Disciples 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Re: Disciples 2

Post autor: Infernal Puppet »

Taak, tylko cykl zapisz-wczytaj, aż komp ci łaskawie wylosuje udaną akcję jest trochę irytujacy i czasożerny :P . Ja tam zawsze wolałem bezpośrednie rozwiązania. Teraz właśnie kończę ponownie kampanię klanów i taktyka zbufuj-wpadaj-i-rozwalaj sprawdza się znakomicie :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Ja kampanie klanów kończyłem samym wojownikiem i Lodowym gigantem, poczatki trudne ale juz miał pozniej taki level ze z samych odmrożeń 180 zabierał :)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Faktycznie, 2 osobowa druzyna jest hardkorowa w prowadzeniu, ale exp zbiera syto :mrgreen: .
ze z samych odmrożeń 180 zabierał :)
Wow =D> . Mój rekord w podobnej kategorii to 144 od trucizny żądlakiem ( ale w 6 osobowej drużynie :mrgreen: ). Stolice padały że aż miło :twisted: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Podobne kombo mozna bylo z Sukuba robic demonami , tylko ze to juz 3 do podziału doswiadczeniem
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Wiesz, w kampanii nigdy nie było problemu po prostu odłączyć na moment drużynę i hasać samym herosem, szczególnie jak był już wykoksany.

Btw - są jeszcze jakieś inne gry podobne do disciplesów ? Bo na myśl przychodzi mi tylko ( też zresztą świetny ) "battale for wesnoth" .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Nie znam , ale jeszcze była taka gierka jak Warlords Battlecry 3 , podobna i rownie fajny klimat, tylko nie turowa
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Warlords Battlecry to legenda. :)

Morok

Post autor: Morok »

Naviedzony pisze:Warlords Battlecry to legenda.
Grałem w 2 dużo ras no i bohater co zostawał na każdą kolejną grę i mógł nosić przedmioty :) gra KOZAK :)

Ps z takich gierek fajne były jeszcze kroniki czarnego księżyca

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Z tego co pamiętam to ostatnia czesc była 3 , a czy dalej cos wyszło nie wiem
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Swoją drogą, nie wiecie gdzie są do ściągania jakieś fanowskie mapy do tej gry ? Najlepiej duże i trudne. A jeszcze fajnie by było jakby były jakieś fanowskie kampanie :mrgreen: ( bo wiem, że edytor pozwala je robić ).
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Kampanie mozesz w edytorze robic napewno , tylko jest dużo zabawy z tym , ściągac mapy jeszcze nie probowałem , napewno jest jakas stronka z ktorej mozna , jak masz czas to zacznij od zwykłej mapki
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Infernal Puppet pisze:Swoją drogą, nie wiecie gdzie są do ściągania jakieś fanowskie mapy do tej gry ? Najlepiej duże i trudne. A jeszcze fajnie by było jakby były jakieś fanowskie kampanie :mrgreen: ( bo wiem, że edytor pozwala je robić ).
do ściągnięcia jest złota edycja - może tam coś znajdziesz :idea:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

może tam coś znajdziesz :idea:
Znalazłem już parę na necie. Jedną ( głowa bestii ) już nawet ukończyłem. Była by całkiem fajna, gdyby nie to, że ciekawy koncept fabularny ( rozwiniecie zakończenia z orginalnej kampaniii leśniaków ) jest totalnie rujnowany przez kiepskie wykonanie, słabe dialogi i przekombinowanie mocne potworki ( stwory, i to te silniejsze, na poziomie mniejszym niż 15-20 prawie nie występują. Dość powiedzieć, że miałem ciężkie przeprawy bohaterką 20 poziomu z mocnymi artefaktami, a do rozpoczęcia autor rekomendował poziom 10 :P . Za to na koniec miałem nią 32 poziom :mrgreen: ).
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Morok

Post autor: Morok »

hmm czy ktoś wie jak rozciągnąć ekran na z 800x600 do 1300+

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ja mam 22 calowy monitor i potwornie ta gra wygląda na nim:)
Dlatego gram na laptopie, a chyba optymalnie na netbooku :D

Morok

Post autor: Morok »

no ja też na lapku ale ponoć da się ją rozciągnąć tak by oczu nie drażniło a była na pełen ekran

ODPOWIEDZ