DIPPING - TESTOWANIE

Kompletne artykuły na konkretny temat.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Re: DIPPING - TESTOWANIE

Post autor: tedzio »

Bardzo ładnie :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A właśni miałem się pytać, czy bejca. :)

Bardzo fajne figsy. Podstawki zrobione - wszystko ok. =D> 8)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Świetna robota! Bardzo dobre wykonczenie modeli i podstawek (co ma duze znaczenie dla ogolnego wygladu figurek, szczegolnie przy bejcy) . BTW, jakiej bejcy uzywasz?
Obrazek

Awatar użytkownika
SouTee
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: SouTee »

Świetna robota! Jestem przeciwnikiem dippingu ale jak zobaczyłem twoją Branchwraith Drycha, to aż zastanawiam się, czy nie spróbować na jakiś moich modelach. ;)

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Super dipping :mrgreen: Niedługo wrzucę fotki moich zdipowanych Vampire Counts. Dla armii takich jak wampiry czy skaveny ta medota malowania jest prawdziwym wybawieniem bo sam pierdolca prawie dostałem przy 40 ghulu.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Dzięki wszystkim za pozytywne komentarze, fajnie, że się podoba:)
Bejca to Army Painter Strong Tone.
Wru - czekam na VC.

Awatar użytkownika
TheDoc
Plankton
Posty: 3

Post autor: TheDoc »

Próbował ktoś kiedyś bejcą potraktować Lizaki i mógłby opisać efekt?

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

TheDoc pisze:Próbował ktoś kiedyś bejcą potraktować Lizaki i mógłby opisać efekt?

przejrzyj caly temat, SexRocket pocisnal fotki swojej armii.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

szmajson, tego jest ponad 50 stron, samo czytanie tego może zająć kilka dobrych godzin, a przecież człowiek to nie tap madl, musi jeść... :mrgreen:

podaj numerek strony jak już tak piszesz
Obrazek

Awatar użytkownika
SouTee
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: SouTee »

Po wielu żmudnych dniach głodówki, poszukując strony - odnalazłem! Jest to strona 36, a tutaj bezpośredni link dla leniwych http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... &start=700.

Awatar użytkownika
Heinrich K.
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Heinrich K. »

Mam Lakierobejce polftal firmy malexim kolor heban i mam zamiar pomalować nią zombiaki używał ktoś tego, jakieś zastrzeżenia ?

btw producent napisał że rozcieńczalnikiem jest MALSOLWENT 4 ale na opakowaniu jest napisane że zawiera benzynę lakierniczą(= lakowa?), sądzicie że można to rozcieńczać benzyną lakową ?

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

Pytania dot. bejcowania warriorów Chaosu.
1. Chciałbym ich malować na bardzo ciemny kolor, skoro czerń nie jest dobrym pomysłem przy bejcy to jakiego koloru najlepiej użyć? Ciemnoszary?
2.Jakiego podkładu użyć? Biały, czarny?

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

ciemnoszary może być, aczkolwiek i tak najlepiej potem trochę rozjaśnić krawędzie, co do podkładu to może być nawet czarny bo w bejcowaniu najważniejszy jest dobór kolorów a nie to co pod spodem
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

to co pod spodem ma bezpośredni wpływ na to co jest na górze, więc nie jest to obojętne.

przy białym podkładzie jaskrawe kolory wyglądają lepiej, ale jak chcesz robić armię na ciemno/brudno to proponuję czarny podkład, brązy i szarości + jakiś kolor przewodni - ale nie jakoś mocno przyciemnianie, bejca i czarny podkład przyciemną wszystko za Ciebie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

a bejcowanie brety to dobry pomysł? w sumie jest tam sporo metalików więc nie wiem, ale np piechota czy łucznictwo- teraz będę przemalowywał więc poradźcie coś

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Matijjos pisze:a bejcowanie brety to dobry pomysł?
U brety problemem są płachty na koniach, ciężko zabejcować duże i płaskie powierzchnie żeby dobrze wyglądały :?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

No to jeszcze zbejcowane demony Khorne'a, czerwony i złoty nadaja sie do tego idealnie
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Bejca nakładana pędzlem z pominięciem rogów,kolcy i ostrzy broni.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rewelacyjny efekt, prawie nie wygląda jak bejca =D>
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Świetna robota. Masz może zdjęcia figsów przed bejcowaniem? I co za szary na toporze?
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Bardzo dobra robota. Czy rozjasniałeś jakies krawędzie po bejcowaniu?
Obrazek

ODPOWIEDZ