Afterglow

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Afterglow - turniej w Lublinie

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Posłańcy Apokalipsy to niezwykłe, pełne determinacji osoby, które przemierzają świat by głosić prawdę o Czasach po Wybuchu. Zbierają oni ocalałych w miastach, osadach i na pustkowiach by nauczyć ich tego jak przetrwać, jak zebrać własną bandę i przewodzić jej. Opowiadają o tym jakimi zasadami rządzi się nowy świat.

Jak zostać Posłańcem? Każdy może się o to starać jednak trzeba przejść serię prób.
Pierwsza to odnalezienie przedwojennego urządzenia nazywanego komputerem, uruchomienie go, odtworzenie sieci i wysłanie za jej pośrednictwem wiadomości na adres

grywhitetree[at]gmail.com

Napiszcie w niej czemu chcecie zostać Posłańcami Apokalipsy, w jakim rejonie zniszczonego świata będziecie działać i jakie macie doświadczenie w przewodzeniu bandą ocalałych.

Osoby, które przejdą ten pierwszy, niezwykle wymagający, test będą mogły dołączyć do grona Posłańców i rozpocząć swą misję. Ich imiona zostaną spisane na Tablicach Pamięci, tak by każdy wędrowiec mógł ich odnaleźć i poprosić o pomoc.

Ci, którzy będą się wykazywali odpowiednim zapałem, będą mogli liczyć na dodatkowe fanty i ekwipunek, zniżki u krasnoludzkich kupców z Zankaraz, specjalny pancerz, który nosić mogą wyłącznie wybrańcy, nazywany T-shirtem Posłańca Apokalipsy oraz wieczną sławę Bohaterów Pustkowi.

Czy jesteś gotów na to wyzwanie?

http://afterglowthegame.com/index.php/p ... apokalipsy
Obrazek

Noah2
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Noah2 »

Mam pytanie związane z Afterglow. Planuję nabyć zestaw startowy Miast Kuźni bo figurki są bardzo zacne. Czy będzie on dostępny w metalu, czy tylko w żywicy?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Aktualnie tylko żywica.
Z metalem nieco eksperymentowaliśmy i może jeszcze wrócimy do tego materiału ale na pewno nie w najbliższej przyszłości.
Obrazek

Noah2
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Noah2 »

Dziękuję za informację. Starter już zamówiłem. Na razie ze względu na ładne modele krasnoludów, ale zasadami też się zapewne zainteresuję.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dzięki. Mam nadzieję, że postanowisz jednak przetestować krasnoludy na polu walki i gra przypadnie Ci do gustu :)

A tu pomalowana banda MK :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Obrazek

No to oficjalnie startujemy z naszą drugą kampanią w serwisie Wspieram.to!

Nadchodzą Ludzie Pustkowi. Świat Afterglow jest jednak nieprzyjazny i pełen niebezpieczeństw. Nie poradzą sobie bez Twojej pomocy.

Wspomóż ich i zostań Bohaterem Pustkowi!
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Wiadomo jak w Warszawie i Poznaniu z graczami Aftera ?

Btw, damn you Rakso - kolejny epicki crowdfounding w którym nie da się nie wziąć udziału :P

OgrChudeusz
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: OgrChudeusz »

znaczy się że nie tylko ja mam problem ze "smutną ośmiornicą" kurde...

Nikt nie chce mojego hajsu :(

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Ale o co cmon? Nie chce Was zalogować Wspieram.to?

Co do graczy - w Wawie proponuje pomęczyć chłopaków w Wargamerze. Poznań... ktoś tam był... postaram sobie przypomnieć i napisać.
Obrazek

OgrChudeusz
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: OgrChudeusz »

ANo nie, od dwóch dni po wejściu na stronę widzę "smutną ośmiornicę i error 505." spróbuję jeszcze z firmowego kompa ale to dopiero za jakiś czas. Niestety ni jak nie mogę się zalogować

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Zaraz podrzucę temat ekipie Wspieram.to.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

ja wczoraj sprawdzałem i nie miałem problemów. dziś też nie mam

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

OgrChudeusz pisze:ANo nie, od dwóch dni po wejściu na stronę widzę "smutną ośmiornicę i error 505." spróbuję jeszcze z firmowego kompa ale to dopiero za jakiś czas. Niestety ni jak nie mogę się zalogować
uzywasz Windowsa XP?
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

OgrChudeusz
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: OgrChudeusz »

vista i 8.1

sprawdzałem z 2 kompów po kliknięciu na zaloguj dostaję smutną osmiornice.

testowałem na chrome i Operze, w sumie w akcie desperacji mogę jeszcze wypróbować IE.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

masz problem z HTTP1.1
wejdz w opcje internetowe.
zakladka zaawansowane. znajdz sekcje 'przegladanie' i odznacz 'pokaz przyjazne komunikaty o bledach http'.

--- edit ---
jesli to nie pomoze, to w tej samej zakladce znajdz sekcje 'ustawienia http' i odznacz 'uzyj protokolu HTTp 1.1'
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

OgrChudeusz
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: OgrChudeusz »

Wygląda na to ze pomogło, co prawda jak wpisywałem hasło pojawiła się znowu ośmiernica, ale za to po jego zresetowaniu działało już normalnie.

W każdym razie wsparcie poszło :)

Dziękuję za pomoc Morsereg. =D>

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Mały UP i kilka informacji.
Dziś, przed upływem trzeciej doby kampanii, udało nam się przekroczyć 50% wymaganej kwoty :) Mamy nadzieję, że pomożecie utrzymać to tempo :)

Na stronie kampanii zamieściłem też aktualizację, w której znajdziecie informacje o nowej nagrodzie, Władcy Pożogi, nowej wersji rulebooka do pobrania ze strony oraz o turnieju Afterglow, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Lublinie :)

https://wspieram.to/afterglow2

Pozdrawiam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Oskar, gratulacje z okazji drugiej kampanii crowdfundingowej zakonczonej sukcesem.
teraz trzeba jeszcze uzbierac 2,9k plnow :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Widziałem zestawy Afterglow w Wargamerze na Wilczej w Wawie ;] akcja się rozszerza.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dzięki Morsereg :)

BUM! Minął tydzień i już możemy powiedzieć Wam na pewno, że Ludzie Pustkowi pojawią się niebawem na Waszych stołach. Dzięki Wam udało się przekroczyć wymagany próg wsparcia w naszej kampanii! Dziękujemy!

Obrazek

To jednak nie koniec. Pozostały 22 dni, w trakcie których będziemy zbierać środki na wydanie kolejnych modeli do poszczególnych frakcji.

Na początek Myśliwy - jednostka specjalna Ludzi Pustkowi.
Wierzymy w Was!

https://wspieram.to/afterglow2
Obrazek

ODPOWIEDZ