Heros of M&M on-line

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Heros of M&M on-line

Post autor: PiotrB »

Jako że byłem betatesterem to polecam:

http://cla.heroes-online.com/pl-PL/stro ... 2%C3%B3wna

Jest jeszcze dużo błędów ale można już mykać za free....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Całkiem fajne przez pierwszy tydzień...potem się nudzi.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Jak rozumiem to nawet nie stało obok "hirołsów" z czasów podstawówki? Bo w sumie zagrałbym w HoMM 3 z odświeżoną grafiką. Ta gra nie miała sobie równych w całej serii.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Brak(znaczy jest ale trzeba za nią zapłacić) automatycznej bitwy strasznie wszystko przedłuża. Chcesz mieć ulepszone jednostki? Spoko, płać dodatkowo w kryształach których nigdy nie ma i są nagrodą w niektórych questach. Chcesz mieć dwóch bohaterów? Spoko zapłać to będziesz miał. Chcesz poruszać się szybciej bohaterem po mapie? Spoko kup rune. Ja teraz tylko wchodzę po daily reward i tyle z mojego grania.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

UUUuuu to słabo nawet w DSO nie trzeba tak ładować kasy żeby całkiem przyjemnie grać...
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Cookie Monster pisze:Brak(znaczy jest ale trzeba za nią zapłacić) automatycznej bitwy strasznie wszystko przedłuża. Chcesz mieć ulepszone jednostki? Spoko, płać dodatkowo w kryształach których nigdy nie ma i są nagrodą w niektórych questach. Chcesz mieć dwóch bohaterów? Spoko zapłać to będziesz miał. Chcesz poruszać się szybciej bohaterem po mapie? Spoko kup rune. Ja teraz tylko wchodzę po daily reward i tyle z mojego grania.
Pay to win? Pfff... Mogą to sobie wsadzić.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Nie prawda. Jeśli chcesz mieć wszystko w tydzień to tak - musisz zapłacić . Jeśli lubisz sobie pofarmić - jesteś cierpliwy i umiesz szukać to nic nie musisz płacić ... i fajnie sobie pograsz. Tyle że gra na razie laguje bo jest za dużo chętnych. Niestety Ubisoft chyba nie jest w stanie zrobić gry bez bugów. Może jak to przestanie być beta to będzie lepiej... Graj jest fajna - jest dłuuugaaa kampania ,jest po polsku i ma ogromny potencjał...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Moich dwóch kolegów gra i wczoraj dzwonili bym się zalogował i też pograł - Przystanią.
JUż dotarłem do Obozu Partyzantów parę bitek skończyłem. Jeśli dobrze zrozumiałem, niedługo będę mógł coś budować. Narazie wygląda to fajnie, chociaż troszkę denerwuje mnie fakt, że mamy mało slotów na żołnierzy i przeciwnik po obejściu miecznika bierze go w dupsko albo wali po łucznikach.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Są skille które podnoszą liczbę żołnierzy... no i łuczników musisz pilnować albo wykorzystywać teren na mapkach. Gierka robi się naprawdę mega dobra. Bardzo ciekawa i wciągająca - na razie dwie kampanie dobra i zła - zupełnie różne - można pograć z kolegami lub przeciw nim... na polskim serwerze jest on linie cały czas około 30 tys ludzi. Dlatego serwery nie wyrabiały! Ale teraz jest już lepiej - tylko po południami muli trochę. Zależy też od kompa i połączenia z netem.

Jak by co mój nick Paton (jak zresztą w każdej innej grze). Możecie śmiało mnie prosić o pomoc w przejściu każdej bitwy bo tu można się dołączyć do kolegi i stoczyć ją wspólnie - ja już mam kawalerie i full slotów więc mogę być przydatny :) Powodzenia! :)

Edit - naprawdę nic nie trzeba płacić! Za kasę robi się to samo tylko szybciej ... to jest gra dla ludzi pamiętających gdzie co jest i lubiących farmić :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Mi się gierka podoba, ksywa BOGINSIOR

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Póki co przerabiam HoM&M V ale z Waszych wypowiedzi wnioskuję, że warto przynajmniej zapoznać się z tematem ;)
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Mój nick: Imbaerion.
Ale tylko dwie kampanie, dla nekro i zamku(?). Ja tam zawsze najbardziej lubiłem Cytadelę i Loch. Chociaż bohatera nazwałem Abhorash (bo imiona herosów z prawdziwych hirołsów już wszystkie pozajmowane). Poza tym to nie dzieje się w faktycznym świecie HoMM, tylko jakimś nowym, zwanym kolec czy stolec... Dobrze chociaż, że mechanika bitew została prawidłowa.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Oglądałem nie dawno streama z zapowiedziami - kampani ma być więcej i docelowo ma być więcej PvP. Ma być cała liga - jedną kampanie bez kupowania punktów akcji przechodzi się w 2-3 tygodnie ...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Fajna gra. Mam już 14 lewel kleryka. Wydaje mi się, że trzeba zrobić reseta skilli.
Gdzie był ludek umożliwiający ulepszenie ludków do wyższego poziomu? Postawiłem budynek ale nie widzę opcji ulepszenia posiadanych już żołnierzy.
NIestety coś im serwery za często padają...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ulepszenie możesz zrobić w każdym swoim zamku- jak postawisz cech to kiedy w niego klikniesz powinna pojawić Ci się opcja możliwych do ulepszeń budynków. Albo za 2x tyle na środku mapy:). Jak CI się nie uda daj znać zrobię Ci print screna:) Na 22 levelu kleryka dostaniesz dodatkowy akcję na rundę - fajne. Blaski Chwały rządzą w przystani :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm domek ulepszyłem, ale ludków których mam - juz nie.
Też na "Błyskotkach" gram. Bez czytania forum stwierdziłem że opcja hit and run jest na tyle dobra że warto ją rozwijać (dlatego domek dla kobitek ulepszyłem).
Zastanawiam się na inną taktyką:
2x Błyskotki
2x Kapłani
Chodzi o to, że błystkoki fajnie biją i nie boją się "oddawania". Kiedy przeciwnik do nich dojdzie i ubija parę koleżanek, wtedy je leczymy. A że mamy 4 potencjalne leczenia + z czaru jest dobrze. Poza tym z tego co kolega powiedział, lepsi kapłani mają jeszcze oślepienie, więc już w ogóle jest fajnie.

Póki co mam: kapłan, błyskotka, łucznik, tarczownik.
Gram tak - zawsze ruszam tarczownika do przodu i daje mu defens. Przeciwnik o ile ma ruch, zawsze go atakuje czymś, a wtedy automatycznie zbliża się na zasięg strzału (także wzmocnionego) dla łuczników, a nawet czasem dla błyskotki.


Myśle nad resetem czarów ze wzgledu na to, że już od kilku dobrych bitew nie użyłem: rozkazu, kary. Głónie to leczenie, wzmocniony pocisk i oślepienie. Widziałem u znajomego czar pcyfizm i wydaje się miodny.
P.s. Piotrze ulepszasz jednostki?

Knight
Wodzirej
Posty: 724
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Knight »

Całkiem fajna ta gierka. Główną jej zaletą jest to że jest dosyć trudna.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja ulepszyłem kuszników w 1 zamku i błyski w 2 ... ale błyski kosztują 4 kryształki per sztuka. Co za tym idzie marnie mi idzie ich kupowanie - za to ulepszone mają BLIGHTA! (Oślepienie).
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

a to nie wiedziałem, że kosztują kryształki :D

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

spokojnie możesz wyfarmić nawet do 500 kryształków dziennie :) Obczaj misje na słupach :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ