World of Warship ! OPEN!

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

World of Warship ! OPEN!

Post autor: PiotrB »

To już dzisiaj! Od dzisiaj od 8 rano otwarta beta!
Mój nick Patonmariner :) zapraszam

https://www.youtube.com/watch?t=32&v=RcC4Syd7l6A

jeśli macie jakieś pytania to walić - dość aktywnie uczestniczyłem closed becie.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Kolega ksywka ujea (70 filmików na youtubie) dał info że można zasysać, więc dzisiaj po robocie odpalam instalkę :).
Pytanko czy konto premium w czogłach=warships?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

dzięki za info. już instaluję. wątpię żeby przebiło grywalnością WoT, ale nie spróbować to grzech ;)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

gra daje radę. a jeszcze nie tknąłem inych statków niż początkowe :)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

No ja wczoraj po 23 zainstalowałem i miałem czas tylko na jedną grę... :mrgreen: ale normalnie jaram się jak tęcza na placu zbawiciela... udało mi się zatopić jakiś krążownik (jaki to nie wiem za daleko było) i drugi mocno postrzelać :mrgreen: ale jak w pewnym momencie 3 okręty przeciwnika zaczęły we mnie naparzać to zrobiło się cieplutko... na szczęście udało mi się uniknąć zatopienia dzięki skutecznemu manewrowaniu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Dlatego właśnie będę chciał grać głównie niszczycielem. troszkę sobie popływać, pounikać pocisków (nie wiem dlaczego je widać) odpalić torpedkę.....

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Nie no ja planuje iść w krążowniki obu Nacji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

mnie denerwuje to że te armaty ciagle się obracają. jest jakis skrót do blokady?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

tak jak w WoT: PPM trzymasz :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Możesz zablokować działa x ma burcie - jak PPM i trzymasz to możesz sobie pooglądać co się wokoło dzieje a działa się nie kręcą.
Polecam japońskie krążowniki ...niesamowita zwrotność i zasięg, właściwie na dużym zasięgu pojedynczy okręt nie jest w stanie Cię trafić - no i masz torpedy z zasięgiem 10+ km.... przed resetem grałem US krążownikami i doszedłem do T9... też są bardzo mocne ale trzeba do nich dużo więcej skilla :)

Obrazek
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

BOGINS pisze:Kolega ksywka ujea (70 filmików na youtubie) dał info że można zasysać, więc dzisiaj po robocie odpalam instalkę :).
Pytanko czy konto premium w czogłach=warships?
Tak i to jest najlepsze ! :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

kurde. korzystanie z torped do dla mnie czarna magia. pierwszą grę niszczycielem mam za sobą i nie wiem za bardzo jak w coś trafić nie podpływając uber blisko

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

z filmików wynika, że na zasadzie przewidywalności. Jak ktoś ciągle płynie okrętem prosto i jest trochę mało ogarnięty to mu można próbować wsadzić torpedę albo dwie. Wszystkie to chyba tylko fartem albo z bardzo bliska można wsadzić.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Japońskie torpedy 600 mm mają 76 wezłów prędkości. Gdzieś w necie jest arkusz jak należy celować . Spytajcie Nephilera na forum WoW . On milion filmików na YT wrzucił.
Wszystkie opcje można zobaczyć wciskają f10 :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ja wczoraj troszkę pograłem... mam już na full upgradowanego Chestera i Chitose i zbieram właśnie na kolejne krążowniki :)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Update mam St. Louis zajebisty statek:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Gra jest znacznie bardziej taktyczna niż czołgi, bardzo grywalna a różnica tierów nie jest aż tak problematyczna jak w WoT. Ale jakoś mi się znudziła po dwóch tygodniach. W sumie nie wiem z czego to wynika. Pewnie wrócę jak dorzucą drzewko niemieckie.

PS: Ciekawe czy ZSRR znów będzie przegięte :lol2: .
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Mam wrażenie ze jest dużo mniej dynamiczna od czołgów. Dlatego będzie się szybciej nudzić

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Majestic pisze:Gra jest znacznie bardziej taktyczna niż czołgi, bardzo grywalna a różnica tierów nie jest aż tak problematyczna jak w WoT. Ale jakoś mi się znudziła po dwóch tygodniach. W sumie nie wiem z czego to wynika. Pewnie wrócę jak dorzucą drzewko niemieckie.

PS: Ciekawe czy ZSRR znów będzie przegięte :lol2: .
Mi się wydaje, że to przez fakt, iż w tej grze praktycznie nie ma czegoś takie jak "nie zadawanie obrażeń". Tzn jak nie trafisz to twoja strata, ale nie widziałem np. dinga. Po prostu nie widziałem i tyle :d Poza tym w trakcie ruchu strzelasz, więc też nie ma "campowania". Jedyne co zauważyłem - to szybkość uszkadzania modułów jest wręcz zatrważająca... Dwie salwy wroga i masz bankowy pożar (z podpalacza rzecz jasna).

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Robimy jakiś klan? Popływał bym w squadronie ...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ