wszystko o magach których nie było <warlocks>

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

wszystko o magach których nie było <warlocks>

Post autor: zaf »

Własnie jestem po spiłowaniu ząbków konikom oraz sklejeniu naszych nowych magów, których nie było przez kilka edycji a powrócili

konie poza zebami które z premedytacja poodcinałem
porównujac do we to gdyby nie zęby (poprawione) i zbroja byłyby ładniejsze, zyskują przy przygladaniu sie ale sklejanie ich to jakis śmiech na sali...


same figurki są zrobione na nową modłe

- jak namniejsza szansa zbudowania wiekszej ilosci figurek z boxa

na plus:
wszystkie czesci pasują do siebie tak że po sklejeniu prawie nie widać miejsca klejenia
duzo cześci, (14 głowek DR !!, przy czym kilka całkiem fajnych)
świetna broń warlocków
płaszcze DR zrobione tak ze będą pasowac(zrobine idealnie pod koniki (we, DR itp) jak już pomęczymy sie z gs robiąc tułów

na minus
twarz osobna od głowy w przypadku warlocków co za tym idzie trzeba uwazac bo miejsce spoiwa z ramką jest broda (sic)
- jak namniejsza szansa zbudowania wiekszej ilosci figurek z boxa gdyz korpusy są 2 czesciowe - szeroki pas jest wspólny dla DR i warlocków, przez co musimy solidnie gs-ować jeżeli chcemy mieć coś wiecej z tego boxa
włócznie DR są niedopracowane patrzac po wygladzie broni warloków widać kolosalna różnice
szkoda ze fajna broń występuje tylko w liczbie x6

Co zaskoczyło mnie
po sklejeniu figurki wygladaja fajnie, możliwe ze po pomalowaniu będa wygladać lepiej niż na zdjeciach
możliwe ze wyninie warlokom głowki na DR
Nie jestem fanem ale zaskoczyły mnie na plus, nawet te włosy mi tak nie przeszkadzaja

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ja bym powiedział że ten box daje bardzo dużo możliwości do robienia większej ilości figurek. Wiadomo konika trzeba mieć innego ale poza tym brakuje tylko nóg, reszta jest i to kompletna łącznie z 14 głowami DR jak wspomniałeś.

Największa szkoda że nogi są zintegrowane ze szczurokoniem. Trzeba przez to malować osobno tułów, nie mówiąc problemach z konwertowaniem. Idiotyczna jest też konstrukcja dolnej części tułowia, nogi z koniem plus doklejana po środku miednica, po co to?

No i mocowanie do ramki w miejscu "pofałdowania ubrania na dole pleców". Ciężko to wyjaśnić, kto ma figurki zrozumie. Trudno to obrobić bo wypada w miejscu fałdowania i łączenia dwóch połówek modelu.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

hypnotic pisze:Ja bym powiedział że ten box daje bardzo dużo możliwości do robienia większej ilości figurek. Wiadomo konika trzeba mieć innego ale poza tym brakuje tylko nóg, reszta jest i to kompletna łącznie z 14 głowami DR jak wspomniałeś.
brak częsci tułowia, częsc osób nie jest tak uzdolniona plastycznie zeby samemu się męczyć dorabiajac
Największa szkoda że nogi są zintegrowane ze szczurokoniem. Trzeba przez to malować osobno tułów, nie mówiąc problemach z konwertowaniem.
jeżeli robisz DR owszem - klejąc warloków - w niczym to nie przeszkadza
Idiotyczna jest też konstrukcja dolnej części tułowia, nogi z koniem plus doklejana po środku miednica, po co to?
bo życie łatwe nie jest
No i mocowanie do ramki w miejscu "pofałdowania ubrania na dole pleców". Ciężko to wyjaśnić, kto ma figurki zrozumie. Trudno to obrobić bo wypada w miejscu fałdowania i łączenia dwóch połówek modelu.
o fakt o tym zapomniałem mało tego szata zasłaniajaca tyłek składajaca sie z 2ch częsci - porażka


A ile wystawiacie
Ja zauwazylem zenajlepiej wystawic 2x7
9 jest droga boli ich panika wiec warto uzbroic ich w jakiegos bohatera no i sciagaja ostrzal ze az milo dzieki temu daja "odpoczac"innym jednostom od ostrzalu/magii

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Tego duala wymyślał jakiś kompletny idiota. Nie dość, że nogi są złączone z koniami, to jeszcze mają w połowie zbroje. Co powoduje, że po złożeniu np. warlocków bitsy do darków można spokojnie wywalić do śmieci.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Nie , na pewno nie idiota. Po prostu cwany i inteligentny a przy tym chciwy sukinsyn.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Kolejne pytanie, po cholerę konie mają barding?? Obie jednostki nie mają go na wyposażeniu ale co tam dajmy go na modele, będzie fajnie. I rób tu WYSWIG jak nawet orginalne modele się go nie trzymają.

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Ale ty nie miej pretensji do GW, że robi takie modele. Miej pretensje do Orgów, któzy promują takie gówniane bohomazy jak WYSIWYG...

Awatar użytkownika
Misiek_LF
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Kraków/Mielec

Post autor: Misiek_LF »

GW samo promuje WYSIWYG, i to czasem nawet na bohaterach. Chyba że źle zrozumiałem Warriors Code.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Nieważne kto to promuje i czy ktoś chce się do tego stosować ale jak im się podobał barding na modelu to niech wrzucą do zasad albo choć doklejany niech będzie. Niby wiedźmy popieprzają w light armorach od 3 edycji (no może te ostatnie najmniej) ale jednak zbroja na koniu to nie to samo co blaszany biustonosz ;)

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Próba konwersji wywołuje konwulsje u człowieka. Ja wpadłem na pomysł, aby wykorzystać zbroje od warriorów z 6 edycji.

Awatar użytkownika
zell
Mudżahedin
Posty: 289
Lokalizacja: breslau

Post autor: zell »

łatwo zmagnesowac klatkę piersiową z miednicą i z jednej 5 zrobić dr na wymianę z warlockami
Don't ask permission before you dare. Just make sure you bear rejection

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

zell pisze:łatwo zmagnesowac klatkę piersiową z miednicą i z jednej 5 zrobić dr na wymianę z warlockami
albo kupić konie WE i z pozostałych czesci porobić DR

zrobie focie pokaże

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

zell pisze:łatwo zmagnesowac klatkę piersiową z miednicą i z jednej 5 zrobić dr na wymianę z warlockami
Albo mieć w klubie takiego przemiłego jedynego w swoim rodzaju i wspaniałego mnie który zaradzi na każdy taki problem ^.^
Tylko Golonka nie ma ogonka!

ODPOWIEDZ