Warhammer Online [temat-protoplasta]

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

This key is not valid. :shock:
miał ktoś coś takiego ? czy to mozliwe ze moj egz bede mogl aktywowac dopiero po skonczeniu headstartu ? :P

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

a masz klucz do headstartu?

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

nie :) ten zwykły
wiec za ile dni mnie 'wpuszczą' ?

shit a już tak się napaliłem :P

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

w czwartek, 18-stego września :P

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

:x :evil: #-o

to ja po nocach instaluje i się ślinie , na 7mą do roboty kurna
eh oszusty :P

sorry za zamieszanie

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

żądaj zwrotu kasy. . .
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy WO ma mi szanse pójść?

Mój słaby sprzęcior to:
Pentium 4 CPU 2,4 GHz
512 RAM (ale mam ochotę na dniach wziększyć do 1 Gb)
NVIDIA GeForce FX 5200 128 MB
Obrazek

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Ok na którym serwerze gramy?
Mam nadzieję, że wszyscy na tym samym;) I grajmy na open czyli tym gdzie można killować nie tylko w wyznaczonych strefach. Tak jest fajniej;) Ustalmy może ostatecznie gdzie

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Kielon pisze:Mógłby mi ktoś powiedzieć czy WO ma mi szanse pójść?

Mój słaby sprzęcior to:
Pentium 4 CPU 2,4 GHz
512 RAM (ale mam ochotę na dniach wziększyć do 1 Gb)
NVIDIA GeForce FX 5200 128 MB
Ram'u mało, musisz zwiekszyc do 1GB wtedy będziesz mógł "pograć"- na minimalnych detalach podejrzewam, bo grafika cienka ale obsluguje PS 2.0 (chyba ten model jako pierwszy).
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ja jak już mówiłem gram na Core RP

ten komp troszkę słaby, minimalny procek jest wymagany 2,5GHz, więc teoretycznie problemów nie powinno być, RAMu mało, grafika powinna wystarczyć

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Open Sea of Dreams tu podobno jest dużo polaków, poza tym w open jest dużo więcej zabawy niż w Core imo. Ja z Manfredem wybieram to:)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Tylko że na Openie są jakieś limity z wracaniem do poprzednich Tierów, a mi nie pasuje żebym nie mógł wrócić sobie gdzieś pozwiedzać, zyskać jakieś tome unlocks czy pomóc koledze....

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

wybrałeś za mnie ?? dobra jeden problem z głowy mniej ale zastanawiam się kim grać a to już jutro :)

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Artein pisze:Tylko że na Openie są jakieś limity z wracaniem do poprzednich Tierów, a mi nie pasuje żebym nie mógł wrócić sobie gdzieś pozwiedzać, zyskać jakieś tome unlocks czy pomóc koledze....

Słynne kurczaczki ;)

Ja idę na core. Nie mam zamiaru psuć sobie zabawy już na samym początku, chowając się po krzakach przed bandami zaślinionych dzieciaków którzy za punkt honoru postawią sobie ubijanie każdego jednolovelowca ;)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ale lepiej omijajcie serwer Karak Eight Peaks, jako argument podam cytat jednego z użytkowników warhammer-online.pl
Dark-Storm pisze:lol wczoraj chcialem sie wbic na k8p cos kolo 0:00 patrze! dluga kolejka to ide poogladac tv... no i zasnalem ... obudzielm sie rano , (7:05) i co widze ... jestem 4 w kolejce :P no ale trzeba isc do pracy !! pozdrawiam moze wieczorem sie uda


i wracam do nauki

Kajsper
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Kajsper »

Moze ktos mi pomoc, bo nie wiem czy wsio dobrze u mnie dziala:) Kupilem gierke dzisiaj w Empiku, zainstalowalem i zarejestrowalem sie na stronie http://www.war-europe.com. I teraz jak odpalam gierke przez skrot na pulpicie to pomimo wpisywania hasla mowi mi " Autentication failed. Please re-enter your login credentials" :) Dodam ze nigdzie jeszcze nie wpisywalem zadnego numerka czy czegos podobnego
Jest sie czym srac? :)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

ALbo zes Pan pomylil sie przy wpisywaniu danych, albo twoj klucz nie jest jeszcze dopuszczony np. Gra ma przeciez premiere 18, nawet nie wiedzialem, ze mozna juz ja kupic (pomijajac pre-order).

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Artein pisze:ale lepiej omijajcie serwer Karak Eight Peaks, jako argument podam cytat jednego z użytkowników warhammer-online.pl
Dark-Storm pisze:lol wczoraj chcialem sie wbic na k8p cos kolo 0:00 patrze! dluga kolejka to ide poogladac tv... no i zasnalem ... obudzielm sie rano , (7:05) i co widze ... jestem 4 w kolejce :P no ale trzeba isc do pracy !! pozdrawiam moze wieczorem sie uda


i wracam do nauki
Ok, ale zdaje się że jak "prześpisz" swoja kolejkę to wywala Ci z powrotem na koniec.

Ale fakt, póki co kaszana z tymi serwerami. Mam nadzieję że po 18tym zwiększa limity i nie będzie problemów.

Czy grę można już dostać w empiku? Pytam o normalną wersję nie kolekcjonerską.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

można

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Wczoraj w Empiku widzialem za 99.9 samego time carda na 60 dni z kodem aktywujacym i za 139,9 z plytka :).

Zablokowany