Ranking Ligi 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Ranking Ligi 2014

Post autor: Durin »

Bump,

Laik, załatwisz to?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

I weź tu człowiekowi zaufaj
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale mamy zgłoszoną tak na oko jakąś setkę botów w lidze, wszyscy mają wpisane New York
Nie żeby mi to specjalnie przeszkadzało, ale jakiś czas temu była dyskusja że archiwalne wyniki są wywalane bo nie ma miejsca na serwerze a tu tyle się go marnuje na boty :roll:

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Hej,
sorki za blackout.
Dodam jakieś najprostsze zabezpieczenie przed botami i dodam zmianę do rankingu przez weekend.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Algorytm liczenia punktów został zmieniony.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

adeon pisze:Algorytm liczenia punktów został zmieniony.
Jakieś bugi są.

Teraz system wlicza 3 najlepsze mastery, w tym max 1 drużynówka, a każdy kolejny master zamienia na lokal, wlicza się max 7 lokali.

Powinno być, że wlicza 4 najlepsze mastery, w tym max 1 drużynówka, a każdy kolejny zamienia na lokal, wlicza się max 6 lokali.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Id gracza poproszę. Poza tym LL nie okreslila jak mają być wliczane drużynówki.


Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

adeon pisze:Id gracza poproszę. Poza tym LL nie okreslila jak mają być wliczane drużynówki.
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 5#p1174115

tu okreslila tak jak mowi Furion.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Skoro poruszona została kwestia błędów Ligii 2014, to przy okazji zapytać chciałem, jak wygląda sprawa z Silesianem? Głosowanie w tej sprawie skończyło się jakiś czas temu ustanawiając, że turniej ma zostać uwzględniony do rankingu, a była wczoraj aktualizacja wyników i nadal go tam nie widać, więc kiedy się pojawi? ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Furion pisze:
adeon pisze:Algorytm liczenia punktów został zmieniony.
Jakieś bugi są.
ja tam nie widzę żadnych bugów :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Jak pisałem- nie ma wyroczni jak traktować drużynowego mastera. Czy teraz to jest po prostu zwykły master? Do rankingu liczony jest 1 czy np. 4 ?
Niestety ale LL nie sprecyzowała tego.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

@adeon
LL ustaliła, że:
do puli masterów można zaliczyć 4 single i żadnej drużynówy (jesli single dają lepsze punkty niż drużynówa) lub max 1 drużynówkę i do 3 singli (jeśli drużynówka robi lepiej niż czwarty singiel)
nadprogramowe mastery licz jako lokale pamiętając o wzorze x/3
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Biedny Gąsior spadł na piąte miejsce :( smuteczek

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Zerknijcie teraz.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

adeon pisze:Zerknijcie teraz.
Gąsior na pewno jest bardziej zadowolony :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Dalej coś nie tak. U mnie powinno być tak liczone:

Obrazek

A mam punktów 1593 - wygląda na to, jak by mi DMP nie zamieniło na lokala i wzięło zamiast tego najmniejszy wynik z turnieju lokalnego (49)

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

NIE! Drużynowy master liczony jest TYLKO 1.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

A to nie jest tak, ze do puli masterow liczy sie 1 druzynowka, a reszta masterow druzynowych jako nadmiarowa przechodzi w lokale? Bo ja ten zapis tak rozumiem. Tak jak kazdy master powyzej 4 nie jest zaliczany do puli masterow.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

W zasadzie tam rzeczywiscie byla tylko mowa o tym, ze max 1 master druzynowy. Ciezko z ym dyskutowac teraz. Choc wartoby na przyszlosc to sprecyzowac.

ODPOWIEDZ