Games Workshop - co to będzie, co to będzie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Games Workshop - co to będzie, co to będzie?

Post autor: Lazur »

2 lata? Ja im moge już teraz zupełnie za darmo powiedzieć jak poprawić customer experience. Lower the price....
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Lazur pisze:2 lata? Ja im moge już teraz zupełnie za darmo powiedzieć jak poprawić customer experience. Lower the price....
było podobno sprawdzane taka sama sprzedaż

poczytaj na poprzednich stronach:D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

tiny pisze:Hahaha na dwa lata. Z ich polityką to oni przez dwa kolejne lata nie pociągną:D Jak zwykle nic o zarobkach bo przecież już sama praca dla nich to zaszczyt....
Ale za to jak wrócisz do Polski, to masz DWA lata DOŚWIADCZENIA w pracy w ZAGRANICZNEJ KORPORACJI, na stanowisku bezpośrednio podlegającym prezesowi, więc nimb chwały na naszym zapyziałym ryneczku pracy jest gwarantowany. :D
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Zaprzedać duszę szatanowi przez 2 lata za figurki mhyy :-k , nie jednak odmówię [-X ta oferta jest passe
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

Jesteście niemożliwi. Obśmiać, obszczać i bezmyślnie wyszydzić.

Praca naprawdę zajefajna, dawno nie widziałem takiego fajnego ogłoszenia z kreatywnej. I nie zdziwiłbym się gdyby kasa była powyżej £30k pa

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

A teraz będą krasnoludy

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6Kd-A1RTJ4
Film ze stronki GW
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Kuros pisze:
Lazur pisze:2 lata? Ja im moge już teraz zupełnie za darmo powiedzieć jak poprawić customer experience. Lower the price....
było podobno sprawdzane taka sama sprzedaż

poczytaj na poprzednich stronach:D

Obniżyli ceny kilku zestawów kawalerii i zdziwili się, że ludzie ich masowo nie kupują. A kto kupi 10 pudełek COKów????
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Na niektórych zestawach uważam cene mają ok. 5 coków za 100 to dobry deal Warlocki/DR tak samo ale 10 witchek za 175... not so much
Obrazek

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Lazur pisze:2 lata? Ja im moge już teraz zupełnie za darmo powiedzieć jak poprawić customer experience. Lower the price....
Ale jak , ale co , pracownik GW poniekąd krytykuje swojego pracodawcę [-X , będę musiał podpi... :D
No chyba że Lazur to nie GWLazur , zobaczymy.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Wieszkto pisze:
Lazur pisze:2 lata? Ja im moge już teraz zupełnie za darmo powiedzieć jak poprawić customer experience. Lower the price....
Ale jak , ale co , pracownik GW poniekąd krytykuje swojego pracodawcę [-X , będę musiał podpi... :D
No chyba że Lazur to nie GWLazur , zobaczymy.
Już chyba daaawno nonGWLazur ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Lazur pisze:Na niektórych zestawach uważam cene mają ok. 5 coków za 100 to dobry deal Warlocki/DR tak samo ale 10 witchek za 175... not so much
koszt/model zbliża sie do naprawdę ekskluzywnych wydań typu AoW czy forge world
Obrazek

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Smh pisze:Już chyba daaawno nonGWLazur ;)

Zasmuciłeś mnie :cry: , nie chce nawet pytać ,czasem zmiana pracy to niewygodny temat.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Zajrzyjcie lepiej do podforum brodaczy - są nowe figurki od paru godzin ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

JochnyWalker pisze:koszt/model zbliża sie do naprawdę ekskluzywnych wydań typu AoW czy forge world
A nawet czasem go przerasta. Dziwi ta cena bo dość podobny zestaw w Imperium 10 chłopa kosztuje równo stówke mniej...
Dobrze, że póki co Witchki to odosobniony przypadek bo cene mają jakby były z żywicy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dzisiaj miałem w łapie WD. Dobry papier, mocny, sztywny i dość matowy. Okładka daje radę, też sztywna, nieco grubsza. Format w okolicach A4. Całość w kolorze. Nowinki, małe artykuły, coś z malowaniem, jakieś porady, fotki nowych Krasnoludów. Zasady do Belegara. Reklama książek z Black Library. Chyba reklama, a może recenzje, nie zaczytywałem się, oglądałem fotki :D Jakość zdjęć dobra. I to tyle. Raczej cienka broszurka. Nagłówki zajmują sporo miejsca, duża czcionka. Ale duże też foty i zbliżenia modeli. Trochę porad dla początkujących, czyli znów: jak skleić model i jakim klejem.

Kupiłem Visions. Zadowolony. 230 stron razem z okładką. W WD obok napisane, że 236, tu i tam bywało w Internecie info, że ponad 250. Niestety, dokładnie 230 stron. Format mniejszy, niż A4. Wszystko klejone partiami. Może następny numer będzie miał stron więcej, nie wiem.

Całość w kolorze. Dobry papier półmatowy, sztywny dość. Dobra okładka z lakierowanymi modelami/odblaski jak na wizytówkach ;) Mnóstwo zdjęć. Dobry skład, ładnie rozmieszczona treść, prezentuje się katalogowo. Brak pustych miejsc; jeżeli zdjęcie jest duże, to zajmuje całą stronę, nie ma pustych białych przestrzeni. Wypełnienie po brzegi nawet tłem. Poza tym fotki w okienkach na jasnym tle, podpisy w 3-ech językach: angielskim, francuskim i niemieckim. Niektóre fotki znane ze strony GW/WD, czyli powtórki. Trochę armii, trochę dodatkowych zbliżeń. Mnóstwo zdjęć armijnych, konwersji. Niektóre zdjęcia słabsze, ale strzelam, że to wina hobbystów nadsyłających swoje zdjęcia, bo firmowe foty GW są czyste i ostre. Jakość druku bardzo dobra, chwalić trzeba. Trochę step by step z podstawowymi kolorami na modelach, raczej dla początkujących. Z tyłu magazynu reklamy żywcem wyjęte z WD (w tym reklama WD, a w WD reklama Visions), m. in. lista sklepów na 10-ciu stronach. Wiadomo, mniejszy format, więcej stron zajmuje ta sama treść. Nie wiem, po co mi to i dlaczego w WD tego nie dali...

Miejscami rozkładówki/składanki z ogólnym widokiem na makietę/armie. W niektórych miejscach jedna fota rozwalona na 2 strony. W tym numerze sporo Tyranidów, ale są też wampiry, jakieś ChD, Blanchitsu (co prawda tylko parę stron, ale zawsze). Do tego Space Marines, Orks, Hobbita trochę, trochę modeli prywatnych, co nieco z GD. Dioramki, scenki, pojazdów trochę. Ogólnie daje radę za tę cenę. Nie jest to katalog wszystkich najcudowniejszych figurek ze świata. Ba, nawet katalog CMON takich nie ma, ale tu akurat porównania do malarzy nie ma i CMON wygrywa ;)

Całość zafoliowana, WD luzem do macania.

Ja tam Visions będę kupował regularnie (póki co, bo start dobry), WD to kpina dla mnie. Mogłoby to być dodawane jako broszurka do pudła i tyle. 4x12zł = 48zł. WD kosztował chyba 25zł... No ale to tyle mojego narzekania. Dla Was pewnie i tak coś się znajdzie, jak chociażby aspekty bitewniakowe. Podejrzewam, że w marcowym numerze Visions będą nowe Krasnoludy. Że nie wspomnę o tegorocznych Golden Demonach - tych, które się odbędą oczywiście ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sławol - gdzie kupiłeś Visions? Są tam jakieś ciekawe rzeczy z armiami zawierającymi starsze figsy, czy tylko nowe, popieprzone failcasty? Bo nie mam pojęcia zupełnie, co ten Visions zawiera a nie chcę ogladac fotek nowych plastików wyłącznie, bo nie warto...
Duderson - wspominałeś, że GW odnotowuja straty finansowe... Masz jakieś bliższe dane, kiedy to się zaczęło i jak to wyglada? Osobiscie mnie to nie dziwi, zważywszy, jak wyglada wydany niedawno woch... Jesli inne armie taki poziom bedą prezentowały, a krasie już to robią, to wróżę tylko równie pochyłą dla Głupiego Wujka. I patrząc na to co i jak wydają - autentycznie się cieszę, że dołują - DOBRZE TAK HU..M :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

U siebie, w Przystani Gier. Doszły i od razu poszły wszystkie, w ten sam dzień.

Co tam jest? Skanów na pewno nie będę robił, ale w skrócie: czterdziecha w większości (zwłaszcza Tyranidzi, ci dominują i zajmują sporo miejsca z całości i większość modeli ma pojedyncze fotki), nowe i starsze, ale nie ze staaarych edycji. Armia VC, super, konwersje, dodatki, nowsze modele, jakieś starsze. Space Marines, nowe wzory, stare, pojazdy też. Ale to fotki armii.

Dział "Parade Ground", czyli taka gablotka: jest Avatar z FW, jest jakiś Ogr, Slayer Sword jakiś (ten drewniak wielki z zielonym świecącym ryjem, Ork Rogue Idol), jacyś zwycięzcy GD, Rat Ogre, Macharius z FW (słabo zrobiony, no ale jest)... Rydwan Chaosu ten nowy, jakieś winietki/diorami z SM, z herosami, Bugman (ten stojący na beczkach), ciężarówki orkowe włącznie z fotkami konwersji w plastiku, contemptory, oddziały SM, pojedyncze modele, jakiś mini-raport z bitwy WH40k (dużo fotek, mało tekstu)... Serio, dużo by wymieniać. Ale jest to raczej przekrój. Na pewno nie jest to sama nowa oferta i tylko stara. Trochę tego, trochę tego, a ja się nie chcę powtarzać już ;)

Sam kupowałem w ciemno i w ogóle nie myślałem o modelach, tylko o bazie fotek modeli pomalowanych na różne sposoby ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ile kosztuje Visions?
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Z tego, co gdzieś tam przeczytałem, Visions ma kosztować 7.5 funta, co daje jakieś 35 zł pewnie. Czyli chyba całkiem przyzwoicie jak za tyle zdjęć. O ile ktoś lubi głównie oglądać :)

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

smiejagreg pisze:Sławol - gdzie kupiłeś Visions? Są tam jakieś ciekawe rzeczy z armiami zawierającymi starsze figsy, czy tylko nowe, popieprzone failcasty? Bo nie mam pojęcia zupełnie, co ten Visions zawiera a nie chcę ogladac fotek nowych plastików wyłącznie, bo nie warto...
Duderson - wspominałeś, że GW odnotowuja straty finansowe... Masz jakieś bliższe dane, kiedy to się zaczęło i jak to wyglada? Osobiscie mnie to nie dziwi, zważywszy, jak wyglada wydany niedawno woch... Jesli inne armie taki poziom bedą prezentowały, a krasie już to robią, to wróżę tylko równie pochyłą dla Głupiego Wujka. I patrząc na to co i jak wydają - autentycznie się cieszę, że dołują - DOBRZE TAK HU..M :!: :!: :!:
Po pierwsze - nie sądzę żeby odróżnienie pomalowanej figurki finecastowej od pomalowanej figurki metalowej było możliwe ze zdjęcia.
Po drugie - mógłbyś się ogarnąć trochę. Spoko, nie podoba ci się nowy WoCH, nie podbają ci się nowe Dwarfy - twoje święte prawo. Wolisz stare figurki - czy to z powodu nostalgii, czy też rzeczywiście podobają ci się karykaturalne proporcje - super, fajnie. Ale ciągłe najeżdżanie na styl figur który objęło GW i wychwalanie tego, jakie to kiedyś wszystko było bardziej a teraz już nie jest jest nudne i chyba niezbyt potrzebne. Mi się stylistyka GW bardzo podoba, nowe dwarfy są dla mojego oka dużo przyjemniejsze i z tego co widziałem na forum dwarfów nie tylko dla mnie. A wszelkie kłopoty finansowe GW będą raczej wynikać z tego, że regiment 10 chłopa kosztuje 150 złotych, a nie z tego, że wygląda tak czy inaczej.

BTW CHU..M
Uerph.

ODPOWIEDZ