Krasie 2400 ETC

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Krasie 2400 ETC

Post autor: woodspirit »

Wybieram się na ETC za kilka dni.Co poprawić?

Lord - shieldbearers, 2x rune of cleaving, rune of warding, Master rune of swiftness, 2x rune of iron, rune of stone, shield (313pkt) general

Josef bugman - (165pkt)

Runesmith - 2x rune of spellbreaking, (105pkt)

Runesmith - 2x rune of spellbreaking, rune of luck, (120pkt)

Tan - bsb rune of iron, rune of stone(lord), 3x rune of warding, (145pkt)

Master engineer - rune of shielding (95pkt)

Master engineer - 70 pkt

27x warriors - shield FCG (273pkt)

23x longi - great weapon FCG sztandar rune of stoicizm (387pkt)

19x miners - FCG (220pkt)

Cannon - (120pkt)

Gyrocopter - (80pkt)

Gyrocopter - ( 80pkt )

Grudge thrower - (80pkt)

Organ gun - rune of accuracy (145pkt)
Ostatnio zmieniony 25 lut 2015, o 19:32 przez woodspirit, łącznie zmieniany 3 razy.
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

A tak przy okazji skąd wziąć army buildera?
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Ojoj, nie wiadomo od czego zacząć...

Po pierwsze, moje gratulacje!
bartkolcun pisze:Wybieram się na ETC za kilka dni
:D

Rozumiem, że Bugman będzie z Longami a te Longi to jego świta? Bo jeśli tak to oni nie są Core. Jeśli nie to po co Bugman?

Runa siły na katapulcie droga i bez sensu, lepiej Rune of Forging dać na armatę.

Na jednym Runesmithie masz 4 runy na jednym przedmiocie...

BSB goły, inżynier z dziwną runą.

Kurcze, cała ta rozpa jest do napisania od nowa obawiam się.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2015, o 23:36 przez Remo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

Zaczął bym od przeczytania booka. Szczególnie polecam zasady tworzenia run :wink: .

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

bsb razem z runiarzem u longów i jeden runiarz u wojów, wtedy oba oddziały mają AP. Bugman jest w oddziale z lordem (picie z kubeczka). engineer siedzi w organach a grimm pomiędzy cannonem a katapką. engineer ma runę że ma 2+ warda na shooting żeby żaden cannon mi ich nie zawalił.
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

Poza tym ogarnąłem runy.
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Ta rozpiska to dla mnie czysta abstrakcja i nie piszę tego złośliwe.
Jeśli ta rozpiska odpowiada Twojej wizji to graj. Z czasem powinieneś samemu dostrzec jej braki i słabe strony.
Jaka przyświeca Ci koncepcja gry?
Dla przykładu wkladasz dwie maszyny tj. Armate i katape-żal nie dać im run dla znaczącego zwiększenia potencjału.
Jeden żyrek to też ciut mało, choć są i tacy, którzy grywaja bez nich, choć wtedy używa się np dużej liczby oddziałów po 10 z obszarowym stubborn-em.
Zestawienie piechoty jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe:p jak podasz koncepcje to z pewnością wszyscy użytkownicy postaraja Ci się pomóc.

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

Pomyślałem, że zrobię tak: zagram tą rozpą i dam wam znać jak mi poszło przeciw jakiej armii.
Pewnie wrzucę jeszcze raport, ale to później.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Wywal bugmana i burlocka bo nic nie robia. Minersi też średni. Warriorsow za mało. Wstaw klocek hammerersow i dodaj warriorow.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Kolas111 pisze:Wywal bugmana i burlocka bo nic nie robia. Minersi też średni. Warriorsow za mało. Wstaw klocek hammerersow i dodaj warriorow.
Co do
Grimm burlokson - (165pkt)
to sie zgodzę, wystarczy zamiast niego zwykły inżynier. Co wiecej możesz za te punkty wcisnąć ich dwóch, jeden do organ, drugi do klopy.

Bugman jak najbardziej pasuje. Nie dość, że może dać +1T oddzialowi, to dodatkowo leczy lorda, dałbym mu jednak inną broń, np podwójna siła i multiplikacja d3 przy T5+

Dodatkowo, lekko tylko ryzykując (bo Bugman sam z siebie najczęściej będzie dawał stubborn, dać longom MR3

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

Wywaliłem burloka i wstawiłem engineera i żyrka oraz dodałem jednego longa. Nie zmieniam lorda bo dużych pojedynczych bedzie zabijac armata A on będzie niektórych dobijał. Poza tym na oddziały też będzie chodził dlatego +1S i AP.
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

I jak oceniacie teraz?
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

Hamków nie wrzucę bo mam ich tylko 10 w domu.
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

trrrrrriple combo!

używaj opcji edytuj, a nie walisz post pod postem.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Juz lepiej. Dodaj warriorow i zdejmij shielding z ingeneera. Ingeneerowie powinni zostać złożeni tak

Master Engineer

- rune of Stone
-GW lub Brace of dwarf pistol

Koszt 81/85 pkt a tak złożony super broni maszyny przed śmieciami .

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

Niestety mam tylko 28 wojów więc raczej tak zostawię chyba że ktoś podrzuci mi fajny pomysł a runa na enginerze jest dlatego żeby nic mi nie zestrzeliło organ a machin bedzie pilnowac lord z bugmanem więc raczej nic do nich nie podejdzie.
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Chyba trochę przeceniasz ich możliwości skoro myślisz, że nic nie podejdzie ;)
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

Będę miał w zanadrzu górników.
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Lord do obrony maszyn :roll:

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: woodspirit »

Tu głównie chodzi o to że maszymy zawsze zabijały jakieś latające bohatery z wardem na strzelanie.
Bulwok pisze: W byciu battlowcem najlepsze jest przebywanie w pomieszczeniu z 34 innymi mężczyznami. Nie mogę się już doczekać

ODPOWIEDZ