EMP Fica Zabrze podbija świat

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Re: EMP 2400

Post autor: Szymon »

Jaki jest ten nowy draft :D?
Eltuś 2 miejsce lol to serio same warzywa były na tym lokalu albo wszyscy najebani
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Z tego co wiem to z ludźmi było wszystko ok
Ale głupia sprawa bo w piątek poskładałem sobie na szybko śmieszne De (które jak mi wczoraj Qc udowodnił były do bólu słabe ) i nimi se zagrałem na turnieju
A i tak jestem bolo ( i to taki w chuj) bo gdybym zrobił maskę na 2 stole to byłbym pierwszy (grałem z Benkiem ale skubany wardował wszystkie KB [których i tak było niewiele bo nie umiem rzucać 6] na wampirze lordzie)a tak zrobiłem tylko 12 i jestem 2
Sorry za spam nastepnym razem powalczę już EMP :mrgreen: :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Tak czy inaczej graty ... faktem jest że De są teraz strasznie mocne. Wystarczy trochę fasty ogarniać i to jest apocalipsa.. :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

akurat Emp. nie ma z nimi tak źle banishment anichiluje warlocków :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Właśnie jak teraz EMp ma na nowe DE i DF
Bo z tym nie mam możliwości gry
Wiem że Jako gracz EMP unikać orków i vc muszę.
WE też mi jakoś nie leżą :/ a z resztą sobie radzę ;)
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Wszystko zależy od rozpy. Ja się już nauczyłem grać z VC . Jak masz 3 działa z DF jest łatwo a trudno z DE. Jak masz czołg to znacznie zmienia paring z DE i HE. Jak masz pociski z lighta to masz łatwo z DE i HE a jak masz Detha to masz z nimi trudno za to kraśki to free frag... papier nożyce kamień :) We przy 9 demisiach to chyba nie powinien być kłopot jakiś duży bo oni nie mają co z tym robić...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Kraśki nie mają co zrobić z demisiami xD ja tam w CC płynę coś czuję :D
Wydaje mi się że nie ważne jaka rozpa to VC i tak są mocne i ciężko z nimi wygrać ;)
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Płyniesz tylko z Sauronem - ale jest na to sposób. Resztę zabijasz. Ty masz dziwną rozpę - więc na oko masz bonus z elfami różnej maści z innym bardziej pod górę bo masz jedną armatę. Z Wochem masz auto maskę...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Mówisz że WOCH mi wbija maske :D
Chłopie ile razy grałem na WOCH Zawsze robiłem maskę :D nawet jak byłęm najebany jak dziwka w warszawie :D
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

wiem, wiem jesteś mistrzem imperium :) powodzenia i gratulacje .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

To już wie cały świat :lol2:
A tak serio może po prostu jestem tak ograny na ten woch.
PiotrB@ jak sie z lizakami czujesz
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

IMO DE nie są takie straszne, woch też z VC zawsze ciężko. Ja grając pancernym empire nie lubię magi metalu i jak każdy death, poza tym z wszystkimi da się poradzić nawet z tą wielka 40 dzikusów, jak sądzie strzelanie z dział oczywiście :lol2: .
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Ta już widze jak se radzisz z faniolami pomidorami i latającymi goblinami :D a to wszytko - pierdyliard do sejwa albo wgl bez :D
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Szymon pisze:Ta już widze jak se radzisz z faniolami pomidorami i latającymi goblinami :D a to wszytko - pierdyliard do sejwa albo wgl bez :D
zapomniales jeszcze o stopie :-), orki to zdecydowanie kiepski paring
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

No stopa jeszcze a kaj tam wagony :D
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Nie ma łatwo z zielonymi, ja staram się wybić śmieci, trole a ten kloc omijam, ostatnio nie wyszło i było 0 20 dla OnG.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Nowe DF też są ciężkim paringiem grałem 1 raz na nie i podstawiałem specjalnie unty by dowiedzieć się co się dzieje z 3 demisi gdy walczą z klocem i jakie bonusy mają Df jak ja wpadam a jakie kiedy on wpada. Z maszynami podobnie i powiem że Organa jest strasznie mocna teraz tak samo Hamki . 3 niszczarki w DF to jest masakra :D Ale teraz wiem jak grać na ten szit :D
A Grałem na DF Zdzicha
3xRunshit
2xdziało
klopa i organa
30 worriorów z GW
30 longów z GW
28 hamków
3 hugosy
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Szymon pisze: Ale teraz wiem jak grać na ten szit
Niby jak? Twoja rozpa jest free fragiem dla takich Kraśków... się ciesz że nie miał 2 organek....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Czy ja wiem :D
:D DF są mocne ale nie aż tak ;)
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Jak Twój przeciwnik wie jak powinien grać ten paring to są bardzo mocne.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

ODPOWIEDZ