, niż shadow, bo ma jeszcze bardzo praktyczne 2d6 S4.

ODPOWIEDZ