Gry na Konsole

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry na Konsole

Post autor: Azgaroth »

Oglądałem konferencję Microsoftu na e3 - całkiem zacna przyznam. Battlefield 1, Forza Horizon 3 (która wygląda obłędnie) no i na deser - zapowiedź Xbox One S (slim) oraz co ważniejsze, Xbox One Scorpio.

Xbox One Scorpio - premiera na Boże Narodzenie 2017, prawdziwe 4k, 60 klatek na sekundę i lepsza grafika w porównaniu ze starszym bratem. Moc obliczeniowa - 6 teraflopów :P (dla porównania PS4 ma niecałe 2 :P).

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Czyli co, teraz nowa konsola co 2 lata? Umiera argument, że konsola starcza na lata.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Stan to już przed wydaniem tej generacji konsol było wiadomo, że pc master race. Sam się zapatruje na xone ale kurde jaką teraz? poczekać ten rok? eh....
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Gokish pisze:Stan to już przed wydaniem tej generacji konsol było wiadomo, że pc master race. Sam się zapatruje na xone ale kurde jaką teraz? poczekać ten rok? eh....
W sumie to półtora roku...nie wiem czy jest sens tyle czekać, jak masz jakieś tytuły do ogrania, które Ciebie interesują. Chyba lepiej kupić teraz Slima, albo używkę, które pewnie lekko potanieją a potem sprzedać za rok i dołożyć do Scorpio :)

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Stan to już przed wydaniem tej generacji konsol było wiadomo, że pc master race. Sam się zapatruje na xone ale kurde jaką teraz? poczekać ten rok? eh....
Jakbyś zainteresowany był to mam białego xboxOna na sprzedaż,2 pady (do jednego trzeba dokupić jeden analog), SunsetOverdrive,DarkSouls3,TOmbRiderDE na gwarancji jeszcze za 1100zł.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jak będę kupował to i tak nówkę bo mam w saturnie voucher za przedłużenie z orange. Czekam na polską cenę slima ale czuje, że nie wiele więcej niż normalny :(

Tiny a podrzuć na priv fotki
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Gokish pisze:Jak będę kupował to i tak nówkę bo mam w saturnie voucher za przedłużenie z orange. Czekam na polską cenę slima ale czuje, że nie wiele więcej niż normalny :(
Ciekawe ile w złotówkach wyjdzie - mają być 3 wersje:
500 GB - 299 dolców
1 TB - 349 dolców
2 TB - 399 dolców

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

konferencja Microsftu na E3 to nic, najbardziej pozamiatało Sony ;)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ranndolf pisze:konferencja Microsftu na E3 to nic, najbardziej pozamiatało Sony ;)
Sony pozamiatało to fakt...God of War, Horizon: Zero Dawn...:) Będzie w co grać. Jedynie brak info o PS4 Neo pozostawił lekki niedosyt ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Days Gone i Dead Rising zapowiadają się smacznie. God of War myślę, że będzie jakością na miarę Uncharteda nowego, ogólnie całkiem soczyste to e3 :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Gameplay z Horizon: Zero Dawn do ściągnięcia w fullhd...gra wygląda fenomenalnie a animacje to już klasa sama w sobie...Gruby tytuł :)

http://www.gamersyde.com/download_horiz ... 89_en.html

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Afro pisze:Days Gone i Dead Rising zapowiadają się smacznie. God of War myślę, że będzie jakością na miarę Uncharteda nowego, ogólnie całkiem soczyste to e3 :)
Jak ten uncharted nowy? Nie gralem w poprzednie alena temat tej czesci wszyscy sie zachwycaja.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Azgaroth pisze:Gameplay z Horizon: Zero Dawn do ściągnięcia w fullhd...gra wygląda fenomenalnie a animacje to już klasa sama w sobie...Gruby tytuł :)

http://www.gamersyde.com/download_horiz ... 89_en.html
woow ale klimat. szkoda że tylko na ps4 :(

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lechu pisze:
Azgaroth pisze:Gameplay z Horizon: Zero Dawn do ściągnięcia w fullhd...gra wygląda fenomenalnie a animacje to już klasa sama w sobie...Gruby tytuł :)

http://www.gamersyde.com/download_horiz ... 89_en.html
woow ale klimat. szkoda że tylko na ps4 :(
jeeeee nie ogladalem filmu al kazdy exclusive na ps4 jest spoko :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Nie chcę zakładać nowego tematu, a moje pytanie nie odbiega znacznie od tematu.
Przymierzam się do kupna PS4, czy jest znaczna różnica pomiędzy 500gb a 1T.
W sensie wiem że to prawie dwa razy tyle ale czy to robi dużą różnicę?

A i proszę mnie nie namawiać na Xboxa, jestem zdecydowany na PS4

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Gry za dużo zajmują aktualnie więc 1tb :D (przykład wgralem Halo Master Chef Collection na swojego xboxa zjadło tylko 80 gb :D)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Wszystko zależy od tego ile gierek masz zamiar trzymać na dysku. Ja mam 500GB i mi styka, mam jeszcze jakieś 100 wolnego, bo jak coś przejdę, to wywalam z dysku. Na stałe zagościły się gta, mortal i driveclub ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Durant pisze:Nie chcę zakładać nowego tematu, a moje pytanie nie odbiega znacznie od tematu.
Przymierzam się do kupna PS4, czy jest znaczna różnica pomiędzy 500gb a 1T.
W sensie wiem że to prawie dwa razy tyle ale czy to robi dużą różnicę?

A i proszę mnie nie namawiać na Xboxa, jestem zdecydowany na PS4
Różnicę robi jeśli sporo gier kupujesz cyfrowo i ściągasz na dysk, jak masz płyty to już niekoniecznie :)

Pytanie jest tutaj istotniejsze - celujesz w używkę czy nową konsolę ? Używki chodzą teraz nawet na po 800 / 900 zł choć często z dyskami 500 GB. Natomiast jeśli chcesz nową konsolę, to najrozsądniej będzie poczekać do listopada - wtedy premierę ma PS4 PRO, mocniejsza konsola z lepszymi bebechami, która będzie oferować lepszą grafikę w grach i rozdzielczość 4k (oczywiście skalowaną z niższej rozdzielczości :P). Ta konsolka ma z bazy 1 TB i ma kosztować w granicach 1700 / 1800 zł. Trzecią opcją jest nowa konsola PS4 SLIM, która ma te samy bebechy co "pierwotne" PS4 i jest kilka stówek tańsza od PRO :)

Awatar użytkownika
Fortiis
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Fortiis »

Odkopię może ktoś inny skorzysta. W te co grałem i bardzo przypadły mi do gustu to:
- the last of us
- life is strange
- cyberpunk 2077
- god of war
Cztery razy po dwa razy.

ODPOWIEDZ