Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Hearthstone

Post autor: Pitagoras »

no ale wlasnie po lewej jest napisane, że albo email albo battle tag. No ja nie wiem jak dodac po nicku.
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

battle tag sYsek sprawdz. a e-mail zrytapsycha@gmail.com
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Fail miesiąca: Od miesiąca miałem w skrzynce mailowej wiadomość od Blizza z kluczem i go nie widziałem :D trololol

Zacząłem grać od dwoch dni i jeszcze wszystkiego nie łapie stąd pytanie:

jak najszybciej zdobyć packi z kartami ?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Przelać blizzardowi trochę hajsu albo być dobrym i wygrywać arenki :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

nikt nie ma 2ch kluczy?;)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

dla tych co może jeszcze tego nie osiągnęli: po wygraniu 100 pojedynków jest niebagatelna nagroda w postaci 300g :)

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Żeby wejść na arenę lepiej mieć odblokowane wszystkie postacie przynajmniej do lvl 10?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Jeśli chodzi o arenę to chyba nie ma to znaczenia.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Aha czyli nie jest tak że na arenie pojawiaja mi sie tylko te karty które juz mam tylko wszystkie dostepne? Nie wiedzialem o tym :P
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Skąd ogarneliśce Klucz? Polecacie jakis sposób? Ja wiem ze w grudniu ma byc open beta ale mimo wszystko fajniej by bylo pyknąć wcześniej :wink:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Bretonnian pisze:Skąd ogarneliśce Klucz? Polecacie jakis sposób? Ja wiem ze w grudniu ma byc open beta ale mimo wszystko fajniej by bylo pyknąć wcześniej :wink:

Od kogoś dostać :P

Pogadam z kumplem ale nic nie obiecuję. Jak się beta otwierała to rozdawał tych kluczy na pęczki. Teraz czekam na klucz do HoTS'a dla mnie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

to weź i mi może
ja czekam już dobre 2 tygodnie;)

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

ciekawostka ta ze 100winami ;) chyba zaczne na potege maksowac rexxarem zamiast meczyc sie z daily questami jakims slabiutkim wojownikiem ;x
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Mam wrażenie, że jest problem z paringami. jak się ileś zwycięstw już osiągnęło to parowało mnie nawet z ludźmi mającymi kilka (conajmniej) legendarnych kart, kilka (conajmniej) fioletowych, i dużo niebieskich w talii... Gdzie ja grałem na talii Druida z raptem kilkoma niebiskimi w talii :/ W karciance, choćby nie wiem jak składać talię ze słabych kart nie ma szans na wygranie z nawet przeciętnie złożoną talią, ale uber-kart.
Teraz to mam nawet problem żeby zrobić daily - np 5 wygranych wojownikiem lub łotrem.

aha no i zapomniałem napisać o nieszczęsnym tłumaczeniu... mogli sobie darować tłumaczenie imion postaci. Taki Garosz Piekłorycz mnie rozbroił...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

za podstwowe karty do wszystkich klas tez jest kaska 100 golda.
a do klucza sie podłączam :wink: 3 miechy czekam wszyscy juz mają tylko nie ja :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

ja tez się dołącze :) od wrzesnia czekam ;p

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

sorki, za post pod postem ale

znajomy udostępnił mi swoje konto gram od 3 dni i przez ostatnie 2 dni mam tylko jeden daily quest np dzis wygrac 2x łotrem/wojownikiem . szkoda ze 3x daily nie ma q

Awatar użytkownika
Niltag
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: WWA

Post autor: Niltag »

jakbys mial 3x dziennie daily to po nich wszystkich moglbys odrazu isc na arene. a tak muszisz 3 dni robic je zeby isc na arene, ew zaplacic.

ew po 2 questach mialbys pack kart odrazu, a zdobycie szybko i latwo wszystkich kart imo jest nie pomysli producenta, moim zdnaiem tez sprawiliby ze gra by sie znudziala szybciej.

BTW. mi po tyg bety juz sie znudziala, ale jak wyjdzie juz official to z checia pogram oczywisice.
"The best defense is a good offense." -Gen. George S. Patton

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Też mnie nuda dopadła. A daily lepiej robić jak się trzy uzbierają. Oszczędzasz czas. Np jeden daily to wygrane wojownika/paladyna, a drugi wojownika/kapłana + trzeci to master rzucania zaklęć. Grasz wtedy tylko wojownikiem i ciśniesz na trzy daily na raz :)

Awatar użytkownika
Olos
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Olos »

Widze że nie tylko ja sie jaram tak bardzo tą grą :D Jak narazie musze nacieszyć sie streamami na youtubie ale może kiedyś dostane klucz.Generalnie gra wydaje się o wiele mniej skomplikowana niz rzeszta karcianek,brak instantów,brak landów albo tak jak było w karciance Wowa że questy albo dowolna karta odwrócona,ale i tak wydaje sie świetna.Zresztą blizzardowi własnie o to chodziło żeby stworzyć łatwą i przystępną dla każdego gra żeby zwiększyć grono zainteresowanych ;)

ODPOWIEDZ