Góra Kalwaria Gra !!! GKG !!! Poniedziałki od 17tej

ODPOWIEDZ
Góral
Warzywo
Posty: 13

Góra Kalwaria Gra !!! GKG !!! Poniedziałki od 17tej

Post autor: Góral »

Witajcie,

Miło mi poinformować, że dzięki uprzejmości Ośrodka Kultury Góra Kalwaria mamy miejsce spotkań w Górze Kalwarii.
Spotykamy się w poniedziałki od 17 do 21.

Poznałem w sklepie kogoś z Góry, tylko nie mam z nim kontaktu, mam nadzieje, że informacja dotrze.

Na razie zawieźliśmy tam dwa blaty na stałe, tereny przywozimy. Z tego co wiemy, istnieje możliwości dogadania się z Ośrodkiem również na granie w inne dni.

Za pierwszym razem, było nas w sumie 15 osób.

Mamy nadzieję, że za każdym razem będzie nas coraz więcej. Warunki do gry mamy tam luksusowe :)

Zapraszamy,

Górale

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

15 osób na 2 blaty?

Możesz napisać coś więcej kto tam się spotyka na granie? Na jakie zasady i punkty gracie?

Mieszkam w Otwocku, więc mam blisko (tylko że trzeba przez most się przebić..)

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Ja tam też chyba bym mógł czasem podskoczyć, tylko jakieś szczegóły byłyby wielce pożądane.

Góral
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Góral »

15 osób było w sumie - czyli grających we wszystko (figurki + bitewniak + magiczne karteczki);

Osób od WFB było w sumie całe 2.

Ja osobiście znam jeszcze kilka osób z Góry, które grają w WFB i próbuję właśnie ich ściągnąć, tak by powstała tam baza graczy z okolicy.
Jeśli jest Wam do nas po drodze to zapraszamy.
Zapowiadali się ludzie, że będą przyprowadzać kolejne osoby. Warto przyjść, poznać się, pogadać - jak wyskoczyłem z figurkami ostatnio, to na sali wśród graczy mtg okazało się, że jest jeden batlowiec, tylko myślał, że nikogo nie będzie.

Sprawa jest nowa, ale rozwojowa. Myślę, że warto spróbować, tym bardziej, że same warunki do gry, które mamy są wyśmienite.

Ważne jest to, że jest to nowy budynek Ośrodka Kultury na ul. Białka 9;

Gramy od 17 do 21 mniej więcej.

ODPOWIEDZ