Total War: Warhammer potwierdzony

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Re: Total War: Warhammer potwierdzony

Post autor: Jan z Czarnolasu »

kevinior pisze:Nie wiem czy to dobry moment ale mnie osobiście najbardziej by rajcowalo gdyby oni zrobili coś na wzór LCS to są mistrzostwa w lola i np robili by armie i prowadzili mistrzostwa bo nigdy nie było w żadnych mistrzostwach strategii tego pokroju, no może starcraft ale to zupełnie inna gra takie moje mini marzenie no jak byłem dzieckiem z 5 6 latek to marzyłem żeby zrobili grę wiedzmina i stało się xD czas teraz na to !!
No tak. Mistrzostwa w grę, która będzie zawierała (z dodatkami licząc) około 10 prawie na pewno niezrównoważonych frakcji, z czego w każdej będzie zapewne 1 jedyny słuszny skład armii - w wielu wypadkach tak urozmaicony jak spam polskich kuszników konnych w medku II :) Grę z magią, lataczami, monsterami będzie jeszcze trudniej wyważyć niż historyczne TW. Nie szukajmy sportu tam gdzie go nie ma i nie będzie. Sport w grach strategicznych kończy się na szachach i innych grach, w których przeciwnicy mają równe szanse.

Myślałem, że główną atrakcją gry będą jednak bitewki 4vs4 graczy oraz kampanie online na dwóch graczy.
Nikt nie da nam zbawienia.

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Ja generalnie nie mogę się doczekać. Znam bardzo dobrze serię Total War i pomimo, ze w zapowiedziach zawsze wyglądają nieco lepiej, to po tym wywiadzie umieszczonym parę postów wyżej moje napięcie rozrosło się jeszcze bardziej. Może nie będzie smigac super extra od 1 dnia od premiery, ale skoro planują wydać kolejno 3 gry mające potencjał połączenia się w jedna grę na pewno przyloza się do supportu i doskonalenia pierwszej części.
TROSKLIWE MISIE

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Widzieliście prprezentację Demigryfów do gry. Kozacko wyglądają :D

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Kerwantes pisze:Widzieliście prprezentację Demigryfów do gry. Kozacko wyglądają :D
Dla tych, co nie widzieli : https://www.youtube.com/watch?v=iE2zVdapXIU
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

Uwaga. W piątek ma się pojawić zwiastun na silniku gry :).

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

I drżyjcie komputery ;] Po ustawieniu full i odblokowaniu bitwy na duże armie w Rome II przeszedłem razem z blaszakiem test wiary. Nie wiem, kto bardziej się spocił przy tym.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

dzikki pisze:I drżyjcie komputery ;] Po ustawieniu full i odblokowaniu bitwy na duże armie w Rome II przeszedłem razem z blaszakiem test wiary. Nie wiem, kto bardziej się spocił przy tym.
No wygląda na to że wraz z grą będę musiał kupić nowy komputer :lol2:

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Total War: WARHAMMER - In-Engine Trailer: Karl Franz of the Empire

https://www.youtube.com/watch?v=epK0ouN0l7U
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Osz ty w mordę muszę iść pod prysznic umyć dupala ale najpierw poszukam szczęki gdzieś u sąsiadki bo jak walnęłato przebiła podłogę :shock:

Słownictwo :wink:
Cheers, ZK

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

O kuuuuuuuuuuurrrrr :shock: :shock: :shock: Brak słóóóów... tu nawet demisie są zarębiste

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

$%$%**Q&878 - nie mogę się doczekać :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

przekozak!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Po prostu mistrzostwo. Najśmieszniejsze jest to że taka gra mogłaby być świetnym motorem napędowym do sprzedaży figurek... ale raczej nie AoS
Obrazek

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

mózg mi eksplodował ~ wracam po jutrze jak dojdę do siebie ... =D> =D>
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

A ja się pytam gdzie potęga Imperium no gdzie? Gdzie pierdylion cannonów który by te zabawki orkowe raz dwa ustrzelił :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Ehhh, jak patrzę na ten trailer, to tak mi smutno, że GW postanowiło zniszczyć taki świetny setting, jakby nie można było go zostawić i prowadzić równolegle... Na szczęście chociaż gra zapowiada się świetnie, oby tylko nie pokpili sprawy jak z Rome'm 2 i sukces murowany.
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Milutki pisze:Ehhh, jak patrzę na ten trailer, to tak mi smutno, że GW postanowiło zniszczyć taki świetny setting, jakby nie można było go zostawić i prowadzić równolegle...
Jak widać po samej grze każda inna operująca choć odrobiną rozumu firma może

Poza tym kto zniszczył setting ? Podręczniki do WFRP i WFB są. To że GW jakieś tam fanaberie z marinesami obchodzi to ich sprawa. My - Gracz-Community dalej powinniśmy kultywować ten zayebisty setting

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Z drugiej strony może GW dlatego licencje sprzedało że system jest martwy
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

o kurwa :shock:

argh
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: argh »

Lazur pisze:Po prostu mistrzostwo. Najśmieszniejsze jest to że taka gra mogłaby być świetnym motorem napędowym do sprzedaży figurek... ale raczej nie AoS
Jeśli dobrze kojarzę Dawn of War napędziło sprzedaż 40stki. Może być ciekawie jeśli Total War zachęci ludzi do WFB. Albo GW powie "Sorry, ale teraz to AoS", albo uwierzy w magię pieniądza i znajdzie się miejsce dla starego systemu :D

ODPOWIEDZ