Ostrzeżenie przed użytkownikiem Wspn - sprzedaje odlewy!

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Threater
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Re: Ostrzeżenie przed użytkownikiem Wspn - sprzedaje odlewy!

Post autor: Threater »

Panowie powiem tak, pako120 to chyba ten Deliberitus w kolejnym wcieleniu.
Tamten też podobno gdzieś opublikował swoje prywatne wiadomości.Odzywki też ma w podobnym tonie,i równie szybko się denerwuje jak mu coś nie idzie,albo go jadą.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

a ten ''wioskowy głupek'' swoje :wink:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Kacpi 1998 pisze:a ten ''wioskowy głupek'' swoje :wink:
Chcesz widłami kościolubie pustynny ;] ?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

''nie śmieszne'' :lol2:

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

hejj no a gdzie ten 3h flame :( myslalem ze mnie rowniez dolaczy uzytkownik pako120 do czarnej listy wierutnych kanciazy handlarzy mordercow i zło-dziejow :D
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

żebyś mógł dołączyć to njpierw musiałbyś odejść :)

Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Kamyk »

haha co za typ :D paragrafami straszy (na dodatek złymi), ciekawe czy wie, że rozpowszechnianie korespondencji i pomawianie kogoś o przestępstwo bez prawomocnego wyroku też jest karalne :roll: uwielbiam takich samozwańczych prokuratorów :?

Threater
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Threater »

A tak na poważnie cieszmy się, jak by doniósł do skarbówki to mogli by cały dział sklepik zamknąć. Przecież to czarny rynek ,a ludzie tam handlujący robią to stale z zamiarem zarobkowym :] a podatków z tego niema.

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Zamknijmy za kratami wszystkich w sumie ludzi na ziemi !! Każdy kiedyś w sumie zrobił deal mocny tazos np z pokemonami mewtwo ( miutu) za 3 zł ~ A gdzie podatek kur** jest ? I na tej zasadzie każdy kto ściągnął piosenkę na mp3 albo 4 albo jakie tam teraz jest (nie orientuje się) to powinien zostać w alkatras zamknięty ... Wezmę na przykład moja ukochaną ma na imię karolina i posiada na swoim laptopie jakieś żeby nie sklamac 10 000 piosenek ona powinna już pod ścianą stać i mieć przewiazane oczy i czekać na wystrzały
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

pako120
Warzywo
Posty: 16

Post autor: pako120 »

Threater pisze:A tak na poważnie cieszmy się, jak by doniósł do skarbówki to mogli by cały dział sklepik zamknąć. Przecież to czarny rynek ,a ludzie tam handlujący robią to stale z zamiarem zarobkowym :] a podatków z tego niema.
Kamyk pisze:haha co za typ :D paragrafami straszy (na dodatek złymi), ciekawe czy wie, że rozpowszechnianie korespondencji i pomawianie kogoś o przestępstwo bez prawomocnego wyroku też jest karalne :roll: uwielbiam takich samozwańczych prokuratorów :?
Miałem już się nie kłócić bo tylko Zaklinacz Kostek przejawia głos rozsądku, ale razi po oczach nagromadzenie idiotyzmów w tych dwóch postach, nie wiem macie jeden mózg na spółkę? Ale po kolei, 1.paragraf jest właściwy nie wiem masz problemy z interpretacją? 2.korespondencja jest moja mogę ją sobie udostępniać gdzie mi się podoba, 3. jak i we wcześniejszych podpunktach tak i o pomówieniu proszę się douczyć http://www.gazetaprawna.pl/encyklopedia ... rstwo.html 4. nie każda sprzedaż podchodzi pod działalność o tym również można poczytać,ale to już sobie znajdźcie.
Nie piszę wam tego ze złośliwości,ale wolałbym rozmawiać z ludźmi na jakimś poziomie a to co na razie sobą prezentujecie to jest bez obrazy szambo...

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Jest taka nie pisana zasada tego forum, że nie udostępnia się publicznie korespondencji, poza tym jest to niesmaczne.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Kamyk »

pako120 pisze:
Threater pisze:A tak na poważnie cieszmy się, jak by doniósł do skarbówki to mogli by cały dział sklepik zamknąć. Przecież to czarny rynek ,a ludzie tam handlujący robią to stale z zamiarem zarobkowym :] a podatków z tego niema.
Kamyk pisze:haha co za typ :D paragrafami straszy (na dodatek złymi), ciekawe czy wie, że rozpowszechnianie korespondencji i pomawianie kogoś o przestępstwo bez prawomocnego wyroku też jest karalne :roll: uwielbiam takich samozwańczych prokuratorów :?
Miałem już się nie kłócić bo tylko Zaklinacz Kostek przejawia głos rozsądku, ale razi po oczach nagromadzenie idiotyzmów w tych dwóch postach, nie wiem macie jeden mózg na spółkę? Ale po kolei, 1.paragraf jest właściwy nie wiem masz problemy z interpretacją? 2.korespondencja jest moja mogę ją sobie udostępniać gdzie mi się podoba, 3. jak i we wcześniejszych podpunktach tak i o pomówieniu proszę się douczyć http://www.gazetaprawna.pl/encyklopedia ... rstwo.html 4. nie każda sprzedaż podchodzi pod działalność o tym również można poczytać,ale to już sobie znajdźcie.
Nie piszę wam tego ze złośliwości,ale wolałbym rozmawiać z ludźmi na jakimś poziomie a to co na razie sobą prezentujecie to jest bez obrazy szambo...

haha naukowiec proszę państwa :D Sprawdź czy gw ma w takim razie zastrzeżone wszystkie wzory modeli, a nie tylko logotyp na nich :) a co do pomówienia to jak najlepsza definicja, jeden użytkownik pomówił (oczernił) drugiego o przestępstwo na co drugi zaprzeczył. Pierwszy użytkownik nie posiada dowodów w postaci wyroku skazującego, a to sądy decydują kto jest przestępcą.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Sprawy o pomówienia w naszych sądach potrafią się ciągnąć i to długo oraz boleśnie, o czym na własnej skórze przekonało się już parę osób, których doświadczenie zawodowe wykraczało poza pyskòwki na forum. Przy obecnym materiale adwokat z Mysich Kiszek by podołał. Ale co tam...może na wikipedii znajdę jakieś kontrargumenty. Eh internetowi prawnicy zawsze się znajdują. Przypominam, że w trakcie wymiany zdań jeden z użytkowników wielokrotnie obraził innych, w tym mnie, używając określeń ponizających. A to bardzo nieładnie być ròwnanym z wiejskim głupkiem czy szambem. Może się zdarzyć, że anonimowość internetu przestanie być takowa a niektórych stać na powództwo cywilne. Szach mat.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

dziki a liczylem na swietna wypowiedz w stylu fredrego :D z wasciami wacpanami i wsszelakiego rodzajami pieknymi staropolskimi epitetami ktorych od dawien dawna nie zaslyszalo ucho me :( a tak po cichu liczylem ze bedziesz mogl trafic do podpisu jako moj bohater :D NISZCZYCIEL ~ Zartem z napinacza (a tak jeszcze glebiej w duszy [-o< [-o< [-o< o to od wczoraj :D )

i rowniez uwazam ze nazywanie ludzi szambem, nawet piszac iz by sie nie obrazili, to i tak troche niemile ;) jezeli sam wykazujesz odrobine kultury to nie obraza sie innych (nie wazne na jakim kto jest poziomi) Panowie nie obrazali Ciebie uzytkowniu pako120 natomiast ty ich owszem i to chyba w kazdym poscie jaki napisales (nie liczac tego w ktorym podawales swoje kokso-liczbowo-szerlokowsko-detektywistyczne wnioski apropo figsow wspn'a) ale tak czy siak no jezeli mowisz ze ktos jest na poziomie szamba co sam napisales, nie znajac nawet kogokolwiek z ludzi (jak podejzewam) do ktorych wypisywales owe bluzgi to troche (a nawet bardzo) niemile i okreslajace jasno poziom kultury ktory reprezentujesz [-X [-X [-X

rozmawiajmy faktycznie na poziomie :wink: albo niechaj leci totalny flejm niczym zarazki z nosa osoby kichajacej bedacej chorą na grype jednostka :D
(tylko prosze uprzedzic o swoich zamiarach popkorn i naczosy oraz dobrze ochlodzona cocacola same sie nie znajda na biurku by moc towarzyszyc mi w emocjach ktore sie moga tutaj wyrywac :D podczas niekonczacego sie flejmu

Pozdrawiam wszystkich WIEJSKICH GLOPKOW (oczywiscie czuje sie w pelni ich czlonkiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Matis pisze:Jest taka nie pisana zasada tego forum, że nie udostępnia się publicznie korespondencji, poza tym jest to niesmaczne.
nie ma, nie bylo i nie bedzie takiej zasady. nawet niepisanej.
dosc czesto na forum mozna sie natknac na wymiane zdan poprzez PW.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Przepraszam, że się wtrącę w dyskusje ale trochę racji kolega ma.
Sprzedawanie odlewów, które mają imitować oryginalne rzeczy GW czy kogokolwiek innego nie jest fajne. Dla mnie jest to kradzież. Powinna być piętnowana dokładnie tak samo jak każda inna forma kradzieży.

Nie chce atakować tutaj konkretnych osób ale fakt podrabiania czyjejś myśli i produktu.

Pozdrawiam serdecznie
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

pako120 pisze:2.korespondencja jest moja mogę ją sobie udostępniać gdzie mi się podoba, [...]
Błąd. Korespondencja może być Twoja ale to nie znaczy że możesz z nią robić co Ci się podoba. Jest to chronione konstytucją a dokładnie art. 49, zgodnie z którym
„Zapewnia się wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się. Ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony.”
A ponadto co do zasady wystarczy by jedna tylko osoba poza adresatem poznała treść listu, by można było mówić o naruszeniu tajemnicy. Naruszenie tajemnicy korespondencji może również nastąpić, gdy osoba uprawniona do poznania tajemnicy (głównie adresat), przekaże jej treść osobom postronnym czy też ją opublikuje.

Powyższe stanowisko – pośrednio – zostało potwierdzone m.in. w orzeczeniu Sądu Najwyższego (sygn. akt: I CSK 664/09) w którym SN uznał, że cytowanie prywatnej korespondencji przez prasę lub inny podmiot stanowi bezprawne naruszenie jej dóbr osobistych.

Ważne jest aby zaznaczyć, że jakakolwiek publikacja wymagać będzie zgody obu podmiotów, a więc również autora listu, chyba że nadawca przekazuje dane z wyraźnym celem opublikowania lub ze sposobu przekazania wiadomości i okoliczności jednoznacznie wynika, że nadawca nie wymaga od adresata utrzymania listu w tajemnicy.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Koledzy - przecież ten człowiek nikogo nie oszukuje . Mówi wyraźnie że sprzedaje odlewy tańsze i nie GW. Kto chce to skorzysta - kto nie chce to nie. Nie jest waszą rolą ocena tego kolegi - takie mamy czasy i jakoś wszyscy z was mają nielegalne oprogramowanie na komputerze i wszyscy z was oglądają nielegalnie dystrybuowane filmy i wtedy wam to nie przeszkadza? Ręka do góry kto ma wszystkie programy legalne i kto ma tylko legalną muzykę czy filmy. Sądzę że jest mało takich ludzi o ile w ogóle jacyś są - a tu proszę - wielkie oburzenie że ktoś skopiował kilka ludków które są sprzedawane przez twórcę w absurdalnej cenie. "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
Patologią natomiast jest wklejanie na forum fragmentów prywatnej korespondencji celem "ostrzeżenia" innych.
Skończcie tą błazenadę :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

myślę tak samo. Chcesz mieć oryginał to sobie go kupuj. Nie to nie. Nikt nikomu nie wciska na siłę nic w końcu.Jak już wcześniej ktoś pisał, nie każdy musi mieć kasę by kupować potrzevbne modele za absurdalne często kwoty od FW czy GW. Kto chce niech kupuje, a nie zaraz kamieniami rzucać w ramach wielkiego oburzenia. Pokazuje to tylko jakie dane osoby mają mniemanie o sobie (nie stać Cię to nie graj).
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

W sumie chłop napisał tylko, że tamten chłop sprzedaje odlewy - co każdy normalny człowiek wie więc... temat jest o niczym :D A to że się żołądkuje to jego problem. Szkoda że sprzedawca się objawił jak już zamówiłem abomkę z FW ale co zrobić :) nie da się wygrać :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Zablokowany