Warcry

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Warcry

Post autor: Stach »

Grał ktos kiedyś w gre Warcry?

Jaklby ktos nie wiedział co to jest to w skrócie powiem że to gra karciana w świecie warhamer.

Oj fajna to była niestety upadła zabardzo nie wiadomo z jakim przyczyn;)
Jakiś pół roku temu wyszedł ostatni dodatek do gry :(.

Była to gra w którą garłem 3 lata i miałem okazje być na Mistrzostwach Świata, wygrać jednego mastera (mówiąc językiem battlowców) i brać udział w kilku turniejach ogólnopolskich (z lepszymi i gorszymi wynikami :)) A po upadku karcianki przerzuciłem się na battla (wcześniej miałem tylko 2 regimentu które kurzyły się na półce, a teraz wziąłem się ma powarznie)

Tamat zakładam z ciekawości czy w ogóle wiecie że jest (a właściwie był) warhamer na kartach i może znajdzie się jakiś gracz;) Jezli ktoś ma jakieś karty to ewntualnie moge coś kupić bo teraz sobie kolekcjonuje różne sety.

pozdr.

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

Ta karcianka jest całkiem całkiem, no i do tego teraz jest bardzo tania.
Sam mam deck i trochę karcioszków które leżą w szufladzie

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

hmmm, kiedyś myślałem nad nią :lol: a zasady podobne jak w MTG???

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

zasady inne niż w magic'a ale ogólnie mechanika jest zajebista...

teraz warcry już upadł prawie w całej Polsce, ale swego czasu jeźdźiłem na turnieje po całej Polsce.

generalnie moje miasto (rzeszów) było uznawane za mega pakerskie bo robiliśmy takie decki że chłopaki nie mieli co szukać.

I mistrzostwa Polski(kraków)
miejsca 2 3 i 4 chłopaki z Rzeszowa
I mistrzostwa Niemiec(berlin)
1 4 i 7 miejsca Rzeszów

II mistrzostwa Polski(kraków)
1,3,5 miejsca Rzeszów
I Puchar Południa (Gorlice)
2 i 3 miejsca rzeszów
I Drużynowe mistrzostwa Polski(katowice)
2 miejsce Rzeszów-Gorlice łaczony team (Warszawa miała lepszą ekipe wtedy)
III Mistrzostwa Polski (kraków)
1,3-4,5 miejsca Rzeszów
II mistrzostwa świata w Bonn
tu niestety 7 i 8 miejsca
II Puchar Południa
1 i 3 miejsca nasze
II drużonwe mistrzostwa polski (katowice)
chyba 3 , nie pamiętam bo nie byłem...



Byliśmy potęgą, nie tylko za sprawą miejsc ale też za sprawą wypitego alkoholu na turniejach, nikt nie pił tyle co my bo wszyscy wymiękali,
(II puchar południa 40 piw na każdego członka ekipy ),
ale karcianka się rozpadła...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no dobra ale jeszcze jest... gdyż rysuneczki są cudwone i ogólnie jest kliamtyczne. ile kosztuje deck czy jakoś tak. Karcianke widziałem, grali znajomi, jednak ja nie wchodizłem w to, lepiej było kase wydawać na wfb, jednak jesli teraz jest to takie tanie to chetnie bym pokolekcjonował sobie karcioszki :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

Zdaje się że teraz dobry deck można już spokojnie złożyć za 30 zeta. Tylko trzeba znaleźć kogoś kto sprzedaje karty :/

@qlpin: Ty grałeś w WarCry'a? jaki miałeś nick?

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

qlpin pisze: II Puchar Południa
1 i 3 miejsca nasze
No tu się nie zgodze bo 1 miejsce to miałem Ja :), a drugie miał Sobejjj ;)

Ale prawda jest taka że Rzeszów był potęgą w Warcry;)

Qlpin z tego co pamietam nigdy z sobą nie graliśmy, teraz przerzuciłem się na wfb więc może się spotkamy na jakimś turnieju;) Z tego co wiem to byłeś ostatnio na turnieju w krakowie.
ale też za sprawą wypitego alkoholu na turniejach, nikt nie pił tyle co my bo wszyscy wymiękali,
To też prawda :)

pozdr.

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

Warcry forum

www.warcry.oz.pl

jedyne w obendej chwili działające forum warcry, jest w planach odbudowa tej śiwetnej gry. Wszytkich zainteresowanych zapraszam tu.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Czy zna ktoś stronę na której można te karty pooglądać , bo bardzo podobają mi się artworki?
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

Była kiedyś świetna strona z screenami wszytkich kart ale to było kiedyś :D

teraz jedyne co znalazłem to to: http://www.sabertoothgames.com/warcry/fact_art2.asp

jakieś tam karty są;)

A czy jakies konkretne rysunki konkretnych jednostek/armii albo rysowników Cię intetesują ? Bo Ja mam sporo kart i ewentualnie mógłby kilka screenów zrobić;)

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Szukam artów na portret postaci do WFRP a jako, że w WC rysunki są bardzo ciekawe postanowiłem poszukać ale mało tego jest na necie. Postacie to czarodziejka HE i człowiek weteran w klimatach greatsworda. Jak by Ci się chciało był bym wdzięczny :)
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

Spoko HE mam wszytkie (po za jedną kartą ;) - zbierałem seta) a z great swordem może być gorzej ale też coś poszukam;) postaram się jeszcze dziś to dać.

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

Podaje w linku bo duże to jest;)

http://i14.photobucket.com/albums/a336/ ... 1203240381

Tak jak mówiłem że odpowiedniego imperium nie znalazłem:/ A HE to prawie wszytkie HE czarodziejki jakie są (jest jeszcze jedna ale nie bardzo się nadawała i sie nie mieściła :D )

jeżli jeszcz coś znajde Ciekawego to wstawie.

pozdr.

Awatar użytkownika
Skryba
Wałkarz
Posty: 97
Lokalizacja: "Oko Terroru" - Toruń

Post autor: Skryba »

Sława!!
Jestem battlowcem ale właśnie ostatnio kupując Mark of Chaos miałem w opakowaniu kartę do WarCry'a. Zaciekawiło mnie to i szukam na necie wiadomości. Z tego co widze ciężko jest kupić karty obecnie do tej gry. Dodatkowo moje zainteresowanie wzrosło gdy dowiedziałem się ze można zbierać Bretonnie. To moja armia w WHFB wiec ....
Macie może namiary na strony gdzie jeszcze można zakupić podstawowe decki?? :D No i jak jest z dodatkami?? Czy wszystkie są aktualne i wykorzystywane ???
"Repent! For tomorrow you die!"

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

jesli kogos interesuje system, a niekoniecznie musi miec "kartoniki", na PSP wyszla gra Battle for Atluma - elektroniczna wersja Warcry
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

jesli chodzi o karty do warcry i dodatki to sprawa się sypnęła kiedy wydawca tej gry zrobił rotację edycji i połowa grywalnych kart przestała być grywalna na turniejach no i ludzie zrezygnowali z tego :) ja miałem dużo kart i decków nawet byłem czymś takim jak scout czyli przedstawicielem tej gry na swoje miasto więc siłą rzeczy miałem dobry deck jak się dowiedziałem że coś co zbierałem kilka lat i władowałem w to kupę siana przestało być grywalne to się przerzuciłem całkowicie na figurki, udało mi się sprzedać karty jak jeszcze były w miarę cenne za 500 pln więc poszło na krasie :) zresztą z Magicem jest tak samo... karcianki są do D.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Ja też swojego czasu w grałem w WarCrya i nawet sporo jeszcze tego u mnie leży. U nas w Opolu gra sypnęła się gdzieś po wyjściu Bringers of Darkness.
Problemy zaczęły się wraz z pierwszymi nieprzemyślanymi kartami, przy okazji brak rotacji czy bannów sprawił, że pojawiły się takie combo decki, że gra przestała mieć sens. Do tego polityka wydawcy, gdy do sklepu trafiał jeden dodatek za drugim, a część kart była dostępna tylko za "złoto" (więc gdy wysyłaliśmy zamówienia na to do Barda to często okazywało się, że karty już nie ma), spowodowały, że gra padła.
BTW do dzisiaj pamiętam gdy na jakiś drużynowych MP dostałem za przeciwnika Niemca (z niemieckimi kartami), nie umiejącego po angielsku i grającego Khemri (gdzie wszystkie były promo).
W sumie w naszym opolskim sklepiku jeszcze co nieco na półkach zostało gdyby ktoś szukał :)
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

Witam

powstało forum WarCry zarówno dla starych wyjadaczy jak i nowych graczy. Jest to tymczasowe forum, ale warto sie rejestrować, bo już sie tam gromadzi środowisko WarCrajowców.

http://www.forumwarcry.yoyo.pl/index.php


Po za tym dla wszystkich zainteresowanych kupnem kart WarCry, tu moje akukcje na allego (dużo i tanio ;) )

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=2640538


Jeżeli macie jakiekolwiek pyatnia odnoscie WarCry, śmiło udrzać do mnie
gg 7929540
PW
ewentualnie mail stas77@interia.pl

pozdawiam

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

Witam

W związku z powstaniem następcy WarCry, Warhammer Innvasion oraz z powstaniem forum o tej grze, forum które wydaje się szybko rozwijać i być dość pewne, przenosimy się na forum własnie tej gry.

adres to www.whinvasion.pl

Znajduje się tam już pod forum specjalnie przeznaczone dla graczy WarCry, do tego niedługo powstanie banner i opis który będzie informował o tym że to połączone fora dwóch gier karcianych w świecie Warhammera WarCry i Invasion.

Na nowym forum znajduje się już wiele starach graczy WarCry, którzy zaczynają swoją przygode z Invasion, więc spotkacie wiele starych znajomych Wink


przenosimy się spokojnie i powoli, obecne forum nie zniknie nagle Wink Jednak prosiłbym o stopniową rejestracje na nowym forum i udzielanie się tam Wink


pozdrawiam

Indar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Indar »

Gra ktoś w ogóle jeszcze w WarCry? Znalazłem w szafie całą stertę kart - warto wyciągać?

ODPOWIEDZ