Forge World - zamówienie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Forge World - zamówienie

Post autor: Sławol »

Cześć, Miśki!

Michał Madej (mikemayday) organizuje tradycyjne, grupowe zamówienie z FW na Glorii Victis, ale brakuje nam do darmowej przesyłki 52 funty. Gdybyście chcieli się podłączyć, to dawać szybko. Jedna osoba zrezygnowała i teraz akcja wisi w powietrzu, trzeba dojść do 250 funtów. Michał na pewno nie nawali i dopilnuje wszystkiego w 100%.

Wszyscy z Warszawy mogą sobie odebrać osobiście zamówienie, a reszta - w zależności od masy paczki:
mikemayday pisze:Dla wszystkich spoza Warszawy pozostaje oczywiście wysyłka 10,50zł za paczkę (do 1kg) lub 8,50 za list polecony (tylko naprawdę małe, poniżej 350g). Duże przesyłki według cennika poczty polskiej + 1zł na koszta pakowania i koszta leczenia psychiatrycznego po moich kontaktach z pocztą polską.
Kto nie ma konta na GV, to może mi tutaj podać to, co chce zamówić (link do towaru na stronie FW + ilość), a ja przekażę dalej. Potem ewentualnie podam dane do przelewu dla Michała i dalej sobie poradzimy z kontaktem i odbiorem :)

Bardzo proszę nie cudować, tylko świadomie zamawiać i decydować się raz, a dobrze.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Kwota 250 funtów została już przekroczona. Dzięki! Póki co, można się jeszcze podłączyć, więc śmiało walić do mnie z informacjami - tu lub w wiadomościach prywatnych, jak do tej pory :)

Dam znać, gdy lista zostanie zamknięta i Michał zacznie realizować zamówienie.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dobra, Miśki, koniec zamawiania. Lista zamknięta, a chętnych zapraszamy na kolejne zamówienie kiedyś tam. Dam znać, ale można się zgłaszać już teraz.

Michał założył temat, więc można sobie poczytać na przyszłość:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=45809
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dobra, Mordeczki. Michu otworzył zamówienie nr 2.

Można się zgłaszać tutaj lub w temacie, który podałem wyżej w linku, w poprzednim poście.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

to się zgłaszam się na

CHAOS DWARF DREADQUAKE MORTAR http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer/C ... ORTAR.html
CHAOS DWARF IRON DAEMON http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer/C ... AEMON.html

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ło, szalejesz, Panie :D

Dobra, puszczam dalej info. Dane do kontaktu z Michałem masz podane w drugim temacie.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

kurde, zamawiać z nami bo nam jeszcze kilku funtów brakuje :x

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Robicie jeszcze zamówienia?
Kupiłem sobie parę figurek FW z ebaya i jakość detali mnie przygniotła. Chcę więcej!

Mam w koszyku 150£ i raczej nic więcej mnie już nie interesuje. Wychodzi 100zł na przesyłkę, które można by przyoszczędzić.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Michał pewnie założy kolejny temat potem.

Obecne zamówienie jest gotowe i realizowane. Czekaj na kolejne i trzymaj kasę :)

Albo zajrzyj na forum GV, ale musisz być zalogowany.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

ODPOWIEDZ