Kijowska brać LARP-a.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kijowska brać LARP-a.

Post autor: Infernal Puppet »

Walki nadal trwają , tylko nikogo już nie obchodzą starcia faszystów i milicjantów.
Ciekawe ile to jeszcze potrwa. W Syrii leją się już ile, 2 lata, 3 ? Choć, fakt faktem, tam jest regularna wojna, zamieszki, choćby i zacięte to jednak nie to samo.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Ciekawe ile to jeszcze potrwa. W Syrii leją się już ile, 2 lata, 3 ? Choć, fakt faktem, tam jest regularna wojna, zamieszki, choćby i zacięte to jednak nie to samo.
Jeżeli konflikt się przeciąga to staje się nudny, a informacje o nim męczą i stają się mało opłacalne zarazem.
Przykłady to , Czad, Somalia, Republika Środkowej Afryki itd.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Bo tak naprawdę kogo, poza najbliższymi sąsiadami, obchodzą te wszystkie konflikty zbrojne? W Afryce większość ludności to totalna dzicz, mordują się wszyscy nawzajem z rozkazów lokalnych watażków. Najwięcej zarabiają na tym handlarze bronią, a więc głównie USA, Rosja i inni duzi producenci sprzętu wojskowego.
A już najbardziej rozwalają mnie te wszystkie pokojowe misje ONZ, przecież to co oni mogą tam zrobić to kropla w morzu potrzeb. A wydatki i ryzyko dla żołnierzy i personelu ogromne. A i tak jak tylko zakończą misje, to wszystko zacznie się dziać od nowa.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Zdziczałe ewentualnie są systemy rządów oparte o despotyzm tych watażków. Zainteresowani są oczywiście wszyscy, którzy czerpią zyski z najlepszego biznesu świata jakim jest wojna.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Zdziczałe ewentualnie są systemy rządów oparte o despotyzm tych watażków. Zainteresowani są oczywiście wszyscy, którzy czerpią zyski z najlepszego biznesu świata jakim jest wojna.

To nie jest dzikość , to prawo dżungli . wygrywa silniejszy a nie inteligentniejszy i bardzie cywilizowany ,humanitarny.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Koniec jajec na majdanie, 35 ofiar chyba będzie zbrojna interwencja Wojska.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

w związku z sytuacją proponuje zamknąć temat

Zablokowany