Rozluźnienie i spinanie pośladów 5.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Re: Rozluźnienie i spinanie pośladów 5.0

Post autor: Rilam »

Shakin' Dudi pisze:Życzę Kuros Ci aby twoje dzieci (jak już takowe będziesz miał) nie miały powikłań poszczepiennych bo wtedy zrozumiesz czemu Ci wszyscy rodzice wyszli na ulice.

Nie chodzi o to, że szczepienia są złe, ale system szczepień w Polsce jest patologiczny. Zero pomocy.
Nie zmienia to faktu, że całe środowisko proepidemików jest antynaukowe i bez żadnej fachowej wiedzy kłóci się z wynikami badań. A jeżeli już sili się na naukowe postawy to opiera się na bardzo starych i sfałszowanych badaniach jednego kolesia.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

ziomeczki , przypominam że to jest
Rozluźnienie i spinanie pośladów 5.0

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ty rozluźniłeś a inni spinają :)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »


Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Włączyłem, obejrzałem, zapłakałem.....
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Nie myślałem, że coś będzie w stanie wzbudzić we mnie takie ciarki... z zażenowania. A to tylko pierwsze 20 sekund.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

haha :mrgreen: dobra trochę się spięło, to niech ktoś rozluźni temat :wink:

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Obrazek

Awatar użytkownika
Dziekan
Chuck Norris
Posty: 536
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Dziekan »


Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Dziekan pisze:Musk rozjebany.
https://www.youtube.com/watch?v=lRElMprYZdA
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Sa granice......moderator!!!!! Dej dziedzicowi bana na kilka dni niech odpocznie od internetow....
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Grobocop
Pseudoklimaciarz
Posty: 29
Lokalizacja: Drachenwald (Wrocław)

Post autor: Grobocop »

Cześć

Kiedyś tu trochę pisałem, ale to jeszcze za życia WFB [*] teraz pomijając moją 9tkowa niespełnioną miłość chciałbym zapytać się WAS drodzy gracze w 9tkę o chu1 chodzi z ogromną ilością hejtu na ten system ? Głównie pije tutaj do grupy wargamingowego shitpostingu, wiadra, wiadra pomyj na tą chyba nikomu nie wadzącą grę. zamiast wspierać takie fanowskie inicjatywy to wylewanie gnoju. i jakiekolwiek pytanie o merytoryczne źródło tego skutkuje odpowiedzią "SRAJ SE DO RYJA !! 9TKA TO SYF !" Więc ze strony osób nienawidzących nie otrzymałem odpowiedzi, poza mglistym "payback time" (co jestem w stanie zrozumieć, ale chciałbym wiedzieć coś więcej !) to może Wy mi odpowiecie.
Od razu mówię że nie opowiadam się za żadnym obozem, nie grałem ani w AoSa ani w IXage.

Prosił bym o rzeczowe odpowiedzi. O jaką zemstę chodzi, co wyście im zrobili takiego :P ?

ps. jako były gracz 40k, nie widziałem aż takiego hejtu nawet na 8ed ( w którą ze 2 razy zagrałem przynajmniej ) więc tym bardziej dziwi mnie skala zjawiska

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Grobocop pisze: Prosił bym o rzeczowe odpowiedzi. O jaką zemstę chodzi, co wyście im zrobili takiego :P ?
Wydaje mi się, że chodzi o to, że na samym początku gdy powstał AoS, spotkał się on z wielką falą hejtu. Hejt był spowodowany nawet nie tym, czym sam AoS był, tylko tym że zastąpił ukochane przez wielu WFB. Stał się więc niejako kozłem ofiarnym. Gdyby powstał równolegle do WFB, a nie na jego ciepłych jeszcze zwłokach, nie byłoby tematu.

Niestety, poza wstępną falą hejtu, byli osobnicy, również obecni na tym forum, którzy atakowali graczy AoS jeszcze długo, pisząc że to gra dla debili, dla dzieci itp.
Wielu graczy AoS, to były osoby nowe, dla których ten system był pierwszym bitewniakiem. Nie znali historii WFB, był dla nich zupełnie nie znany system, a co za tym idzie, nie mieli związanego z nim bagażu sentymentu. W związku z tym zupełnie nie rozumieli skąd ataki i hejt na ich system.
Z drugiej strony wielu graczy AoS, którzy byli konwertytami, a nie nowicjuszami, też niezbyt pochlebnie wyrażało się o T9A i graczach tego systemu, co nakręcało spiralę.

Ogólnie obustonny hejt jest debilny i bezsensowny i przynosi masę szkód dla środowiska jako całości. Zdecydowanie więcej jednak traci na tym T9A.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Tylko to było z 3 lata temu. Od tego czasu temat AoS na forum pojawia się bardzo epizodycznie, i to głównie w kontekście nowych figurek (ładne/brzydkie) niż samego systemu. Ogólnie to jestem zaskoczony że komuś od AoS chce się tyle hejtu tworzyć
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

PiotrekN pisze:Tylko to było z 3 lata temu. Od tego czasu temat AoS na forum pojawia się bardzo epizodycznie, i to głównie w kontekście nowych figurek (ładne/brzydkie) niż samego systemu. Ogólnie to jestem zaskoczony że komuś od AoS chce się tyle hejtu tworzyć
Hejt w kierunku AoS pojawiał się nierzadko na grupach Facebookowych jeszcze w zeszłym roku. Na tym forum nie za często, bo AoSowcy przestali się tu zapuszczać - nie bez powodu.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Heh, że się ludziom chce :P
Obrazek

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Normalnie dupy im pękają, że znajdzie się więcej niż 10 osób(oficjalne statystyki GW mówią o 9 graczach AoS w Polsce i na Ukrainie) i są w stanie zrobić tak prężnie działający projekt.
Obrazek

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

jawor pisze:Normalnie dupy im pękają, że znajdzie się więcej niż 10 osób(oficjalne statystyki GW mówią o 9 graczach AoS w Polsce i na Ukrainie) i są w stanie zrobić tak prężnie działający projekt.
O, LOL. 9 graczy w Polsce i na Ukrainie, z czego 16-tu zapisało się na następnego lokala we Wro:
https://wargaming.wroclaw.pl/forum/view ... =37&t=1834
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

ODPOWIEDZ