Panzer General online.

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Re: Panzer General online.

Post autor: Karli »

A ten OpenGen to jest zwykly panzer ale darmowy?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Karli pisze:A ten OpenGen to jest zwykly panzer ale darmowy?
To PG 2 ze zrobionymi przez profesjonalistów bazami danych mapami i kampaniami. Cud, miód i orzeszki. I jeszcze do tego dodane miliard funkcji zasad i rozdzielczości jak trza. Gra bajka.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Knight
Wodzirej
Posty: 724
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Knight »

Trochę pograłem mam 10 level. Gra ma potencjał ale na razie pay 2 win jest ewidentne. Nie wiem ile trzeba by grać aby wylosować i dopasować odpowiednie jednostki do odpowiednich kart.
Nie wiem według jakiego klucza są dobierani przeciwnicy na skirmiszu. Albo trafiasz na gościa z dwiema panterami i masą bombardowań albo na gościa, który zaczyna. Ranked battle szuka bardzo długo, a na skirmiszu zero balansu.
Fajne jest otwieranie busterów, same zasady walki dają pole do manewru, grafika fajna, ogólnie gra do pogrania.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Gdzie mogę dostać OpenGenerala?
Knight pisze: Nie wiem ile trzeba by grać aby wylosować i dopasować odpowiednie jednostki do odpowiednich kart.
.
lepsze rozkazy " z górnej półki" otrzymujesz łącząc karty na których już masz 3 rozkazy- to szybki sposób aby mieć piechotę z np. 3x bombing assalut. Niestety wymagany do takiego grania jest oficer który daje 2 gwiazdki a on jest rarem. Kup go po prostu w marketplace -500 a 800$.
Ja gram 3 tygodnie i mam wszystko co potrzebuję - 2 Pershingi, 3 Konigstigery - i dużo innych mystic rare...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

PiotrB pisze:Gdzie mogę dostać OpenGenerala?
Co ? :shock: Przecież to darmowa gra w tej chwili. Robią go ludzie dla ludzi za free.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Knight
Wodzirej
Posty: 724
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Knight »

PiotrB pisze:Gdzie mogę dostać OpenGenerala?
Knight pisze: Nie wiem ile trzeba by grać aby wylosować i dopasować odpowiednie jednostki do odpowiednich kart.
.
lepsze rozkazy " z górnej półki" otrzymujesz łącząc karty na których już masz 3 rozkazy- to szybki sposób aby mieć piechotę z np. 3x bombing assalut. Niestety wymagany do takiego grania jest oficer który daje 2 gwiazdki a on jest rarem. Kup go po prostu w marketplace -500 a 800$.
Ja gram 3 tygodnie i mam wszystko co potrzebuję - 2 Pershingi, 3 Konigstigery - i dużo innych mystic rare...
No właśnie coś nie mogłem wylosować tych lepszych rozkazów:)

Mam pytanie co do open generala. Czy w tej grze żyje jakaś scena? Czy można w tą grę pograć w multi? Czy to tylko dla fanów dodatkowe kampanie itp?

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Zresetowali mi konto... pewnie to przez update... masakra.

Od nowa... ehhh
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

był restet całego serwera.... ale za to to zobacz ile masz kasy! :)... Muszę powiedzieć że Ubisoft naprawdę słucha co się do nich mówi . Wiele zmian i wiele innowacji wprowadzili sami gracze. Niedługo start Open Bety ... będzie się działo ... już w Closed Beta jest naprawdę ogromne zainteresowanie....podobno Opena Beta ma być na święta... zobaczymy :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

firma Ubisoft przekazała kilak kluczy do zamkniętej Bety Panzer Generala....zapraszam , Polaków jest wielu.

73B-38CD-5344
42B-8BCE-25F4
8CC-3C44-C2B4
8D3-F9B2-B8F4
523-A6C9-C444
D52-DC32-94C4
45B-CC57-5354
3C6-582E-BC94
48A-5765-FAC4
EE3-9EA2-B8D4
439-99E9-F944
D44-6775-BA74
FE5-558B-35D4
98A-373A-7A74
CFE-3E56-4694
56C-7C7B-4284
BC4-A8F9-58B4
99D-C9A3-2584
FE3-52E2-EE34
72F-2F3D-2444

Jeśli ktoś skorzysta proszę o info. Firma Ubisoft zapewnia że doceni zaangażowanie w testowaniu gry i wynagrodzi to aktywnym graczom kiedy PG oficjanie ruszy... słowem - wszystkie premium opcje for free :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

skorzystalem z klucza do PG.dzięki. nie wiem czy potrzebny ci mój email, więc podam ci go jasiojaworski@poczta.onet.pl
pozdr.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

super - podaj tylko który... email mi nie potrzebny:)

73B-38CD-5344 grab thx
8CC-3C44-C2B4 used see u on battlefield
523-A6C9-C444 picked thanks

te już nie aktualne....do zobaczenia na polu bitwy ! :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Open beta ruszyła - w końcu. To już zupełnie inna gra - choć dalej darmowa. Dużo nowych rozkazów oraz dużo nowych jednostek...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ