[Pruszków]: Galaktyczna liga #12 [1600pkt] 13.05.15-10.06.15

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

[Pruszków]: Galaktyczna liga #12 [1600pkt] 13.05.15-10.06.15

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

W imieniu załogi sklepu "Galaktyka Gier" w Pruszkowie, zapraszam do udziału w kolejnej, dwunastej lidze WFB.

Regulamin ligi.

1. Liga startuje w dniu 13 maja 2015r i będzie trwać 4 tygodnie.
2. W każdym kolejnym tygodniu, uczestnicy zobowiązani są do rozegrania 1 bitwy i zgłoszenia wyniku, zgodnie z harmonogramem, który zostanie stworzony po zamknięciu listy uczestników.
3. Zgłoszenia do ligi wraz z namiarem na siebie (e-mail, tel) i rozpiską w formacie tekstowym lub PDF, wysyłamy na: szczepan.kalisiak@gmail.com (zgłoszenia do 12.05.2015). Wyniki wysyłamy na ten sam adres. Namiary będą dostępne dla wszystkich uczestników ligi.
4. Wpisowe do ligi to 20PLN, które wrzucamy do przepastnej skarbonki u obsługi sklepu. Całość wpisowego przeznaczona będzie na nagrody.
5. Zachęcam do korzystania z przestrzeni i bogatego wyposażenia sklepu :) Pretendenci do zwycięstwa moga zostać poproszeni o rozegranie swoich ostatnich bitew w sklepie.
6. Przewidziane są nagrody dla top3 ligi
7. Rozgrywki nie zostaną zgłoszone do Polskiej Ligi WFB
8. Gramy zgodnie z "Pruszkowskim formatem ligowym v.7.0, KLIK, 1600pkt, max punktów kompozycji: 4
Punktacja 0-20, progi punktowe: 100.
9. Stoły rezerwujemy poprzez: sklep@galaktykagier.com

Tabela ligowa: wkrótce

Zgłoszenia:
1. Konrad Kuźmiński
2. Mateusz Dziewanowski
3. Edgar Czop
4. Jakub Słabicki
5. Grzegorz Oleksik
6. Filip Głowacki
7. Bogumił Kułakowski
8. Wiktor Skiba
Ostatnio zmieniony 13 maja 2015, o 14:08 przez Bearded Unclean 'Un, łącznie zmieniany 8 razy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Po dłuższej przerwie wracamy do ligowej tradycji w Galaktyce Gier.

Przepraszam wszystkich, którzy czekali z niecierpliwoscią, i dopytywali o restart, nie ukrywam, ze WFB zszedł u mnie na dośc odległy plan, głównie ze względu na obecna kondycję systemu, oraz minorowe nastroje w środowisku. Do tego dochodzą kwestie prywatne, i generalny brak czasu.

Format ligowy uległ znacznej modyfikacji, jest teraz bardziej otwarty i elastyczny. Oczywiscie wszystko musi sie dotrzeć w praktyce, ale wierze, ze już w obecnej formie, format skłoni do budowania ciekawych i różnorodnych armii, a balans rozgrywek utrzyma się na przyzwoitym poziomie.

Docelowo, dopuszczeni będę spec-herosi, ale to zagadnienie wymaga poświecenia wiekszej ilości czasu, i postanowiłem nie zwlekac dłuzej, i wystartowac z nieco okrojonym formatem.

Zachęcam do zadawania wszelkich pytan, i do zgłaszania się.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wkradł się mały błąd, max ilośc punktów kompozycji =4.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

grzeol
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Piastów

Post autor: grzeol »

a ja bym zaproponował losowanie scenariuszy, podobnie jak na euro lub po prostu rzut kością 1 z 4, a nie na sztywno jak teraz jest.

co o tym myślicie?

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Zgłaszam się :)
Grzesiek +1

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Również będę!

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Zapis ''Heros na DM lub dysku +1'' dotyczy tylko bohaterow ze slotu hero czy rowniez lord?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

@ Bobson: kazdy bohater. Zmienie zaraz zapis tak, zeby nie zostawiał wątpliwosci.

@ Grześ: i wtedy w lidze będą same Battleliny, a chodzi o to, zeby scenariusze konkretnie wpywały na balans formatu, bo kazdy jest skazany na ich zagranie. Do tego dochodzi fakt, ze to nie jest druzynówka, wiec odpada efekt nałozenia na siebie korzystnego pairingu z wyborem korzystnego scenariusza.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

Po długiej nieobecności w ligach, chciałbym powrócić, prosze mnie dopisać :)
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

spot
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: spot »

Piszę się...

Awatar użytkownika
Gowa-san
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Gowa-san »

przy WE Moonstone of the Hidden Ways nie ma napisane, ile punktów kompozycji jest wart
Gram w grę!

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Poprawione.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Legend
Pseudoklimaciarz
Posty: 26

Post autor: Legend »

Piszę się na to ;)
Do 23.59 wyślę wszytko co potrzeba !

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Mapki aktualne te co w zasadach dales?

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Wyslalem zgloszenie zeby bylo parzyscie :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

@ Mateo:

Jeśli gracze nie mają lepszego pomysłu, to mozna korzystac z tych mapek załączonych do formatu, dotychczas sie sprawdzały.

@ Bobson:

Nie mam nic od Ciebie w skrzynce.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

Widzę, że zgłosiła się stała ekipa :D

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Zapraszam!

KLIK

W pierwszej rundzie gramy Dawn Attack.





PS. Niezwykła rozmaitość rozpisek VC... ;)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2015, o 19:22 przez Bearded Unclean 'Un, łącznie zmieniany 1 raz.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

3 x vc? Grubo...
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Szczepan u mnie jest na ironguts magiczny sztandar +1ld. Punkty za niego się zgadzają, ale nie jest dopisany. I komp jest z tym bannerem 4 a nie 3.


Pozdro!

ODPOWIEDZ