Pierwszy turniej HEARTHSTONE. challonge.com/hsborder

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Pierwszy turniej HEARTHSTONE. challonge.com/hsborder

Post autor: QQrydza »

Ja wiem, że wszyscy tu gracie po 3 tysiące lat, ale serio - czemu macie akrac lduzi grajacych TANIMI deckami? Andrzej to andrzej, gra tym co ma w głowie, ale fakty są tacie że secret face i patron to były tanie decki ktore pozwalaly grac z ludzmi ktorzy w grze siedzą 1+ lat.

No ale nie, panowie z 20 legendami wykazuja skilla grajac control warriorem :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ludzie się za bardzo spinają, zapomnieli chyba, że to nie battle ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

QC to nie jest karanie ludzi grającymi tanimi deckami a wiesz czemu patron to nie tani deck? Policz sobie ile wydałeś golda na naxxa + brm a potem ile pyłu na resztę kart. Pierdolenie a nie tani deck. jak znerfią to życie gracie ułomym patronem
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ehehehe jaka szkoda ze mam czas na rozegranie gry z qcem do kolejnego poniedzialku :mrgreen:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish pisze:QC to nie jest karanie ludzi grającymi tanimi deckami a wiesz czemu patron to nie tani deck? Policz sobie ile wydałeś golda na naxxa + brm a potem ile pyłu na resztę kart. Pierdolenie a nie tani deck. jak znerfią to życie gracie ułomym patronem
przygody i tak musisz zrobic, i to pierwszy priorytet. A spoza nie mam zadnego epicka (ostatnio wpadl shield slam ale z apczki to dodalem :P) i chyba 6 niebieskich reszta to commony - wiec jest uber tani. Zapominasz chyba ze legenda kosztuje 1600 :P czyli 16 niebieskich

Szczegolnie ze ruszylem z tym deckiem bez death bite'a wiec bylo w ogole tanio
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

-Qc- pisze:
No ale nie, panowie z 20 legendami wykazuja skilla grajac control warriorem :D
Czy my gramy w ta sama gre? Grales kiedys kontrola? Przeciez talie typu Control War, Handlock czy Freeze Mage to sa talie gdzie trzeba podejmowac najwiecej decyzji. A biorac pod uwage mete i kierunek w ktorym idzie gra, jedne z niewielu w ktorych trzeba w ogole podejmowac jakies decyzje
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

W trakcie rozgrywek NIE WOLNO zmieniać nadesłanych talii, w przeciwnym wypadku skutkuje to dyskwalifikacją.
Chciałbym zauważyć, że nerf patrona trochę ma się ni jak do regulaminu bo to jest zmiana decku. Równie dobrze można każdemu z decku wywalić 2 najlepsze karty, albo najważniejsze wrzucić jakiś shit i powiedzieć, że teraz tak ma grać.
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja rozumiem ale o tym nerfie mówiło się od dawna i nic na to nie poradzisz. Trzeba zacisnąć zęby i się pomęczyć tą edycje
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Guldan - Waldi 3:1

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Waldi pisze:Guldan - Waldi 3:1

ZAGRALI :DD

ANDRZEJU DO DZIEŁA
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Pieter
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Radom

Post autor: Pieter »

pmargsen - Jarekk 3:0

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No to czekam na pm mi ja moge dziś wieczorem zagrac albo jutro. Nick runelord jakby co
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

andrew nie stalluj to Ci popatronuje xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Everyone get in here!
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ktos wie co to za bolo ten cały guldan? Bo nie ma z nim kontaktu na hs a na bp nie mam pojecie kto to.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Andrzej pisze:Ktos wie co to za bolo ten cały guldan? Bo nie ma z nim kontaktu na hs a na bp nie mam pojecie kto to.
Manfred

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No to manfred ruchy ruchy, ja mam czas każdego dnia albo pod wieczór albo jakoś w ciągu. Dawaj znać i gramy, bo to że qc doszedł tak daleko w tabelce to ewidentne zakrzywienie czasoprzestrzeni i trzeba je wyeliminować zanim otworzy się portal do demonicznego wymiaru :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Dzisiaj ok 19-20 pasuje Ci ? Albo jutro od 14-15. W tygodniu to po 18

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

N3cr0mant3r#2191 vs afroafrik#2405 3:2
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Regis, o której pasuje ci dziś gra?
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

ODPOWIEDZ