Kto na prezydenta??

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: Kto na prezydenta??

Post autor: GrimgorIronhide »

Jarlaxle pisze:Gimanzjum to jest żelazny elektorat Korwina :mrgreen:
Nie no ja słyszałem, że niemowlaki składały podpisy za nim. Podobno nawet jeszcze płody. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

GrimgorIronhide pisze:
Jarlaxle pisze:Gimanzjum to jest żelazny elektorat Korwina :mrgreen:
Nie no ja słyszałem, że niemowlaki składały podpisy za nim. Podobno nawet jeszcze płody. :mrgreen:
W oficjalnych komunitaktach Korwina na pewno :mrgreen: wierzę na słowo :mrgreen:

Klarysewska
Plankton
Posty: 1

Post autor: Klarysewska »

A priest, a minister, and a rabbi want to see who’s best at his job. So they each go into the woods, find a bear, and attempt to convert it. Later they get together. The priest begins: “When I found the bear, I read to him from the Catechism and sprinkled him with holy water. Next week is his first communion.” “I found a bear by the stream,” says the minister, “and preached God’s holy word. The bear was so mesmerized that he let me baptize him.” They both look down at the rabbi, who is lying on a gurney in a body cast. “Looking back,” he says, “maybe I shouldn't have started with the circumcision.”
Za każdym razem jak ktoś skasuje mój post wrzucam dowcip ;)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

no proszę cię...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Xet pisze:Palikot .....to myślę, że dalej bym go popierał
nie mam słów Xet... naprawdę ? :-({|= \:D/

=D>

różni nas mniej niż sądziłem...

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Z Palikotem, jak wielu innych można "popierać", a dokładnie część ich postulatów. Problem leży w wiarygodności, co do której i tak nie można nigdy być pewnym.

Ciekawa byłaby ankieta "preferencyjna" kandydatów.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Kal_Torak pisze:Z Palikotem, jak wielu innych można "popierać", a dokładnie część ich postulatów. Problem leży w wiarygodności, co do której i tak nie można nigdy być pewnym.
Sama prawda- o ostatnim zdaniu trzeba pamiętać, bo tyczy się każdego polityka. Ja wolę nie "bratać" się zbytnio z politykami, nie darzyć ich zbyt dużą sympatią oraz zaufaniem, no i nie ekscytować się ogólnie nimi za bardzo, bo z tego nic dobrego nie wynika :). Dlatego zawsze mnie dziwiło takie ślepe oddanie wyborców Korwina.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Loizok pisze:Dlatego zawsze mnie dziwiło takie ślepe oddanie wyborców Korwina.
Wydaje mi się, że "oddanie" być może nawet ślepe Korwinowi wynika z tego, że jego przeciwnicy polityczni w sejmie, jak i w przeciętnym obywatel krytycznie nastawiony do Korwina - sami "wierzą" w to, że po dojściu do władzy Korwin spełniłby swoje postulaty w większym stopniu niż to obiecują osoby, na których sami wybierają (Millera, Palikota, Kopacz, Kaczyńskiego, Pawlaka/Piechocińskiego). Jest to pewnie związane z tym, że znacząca ilość głosujących definiuje swój wybór na podstawie "mniejszego zła" - czyli zdaje sobie sprawę, że jego "mniejsze zło" nie spełni obietnic ani nic skutecznie nie zreformuje (przy czym sam zawód polityka ocena bardzo nisko), ale to lepsze niż większe zło, które jest wstanie przeforsować więcej niekorzystnych dla niego ustaw. Korwin w tym wypadku ma wizerunek negatywnego i pozytywnego "szaleńca". Dla przeciwników jest na tyle "szalony", że będzie realizował swoje postulaty, które wprowadzą do Polski wielki chaos, a zwolennicy ujęci są jego postawą "szalenieca", który ośmiela się rzucać bezkompromisowe wyzwanie towarzystwu uformowane po 89 roku. Pamiętam jak prof. Jadwiga Staniszkis (w czasie wyborów do europarlamentu w TVP info) powiedziała: "Korwin-Mikke ma w sobie coś, co jest w polityce praktyczne i zabójcze - jest taki logiczny, jest klarowny. Stąd pewnie cieszy się większym oddaniem swoich wyborców.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Palikot 2010, a Palikot 2015 to dwie różne osoby. Wcześniej przemilczali temat aborcji, kazirodztwa, wyrzekania się polskości, transwestytów itp. To wszystko wyszło w praniu. Dlatego już ich dalej nie popieram. Wcześniej on mówił, że krzyż w sejmie mu nie przeszkadza :) Czyli takie PO ale zabarwione liberalnie. Później brak sukcesów PO w UE sprawił, że przestałem popierać ich politykę ustępstw, o czym też Palikot mówi.

Korwin nic nie mówi o konkordacie itp., ale pewnie w budżecie nie znalazły by się na to środki. Jestem ciekawy, masz Grimgor jakieś info ?

Skąd taka wiara w Korwina ?

Dziennie przybywa 75 urzędników , dług publiczny za Tuska z 500 mln do 1000 mln w 7,5 roku, do tego dług ZUS, żadna inna partia nie mówi o tych problemach tak jak KORWIN, żadna inna nie daje recept. Jak już pisałem LOT za PISU nie zacznie przynosić zysków, przywileje emerytalne dla sędziów z PRL itp. zostaną. Zmienią się po prostu przy korycie. Może w UE będą lepiej walczyć o nasz interes, ale jakieś koszty tego też pewnie są, np. kraje zachodnie mogę się plecami obrócić przy robieniu np. unii energetycznej co w sumie i tak robią. Czekam na jakiś sukces PO przez tą ich politykę ustępstw i robienia ł(l)aski bo narazie to jedynie dużo gadają i zadłużają kraj szczycąc się osiągnięciami na kredyt. Przyszłe pokolenia są w czarnej dupie.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2015, o 09:14 przez Xet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Xet, jesteś doskonałym powodem na to by na Korwina nie głosować. Dzięki. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Asassello pisze:Xet, jesteś doskonałym powodem na to by na Korwina nie głosować. Dzięki. :)
And why is that ?

Tak się składa, że Korwin mi ostatnio podpadł gadaniem o snajperach w ruskiej telewizji. We własne gniazdo się nie sra. Z drugiej strony w dobie internetu czy jakby to samo przeczytali na jego stronie i przekazali w RUS.TV czy by na jedno nie wyszło. A to by oznaczało, że powinien siedzieć cicho, a jednak uważam, że ktoś prawdę musi mówić, więc już nie wiem jak to oceniać.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Asassello pisze:Xet, jesteś doskonałym powodem na to by na Korwina nie głosować. Dzięki. :)
Z korwinistów i palikociarni trzeba mieć beke, bo merytoryczna rozmowa nie jest wskazana względnie niemożliwa :P

no offence.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Xet pisze:Korwin nic nie mówi o konkordacie itp., ale pewnie w budżecie nie znalazły by się na to środki. Jestem ciekawy, masz Grimgor jakieś info ?
Fundusz kościelny zostaje, ale z nowymi zadaniami charytatywnymi dla KK, bo jakby zrobić dobrowolny odpis to kościół miałby monopol na 1%, a w korwinlandzie docelowo chodzi o jak największe wspieranie fundacji charytatywnych, które mają zastąpić pomoc socjalną pomaganiem tym, którzy pomocy faktycznie potrzebują.
Jarlaxle pisze:
Asassello pisze:Xet, jesteś doskonałym powodem na to by na Korwina nie głosować. Dzięki. :)
Z korwinistów i palikociarni trzeba mieć beke, bo merytoryczna rozmowa nie jest wskazana względnie niemożliwa :P
no offence.
And who's saying that ? :roll:

@Asassello - Xet dyskutuje poza paroma wyjątkami na poziomie, uwierz, że jest bardzo spoko w porównaniu z niektórymi marginesami elektoratu. Inna sprawa, że buraków o wiele więcej uświadczyłem na forum Pisowskim, a już najwięcej na skrajnie lewicowych. Platforma to na szczęście po prostu idioci.


Co do Palikota, to nigdy w zawszonym życiu. Ten człowiek to komedia, nie do poparcia nawet w 2010. Platformerski wierny satelita-partyzant zupełnie jak Kukiz w tych wyborach.

Dlaczego Korwin ? Dla jednych to oczywiste, inni idą w zaparte.
https://www.youtube.com/watch?v=OfKc9RIVe7U
Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2015, o 10:23 przez GrimgorIronhide, łącznie zmieniany 1 raz.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie wiem czemu tak obrazasz nawet biednego Kukiza - jak on czesto JKM goi w sondazach - moze do JKM dla wyzszego dobra i odrzucenia bandy czworga od koryta przerzuci poparcie na Kukiza :) ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Raczej w drugą stronę, JOWy zabetonują scenę polityczną lepiej niż 26 lat propagandy

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

And who's saying that ? :roll:
Przeszedłem od słowa w czyn! Nie widać? :mrgreen:

Cookiz jest spoko. Jego sztandarowa idea wprowadzenia JOW jest słuszna i bardzo dobra! Czego nie można powiedzieć o bezideowym i populistycznym Korwinie = Palikocie.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Jarlaxle pisze:
And who's saying that ? :roll:
Przeszedłem od słowa w czyn! Nie widać? :mrgreen:

Cookiz jest spoko. Jego sztandarowa idea wprowadzenia JOW jest słuszna i bardzo dobra! Czego nie można powiedzieć o bezideowym i populistycznym Korwinie = Palikocie.

Bezideowym? #-o
Skończ trollować, boś słaby troll.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Jarlaxle pisze: Cookiz jest spoko. Jego sztandarowa idea wprowadzenia JOW jest słuszna i bardzo dobra!
Owszem jest spoko - moja ulubiona wypowiedź https://www.youtube.com/watch?v=4qrZCCcwC54
Ale JOW... oczywiście, że jest słuszna i bardzo dobra! Będziemy mieli układ dwupartyjny z POPiSem, po prostu wspaniale. Jego argumentacja tych JOWów jest mocno naiwna, bo on uważa, że rozwiąże to wszystkie problemy społeczeństwa, podczas gdy naczelnym problemem jest mentalność postludowa. A to że TVN przestaje go atakować, a nawet zaczyna chwalić na wszelkie możliwe sposoby to nie jest zbytnio normalne...

Zaczęło się... teraz zdjęcia wiszące w każdej klasie każdej szkoły i uroczyste przemianowanie Wawelu na pałac "profesorski"
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/pierws ... wie/kfdjyd

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Jarlaxle pisze:
Asassello pisze:Xet, jesteś doskonałym powodem na to by na Korwina nie głosować. Dzięki. :)
Z korwinistów i palikociarni trzeba mieć beke, bo merytoryczna rozmowa nie jest wskazana względnie niemożliwa :P

no offence.
Czyli głosujesz na kogoś z bandy czworga...

To są dopiero bezideowe partię finansowane setkami milionów z naszych podatków, prowadzące państwo na kredyt, ku kryzysowi zadłużenia.

Z kogo jest większa beka ?


Czy może zaraz mi powiesz, że nie głosujesz to po co ta dyskusja ?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

GrimgorIronhide pisze:Raczej w drugą stronę, JOWy zabetonują scenę polityczną lepiej niż 26 lat propagandy
Czepiles się tych JOWów jak niepodlegosci a to tylko jeden punkt z programu. Którego nie zrealizuje bo nie ma na to poparcia w Sejmie, na inne rzeczy poparcie może znaleźć - w przeciwieństwie do Korwina, który na swoje pomysly sojusznikow nie ma wiec nie zrobi nic... ale poparcia nie odda, jego 6% jego! :D My też mamy pisać tylko o tym, że za Korwina zakaże się transmisji paraolimpiady bo kiedys tak powiedział?

Btw ktos rozjechał forum, niech spada
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ